chocolate20 17.12.06, 21:14 jakie spodnie do kowbojek??? czy może być dlugość 3/4? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dakota77 Re: kowbojki 17.12.06, 21:38 Najlepiej rurki, ewentualie szorty. Rybaczki kiepsko wygladaja, cokolwiek na ten temat pisze Avanti;-) Odpowiedz Link Zgłoś
kc_mc Dokladnie, zadne rybaczki do Kowbojek ! 17.12.06, 21:57 Jak jest cieplej to mozna tej leginsy nosic do kowbojek. Odpowiedz Link Zgłoś
foamclene Re: kowbojki 17.12.06, 23:09 jak dla mnie albo bardzo krotkie albo dlugie... Odpowiedz Link Zgłoś