Dodaj do ulubionych

smutno mi troche

14.08.04, 18:41
Bo sie caly tydzien soldnie odchudzalam, duzo ruchu, kalorri ok.100 a na
wadze 2 kg wiecej. mam nadzieje ze to woda, chociaz jestem na poczatku cyklu
i teraz nie powinnam zatrzymywac wody. no mialam male grzeszki na sumieniu,
jak np, jakis owoc przed pojsciemspac, musze w tym tygodniu pilnowac aby nic
juz nie zjesz po 6;30. Doswiadczone odchudzaczki, mialyscie taki przybytek
wagi wtedy kiedy oczekiwalyscie ze wag pokaze mniej?
Obserwuj wątek
    • kobieta.nad.wodospadem Re: smutno mi troche 14.08.04, 18:50
      nie waz się często ;-)
      a jesli juz to zawsze o tej samej porze - najlepiej nago, zaraz po wstaniu z
      łóżka - na czczo
      zapisu uczciwie swoje grzechy i grzeszki - zanim je popełnisz! - w czarnym
      notesiku :-)
      np. "Zdecydowałam sie pożreć kawałek szarlotki, ale za to przelece sie po
      schodach na 8 pietro - tam i z powrotem" - może cie to powstrzyma ;-)
      Nie ma sły! Jesli jesz mniej niz kiedykolwiek w końcu Twój organizm sie podda i
      zacznie chudnąć
      Pomysl sobie, że Pan Tłuszczyk póbuje Cie zniechęcić i stąd te wahnięcia wagi
      a w końcu ...może waga Ci se zepsuła
      Pozdrawiam
      Powodzenia
    • margolka123 Re: smutno mi troche 15.08.04, 11:03
      Moze za malo pijesz? Ostatnio przeczytalam ze 1,5 litra niegazowanej wody
      dziennie to norma dla kogos kto wazy 50 kg, co sprawilo ze zrobilo mi sie
      slabo - bo to znaczy ze powinnam pic jakies 2,2 litra, a ja 1,5 ledwo w siebie
      wlewam, zwlaszcza jak nie mam treningu. Organizm nienawadniany wystarczajaco
      tez zatrzymuje wode
      • moonika_l Re: smutno mi troche 15.08.04, 14:00
        Ronka, a jak u ciebie z trawieniem? Ja zanim zaczęłam jeść otręby, to właśnie
        miałam takie "przybytki" wagi z powodu "nieopróżniania".
        M.
        PS. NIe załamuj się - ja właśnie w ten sposób chudnę - waga w dół, a potem w
        górę, w dół i w góę... ale ogólnie ciągle mniej ważę :) Czego i tobie życzę:)
        • ronka3 Re: smutno mi troche 15.08.04, 14:05
          Dzieki wielkie - chyba Margolka trafil w sedno bo nie pilnuje za bardzo tego
          picua i nie wiem czy nawet litr wody wypijam.

Niestety jaja mam inny problem, odkad zaczelam glownie jesc jarzyny to do
          lazienki chodze 4-5 razy dziennie, mam nadzieje ze to tak na poczatku i schodza
          ze mnie wszystkie zlogi. Wielkie dzieki jeszcze raz!
      • nadja Re: smutno mi troche 16.08.04, 11:08

