Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    17.12.06, 21:14
    jakie spodnie do kowbojek??? czy może być dlugość 3/4?
    Obserwuj wątek
      • dakota77 Re: kowbojki 17.12.06, 21:38
        Najlepiej rurki, ewentualie szorty. Rybaczki kiepsko wygladaja, cokolwiek na ten temat pisze Avanti;-)
        • kc_mc Dokladnie, zadne rybaczki do Kowbojek ! 17.12.06, 21:57
          Jak jest cieplej to mozna tej leginsy nosic do kowbojek.
      • foamclene Re: kowbojki 17.12.06, 23:09
        jak dla mnie albo bardzo krotkie albo dlugie...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka