alojs Re: Polskie prostytutki pracują nielegalnie w BRD 24.02.07, 20:16 www.ksta.de/html/artikel/1140503361180.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: Polskie prostytutki pracują nielegalnie w BRD 24.02.07, 20:54 A emeryture spedzaja u boku swoich polskich mezow:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dentosept A Dwupaszportowe prostytutki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 11:25 To są dwupaszportówki spod Opola udające Niemki. Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: 25.02.07, 12:41 Slazaczek nie ma w burdelach, bo one sie szanuja:)))) Przyjedz a sam sie przekonasz! Odpowiedz Link Zgłoś
alojs Re: 25.02.07, 13:04 oppelner_os napisał: > Slazaczek nie ma w burdelach, bo one sie szanuja:)))) > Przyjedz a sam sie przekonasz! ja mosch recht we gasetach ino ogloszenia ,Zosia,Czesia,Ksenia,Zdzisia,Bogusia, same gorolice zodno Slonzoczka sie tak nie mianuje ino Polki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smiech na sali Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 13:18 prymitywy dalej nadają hehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Re: IP: *.medien.kunstlabor.at 25.02.07, 16:46 W Polsce roi sie od prymitywow i faszystow z MW i ONR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Re: Richtig Alojs IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 18:12 Słuchajcie ! I co się dziwić tym dziewczyną? Jeżeli mąż przyniesie do domu 1200 zł to nawet na fryzjera nie wystarczy , więc zarabiają tym czym potrafią ,a nuż się trafi Niemiec który się zakocha to i byt zapewniony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Olaf Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 18:22 Alojs, a kogo bys tam chciał? Frida, Hermenegilda, Ulla, ..? Przecież na te niemieckie potwory nikt by nawet nie popatrzył! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erich Re: Marlena aus Kattowitz IP: *.t.pppool.de 25.02.07, 18:31 www.roksa.pl marlena jest zejebista nogi mi sie uginaly mo wyjsciu!! Odpowiedz Link Zgłoś