Gość: hmmmmmmmm IP: *.zgora.dialog.net.pl 30.09.04, 22:53 www.valentino.it/ marze o ubraniu czegos co ten gosciu zaprojektowal Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miska_malcova Re: valentino 01.10.04, 10:19 ja nie marzę, ale dałabym prawie wszystko za piękny spodium od tego pana :-D Odpowiedz Link Zgłoś
papryczka_ag Re: valentino 01.10.04, 10:28 Mi się ciuchy Valentino podobają, ale nie ubrałabym się w nic jego projektu. po prostu nie trafia mi w większości projektów jego stylistyka. Na razie hitem sezonu są dla mnie "narciarskie" spodnie Chanel :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: black magic women Re: valentino IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.04, 11:19 salatka" wlosko-francuska"bardzo apetyczna;)w poprzedniej kolekcji naomi cambell prezentowala taka mocno powycinana turkusowa suknie to tez byl boski valentino... Odpowiedz Link Zgłoś