Heh,ja ostatnio tak sie przyzwyczailam ze moge wypic
        i 4 litry bez problemu ;)))
        jak jest goraco nie moge zyc bez wody, bo ciagle
        mi slabo wiec chodze z nia wszedzie i popijam...
        nim zdaze sie zorientowac kolejna butelka za mna ;)n
    • gosik6 Re: smutno mi troche 15.08.04, 15:38
      Czesc Ronka. Jestem na forum dość nowa (od 11 sierpnia) wtedy miałam straszne
      smutki a właściwie "doły" w zasadzie chciałam zrezygnować bo mimo trzymania
      1000 kal, a może nawet mniej co nie jest odpowiednie (cenna rada margolki juz
      sprawdzona)nic mi nie ubywało od ponad tygodnia utzrymywała sie waga 95 kg.
      Teraz liczę dokładnie kalorie (mam taką płyte z claudii)ma być 1000 i jest
      1000. Przestałam sie ważyc codziennie. Piję około 2 l może nawet więcej wody
      niegazowanej schłodzonej ( organizm żeby ją ogrzać już spala kalorie wyczytałam
      że 8 szkl - temperatura 4 stopnie C- dziennie to około 200kcal mniej). Wyobraź
      sobie moja radość (czego i tobie życzę) kiedy wczoraj poszłam do rodziców a oni
      Gosia ty nie masz brzucha (no to przesada że nie mam ale napewno nie taki jak
      wcześniej) Zważyłam sie u nich i na wadze pojawiło sie .... 92 kg. Na mojej tez
      jest tyle. To wszystko dzięki super radom koleżanek z forum ale tez informacjom
      o ich sukcesach. Wiem jak to bardzo pomaga. Mam przed soba dłuuugą drogę ale
      teraz wiem że wytrwam, muszę ( bo by mi teraz wstyd było nie tylko tych którzy
      mnie widzą ale też Was na tym forum).
      Pozdrawiam Gośka Zyczę wytrwałości bo tylko ona daje efekty.
      Ps. masz szczęscie że nie masz problemów z chodzeniem do ubikacji ja muszę sie
      wspomagać "Figurą 1". Przy okazji dziękuje Wam forumowiczki za otuchę( tu slowa
      szczególne do margolki123 i moniki_l)
      • ronka3 Re: smutno mi troche 15.08.04, 18:41
        Gosia:

Ja tez na forum od bardzo niedawna, i tez musze zgubic 20 kg co najmniej.Bardzo
        ci dziekuje za ta wiadomosc -bylo mi troche smutno, ale ja juz po tygodniu
        czuje sie lepiej mam wiecej energii, no i nie mam innego wyjscia tylko
        konsekwentnie tzrymac ta diete. Fajnie ze jestes na podobnym etapie w tym
        dietowaniu, i fajnie ze masz podobny cel, bo bedziemy mogly sie wspierac.

Jeszcze raz Ci dziekuje za ta dobra wiadomosc. Ja mam zamiar wazyc sie w
        poniedzialki, ale wlazlam dzis rano na wage i juz od wczoraj 1 kg zniknal, wiec
        mysle ze to po prostu woda zatrzymana.

• moonika_l Re: smutno mi troche 15.08.04, 20:38
          Gosiu!
          KOniecznie rzuć tę figurę w najdalszy kąt. Wyczytałam w internecie, że kora
          kruszyny i senes są na zachodzie Europy zakazane do sprzedaży bez recepty - są
          bardzo szkodliwe dla jelit. A my, Polki zapijamy się na potęgę. Poza tym -
          organizm bardzo szybko przystosowuje się do działania figury i potem bez tego
          ani rusz. Jedzenie warzyw i owoców - to podstawa, ja dodatkowo jem prawie
          codziennnie otręby. I działa.
          M.
            • gosik6 Re: Moniko!!! 15.08.04, 22:10
              Dziękuje Moniko za informację w sprawie "Figury". Jest rzeczywiście tak jak
              mówisz bez niej ani rusz. Postaram sie to zmienić. ale co postaram, zmienię to.
              Ja miałam i bez diety problemy prawdopodobnie z powodu braku woreczka
              żółciowego. Musze od jutra wprowadzic zmianę (dziś juz za późno już wypiłam).
              Jeszcze raz dziękuję.
              • moonika_l Czerwona Herbata 16.08.04, 18:38
                Co ja o niej sądze? Otóż wg różnych docierających do mnie informacji działa pod
                warunkiem, że stosuje się ją długo - co najmniej miesiąc i w tymc zasie nie
                pije ani kawy ani innych herbat, tylko czerwona i woda. Ale czy ktos to
                wytrzymał? Ja próbowałam, ale z powodu bardzo niskiego cisnienia bez kawy nie
                przezyję. Ja mam zalecenie od lekarza - albo kawa albo koniak, wiec pije kawe.
                Alkoholu raczej nie pijam wcale.
                I w związku z tym - nie wy3malam miesiaca bez kawy :) Ale dziala lagodnie
                przeczyszczająco - jak wypilam dziennie 2-3 to bez problemow w kibelku
                ladowalam. I bez takich sensacji, jak po "figurze".
                M.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka