Gość: xxx
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
13.04.08, 23:45
Teraz, gdy wszyscy zastanawiają się czy i w jaki sposób pokazać
solidarność z Tybetem i nawet słyszymy głosy, że sportowcy nie
powinni brać udziału w olimpiadzie, z wycieczki do Chin wrócili
dyrektorzy opolskich szkół. Ciekawe czego próbowali się tam nauczyć?
Czyżby poszukiwali wzorców postępowania z uczniami? Dlaczego w
czasie gdy w szkołach podstawowych były egzaminy oni zabawiali się
na wycieczce. Oczywiście nie za swoje oszczędności!