Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.09.04, 22:53
    www.valentino.it/ marze o ubraniu czegos co ten gosciu zaprojektowal
    Obserwuj wątek
      • miska_malcova Re: valentino 01.10.04, 10:19
        ja nie marzę, ale dałabym prawie wszystko za piękny spodium od tego pana :-D
        • papryczka_ag Re: valentino 01.10.04, 10:28
          Mi się ciuchy Valentino podobają, ale nie ubrałabym się w nic jego projektu. po
          prostu nie trafia mi w większości projektów jego stylistyka.
          Na razie hitem sezonu są dla mnie "narciarskie" spodnie Chanel :)
          • Gość: black magic women Re: valentino IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 11:19
            salatka" wlosko-francuska"bardzo apetyczna;)w poprzedniej kolekcji naomi cambell
            prezentowala taka mocno powycinana turkusowa suknie to tez byl boski valentino...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka