sirseb 14.03.08, 00:01 "Czekałam przed akademikiem 40 minut(...)A miałam dzisiaj się wyspać, bo mam wolne - dodała." heheheheh Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mauyprezes Re: Pożar w Mrowisku IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.08, 00:48 chemia na uniwerku dostarcza wiele radości :) jak nie wybuch to jakiś mały pożar :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HGW Pożar w Mrowisku IP: *.pl 14.03.08, 18:50 Nie spłonął całkowicie ? Wielka szkoda ! Odpowiedz Link Zgłoś