Dodaj do ulubionych

Pożar w Mrowisku

14.03.08, 00:01
"Czekałam przed akademikiem 40 minut(...)A miałam dzisiaj się wyspać, bo mam
wolne - dodała."

heheheheh
Obserwuj wątek
    • Gość: mauyprezes Re: Pożar w Mrowisku IP: *.adsl.inetia.pl 14.03.08, 00:48
      chemia na uniwerku dostarcza wiele radości :) jak nie wybuch to jakiś mały pożar :P
    • Gość: HGW Pożar w Mrowisku IP: *.pl 14.03.08, 18:50
      Nie spłonął całkowicie ? Wielka szkoda !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka