Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    12.07.07, 23:44
    nie podobaja mi sie te tuniki, takie jakies "ciapkowate"
    Obserwuj wątek
      • basia098 Tunika 07.09.07, 18:16
        słodziuśkie ja mam tą z H&M od Kelie

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka