Dodaj do ulubionych

Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!!

IP: *.vic.bigpond.net.au 30.11.08, 14:03
radio.opole.pl/?kat=wiadomosci_wiecej&id=31193
Odnosze wrazenie, ze bedzie jak w nto, jak najwiecej na stronie glownej. Tylko
po co?
Obserwuj wątek
    • Gość: dodo Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 30.11.08, 14:17
      zmiana szaty graficznej, nowe funkcjonalnosci, nowe elementy
      "spolecznosciowe" na nic sie zdadza, jezeli nie bedzie za nimi kilku
      osob, ktore beda moderowaly serwis. do tego ktos jeszcze musi ten
      serwis redagowac.
      • Gość: ? Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.punkt.pl 30.11.08, 16:26
        CZY NA PRAWDĘ MUSI STRONE ROBIĆ FIRMA Z GLIWIC?
        U NAS NIE MA ŻADNYCH SPECJALISTÓW OD WEBMASTERKI?
        • Gość: webol Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 16:47
          Padło pytanie:
          - " U NAS NIE MA ŻADNYCH SPECJALISTÓW OD WEBMASTERKI? "
          - Są, ale słabi i mało kreatywni. Co Gliwice, to jednak Gliwice.
          Nic nie stoi na przeszkodzie, aby webasterzy z Opola zrobili zaprzyjaźnionym
          Gliwicą stronkę z mega_wyjenczystym layoutem.
          • Gość: ? Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.punkt.pl 30.11.08, 16:54
            na tym zrzucie ekranu jakoś rewelacyjnie to strona sie nie reprezentuje
            ot kolejny wodotrysk, ale poczekamy zobaczymy

            mnie layout nie powala
            • smerfix A od czego mamy specjalistów w ratuszu i reszcie?? 30.11.08, 17:37
              Wciąż posiłkują się fachowcami od gondoli, marketów, lokalizacji dla
              innych tylko nie dla mieszkańców.......
              • smerfix www.opole.pl 30.11.08, 17:42
                Urząd Miasta Opole wybrał Agencję interaktywną Positive Power na
                wykonawcę nowego wizerunku serwisu internetowego miasta Opole. Nowo
                zbudowany serwis ma zostać wykonany zgodnie z duchem Web 2.0 i
                dzięki licznym aspektom społecznościowym ma zaprezentować zupełnie
                nowy obraz serwisu internetowego tej instytucji. Serwis zostanie
                uruchomiony na poczatku 2009 roku pod adresem www.opole.pl
              • Gość: dodo fachowcy IP: *.dsl.opol.bdi.inetia.pl 30.11.08, 17:47
                mam wrazenie, ze najwieksze nagromadzenie fachowcow w opolu jest na
                tym forum. eksperci od wszystkiego, z 200 letnim doswiadczeniem w
                kazdej dziedzinie zycia, od szydelkowania po marketing na poziomie
                globalnych korporacji.

                odnosnie strony:
                byl konkurs na wykonanie strony miasta, wygrala akurat ta firma i
                tyle. nic nie stalo na przeszkodzie, zeby sie zglosily podmioty z
                opola.

                layout?
                rzecz gustu.
                web 2.0 tez ma swoje charakterystyczne cechy i elementy.

                tylko:
                jesli poza kwestia wizualno - funkcjonalna nie zmieni sie poglad
                ratusza na kwestie zwiazane z zarzadzaniem i redagowaniem strony
                miasta, to wyjdzie z tego gowno w kolorowym papierku.
                • Gość: chello Re: fachowcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.08, 09:55
                  " Dodo pisze:
                  layout?
                  rzecz gustu." - fakt. 'De gustibus est non disputandum' :)
                  Dodo pisze również:
                  "tylko:
                  > jesli poza kwestia wizualno - funkcjonalna nie zmieni sie poglad
                  > ratusza na kwestie zwiazane z zarzadzaniem i redagowaniem strony "

