Gość: pond IP: *.vic.bigpond.net.au 30.11.08, 14:03 radio.opole.pl/?kat=wiadomosci_wiecej&id=31193 Odnosze wrazenie, ze bedzie jak w nto, jak najwiecej na stronie glownej. Tylko po co? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dodo Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 30.11.08, 14:17 zmiana szaty graficznej, nowe funkcjonalnosci, nowe elementy "spolecznosciowe" na nic sie zdadza, jezeli nie bedzie za nimi kilku osob, ktore beda moderowaly serwis. do tego ktos jeszcze musi ten serwis redagowac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.punkt.pl 30.11.08, 16:26 CZY NA PRAWDĘ MUSI STRONE ROBIĆ FIRMA Z GLIWIC? U NAS NIE MA ŻADNYCH SPECJALISTÓW OD WEBMASTERKI? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: webol Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 16:47 Padło pytanie: - " U NAS NIE MA ŻADNYCH SPECJALISTÓW OD WEBMASTERKI? " - Są, ale słabi i mało kreatywni. Co Gliwice, to jednak Gliwice. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby webasterzy z Opola zrobili zaprzyjaźnionym Gliwicą stronkę z mega_wyjenczystym layoutem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.punkt.pl 30.11.08, 16:54 na tym zrzucie ekranu jakoś rewelacyjnie to strona sie nie reprezentuje ot kolejny wodotrysk, ale poczekamy zobaczymy mnie layout nie powala Odpowiedz Link Zgłoś
smerfix A od czego mamy specjalistów w ratuszu i reszcie?? 30.11.08, 17:37 Wciąż posiłkują się fachowcami od gondoli, marketów, lokalizacji dla innych tylko nie dla mieszkańców....... Odpowiedz Link Zgłoś
smerfix www.opole.pl 30.11.08, 17:42 Urząd Miasta Opole wybrał Agencję interaktywną Positive Power na wykonawcę nowego wizerunku serwisu internetowego miasta Opole. Nowo zbudowany serwis ma zostać wykonany zgodnie z duchem Web 2.0 i dzięki licznym aspektom społecznościowym ma zaprezentować zupełnie nowy obraz serwisu internetowego tej instytucji. Serwis zostanie uruchomiony na poczatku 2009 roku pod adresem www.opole.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dodo fachowcy IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 30.11.08, 17:47 mam wrazenie, ze najwieksze nagromadzenie fachowcow w opolu jest na tym forum. eksperci od wszystkiego, z 200 letnim doswiadczeniem w kazdej dziedzinie zycia, od szydelkowania po marketing na poziomie globalnych korporacji. odnosnie strony: byl konkurs na wykonanie strony miasta, wygrala akurat ta firma i tyle. nic nie stalo na przeszkodzie, zeby sie zglosily podmioty z opola. layout? rzecz gustu. web 2.0 tez ma swoje charakterystyczne cechy i elementy. tylko: jesli poza kwestia wizualno - funkcjonalna nie zmieni sie poglad ratusza na kwestie zwiazane z zarzadzaniem i redagowaniem strony miasta, to wyjdzie z tego gowno w kolorowym papierku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chello Re: fachowcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 09:55 " Dodo pisze: layout? rzecz gustu." - fakt. 'De gustibus est non disputandum' :) Dodo pisze również: "tylko: > jesli poza kwestia wizualno - funkcjonalna nie zmieni sie poglad > ratusza na kwestie zwiazane z zarzadzaniem i redagowaniem strony " - Tu również zgadzam się z dodo, bo sama stronka, to nie wszystko - musi być gospodarz. Moderator, czy admin. Jak zwał, tak zwał. Tę podpowiedź należy skierować do Pana Jarka Starszaka, który jest (zresztą znakomitym) naczelnikiem wydziału informatyki w Ratuszu. Odpowiedz Link Zgłoś
smerfix Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości 01.12.08, 14:22 Zapewne będzie mnóstwo wazeliny, jak dotąd jesteśmy najlepsi w kraju, UNII, Europie , kontynencie, na Ziemi, we wszechświecie - a co o tym nie wiecie ??? Poczytacie na www.łopole.pl Odpowiedz Link Zgłoś
jawor10 Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości 01.12.08, 19:21 Przeciez na www.opole.pl będzie zaglądac cały świat, inwestorzy chcący przyjść do wspaniałego miasta. Zapewne poczytają forum GW i dowiedzą się co w trawie piszczy, o czym ćwierkają niektórzy forumowicze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ernest Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.punkt.pl 01.12.08, 19:37 a co? mają na swojej stronie pisać, że jest źle... no to widzę ile firm i mieszkańców tu przyciągną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wszechwiedzacy Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.centertel.pl 01.12.08, 23:21 Po 1 positive power (Rafael dobra robota - tak trzymaj) wygral projekt graficzny, ale strone robic bedzie Javatech z wawy - gowno jakich malo ale dali dobra cene. Zobaczcie jak wyglada strona izby gospodarczej w opolu a zobaczycie jakie strony robi Javatech. Ps z opola tez byla firma ale oczywiscie za darmo nikt robil nie bedzie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wszechwiedzacy Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.centertel.pl 01.12.08, 23:23 sorki chodzilo o strone izby rzemieslniczej nie gospodarczej taki lapsus ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.punkt.pl 11.01.09, 12:13 kurde, ile jeszcze mamy na to czekac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cycu Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.09, 14:41 Spoko majonez. Helmansik. Pali się ? Piekarnia jakaś, czy co? Dłużej poczekasz, dostaniesz lepszy produkt. Będzie stronka WYPASIOR!!!! Sie pracuje. Nie? Jak ci sie spieszy, to wypróbuj maść na hemoroidy. Czyni cuda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abrakadaba Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: 77.252.18.* 14.01.09, 19:14 długo nad tym pracują, nie za długo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: halo Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.punkt.pl 15.02.09, 13:22 halo, ile oni beda jeszcze nad tym pracowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktośtam Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.chello.pl 15.02.09, 16:58 strona Opola jest smutna i monotonna, porównajcie sobie strony Poznania czy Łodzi...aż serce ściska Odpowiedz Link Zgłoś
dar54 Popatrzcie jak to robią gospodarni 15.02.09, 20:21 www.zamosconline.pl www.zamosc.wonder.pl/hejnal www.gminazamosc.pl www.bip.zamosc.um.gov.pl/bip.php?get=page,180,156 Odpowiedz Link Zgłoś
fernando_hidalgo Ale bzdury 02.03.09, 19:38 Przejrzałem jak wyglądają strony tych gospodarnych. Może już nie proponuj co? - www.zamosconline.pl - 329 błędów i 9 ostrzeżeń - www.zamosc.wonder.pl/hejnal - 9 błędów i 9 ostrzeżeń - www.gminazamosc.pl - 36 błędów i 11 ostrzeżeń - www.bip.zamosc.um.gov.pl/bip.php?get=page,180,156 - 21 błędów Strona Opole nie jest lepsza. Nie mówiąc o tym jak te twoje strony wyglądają! Szczególnie ta pierwsza i przedostatnia! Hahaha. PS. Nie wierzysz? Sprawdź sam: validator.w3.org Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Ale bzdury IP: *.punkt.pl 02.07.09, 20:29 Halo!!! Czy urzędnicy z ratusza zaspali? Gdzie jest ta strona? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asd Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.punkt.pl 14.07.09, 21:58 coś się doczekać nie możemy Odpowiedz Link Zgłoś