                  - Tu również zgadzam się z dodo, bo sama stronka, to nie wszystko - musi być
                  gospodarz. Moderator, czy admin. Jak zwał, tak zwał.
                  Tę podpowiedź należy skierować do Pana Jarka Starszaka, który jest (zresztą
                  znakomitym) naczelnikiem wydziału informatyki w Ratuszu.
                  • smerfix Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości 01.12.08, 14:22
                    Zapewne będzie mnóstwo wazeliny, jak dotąd jesteśmy najlepsi w
                    kraju, UNII, Europie , kontynencie, na Ziemi, we wszechświecie - a
                    co o tym nie wiecie ???
                    Poczytacie na www.łopole.pl
                    • jawor10 Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości 01.12.08, 19:21
                      Przeciez na www.opole.pl będzie zaglądac cały świat, inwestorzy
                      chcący przyjść do wspaniałego miasta.
                      Zapewne poczytają forum GW i dowiedzą się co w trawie piszczy, o
                      czym ćwierkają niektórzy forumowicze.
                      • Gość: ernest Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.punkt.pl 01.12.08, 19:37
                        a co? mają na swojej stronie pisać, że jest źle... no to widzę ile firm i
                        mieszkańców tu przyciągną
                        • Gość: wszechwiedzacy Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.centertel.pl 01.12.08, 23:21
                          Po 1 positive power (Rafael dobra robota - tak trzymaj) wygral projekt
                          graficzny, ale strone robic bedzie Javatech z wawy - gowno jakich malo ale dali
                          dobra cene. Zobaczcie jak wyglada strona izby gospodarczej w opolu a zobaczycie
                          jakie strony robi Javatech. Ps z opola tez byla firma ale oczywiscie za darmo
                          nikt robil nie bedzie!!!
                          • Gość: wszechwiedzacy Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.centertel.pl 01.12.08, 23:23
                            sorki chodzilo o strone izby rzemieslniczej nie gospodarczej taki lapsus ;)
                            • Gość: ? Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.punkt.pl 11.01.09, 12:13
                              kurde, ile jeszcze mamy na to czekac?
                              • Gość: cycu Re: Nie tapeta ale zawartość , treść wiadomości IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.01.09, 14:41
                                Spoko majonez. Helmansik. Pali się ? Piekarnia jakaś, czy co?
                                Dłużej poczekasz, dostaniesz lepszy produkt. Będzie stronka WYPASIOR!!!! Sie
                                pracuje. Nie?
                                Jak ci sie spieszy, to wypróbuj maść na hemoroidy. Czyni cuda.
    • Gość: abrakadaba Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: 77.252.18.* 14.01.09, 19:14
      długo nad tym pracują, nie za długo?
      • Gość: halo Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.punkt.pl 15.02.09, 13:22
        halo, ile oni beda jeszcze nad tym pracowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: ktośtam Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.chello.pl 15.02.09, 16:58
      strona
      Opola jest smutna i monotonna, porównajcie sobie strony Poznania czy Łodzi...aż serce ściska
      • dar54 Popatrzcie jak to robią gospodarni 15.02.09, 20:21
        www.zamosconline.pl
        www.zamosc.wonder.pl/hejnal
        www.gminazamosc.pl
        www.bip.zamosc.um.gov.pl/bip.php?get=page,180,156

        • fernando_hidalgo Ale bzdury 02.03.09, 19:38
          Przejrzałem jak wyglądają strony tych gospodarnych. Może już nie proponuj co?

          - www.zamosconline.pl - 329 błędów i 9 ostrzeżeń
          - www.zamosc.wonder.pl/hejnal - 9 błędów i 9 ostrzeżeń
          - www.gminazamosc.pl - 36 błędów i 11 ostrzeżeń
          - www.bip.zamosc.um.gov.pl/bip.php?get=page,180,156 - 21 błędów
          Strona Opole nie jest lepsza.

          Nie mówiąc o tym jak te twoje strony wyglądają! Szczególnie ta pierwsza i
          przedostatnia! Hahaha.

          PS. Nie wierzysz? Sprawdź sam: validator.w3.org
          • Gość: ? Re: Ale bzdury IP: *.punkt.pl 02.07.09, 20:29
            Halo!!! Czy urzędnicy z ratusza zaspali? Gdzie jest ta strona?
      • Gość: asd Re: Nowa oficjalna strona opola i ratusza!!! IP: *.punkt.pl 14.07.09, 21:58
        coś się doczekać nie możemy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka