Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    rajstopy 40 den

    27.03.08, 13:23
    Kochane mam pytanie...jestem totalnym laikiem jezeli chodzi o grubosc
    rajstop....myslalam o kupieniu takich (40 den)
    www.allegro.pl/item327236993_peri_punk_gothic_emo_kolorowe_rajstopy_3.html
    czy noga bedzie w nich przeswitywac? w sumie sa na stronie aukcji wklejone
    fotki ale ja wiem czy one oddaja stan rzeczywisty?:)
    Obserwuj wątek
      • gabi1234 Re: rajstopy 40 den 27.03.08, 13:32
        nie wiem jak te ze strony, ale ja obecnie noszę szare i brązowe 40 i
        noga mi nie prześwituje
        • patkag Re: rajstopy 40 den 27.03.08, 13:39
          no to super:) dziekuje za odpowiedz.....musze kupic jakies rajstopy bo ostatnio
          w HM kupilam popielate i rozowe....ale ze ja slepa jestem to nie zauwazylam ze
          one sa bez stop heheheh no i narazie tylko do kozakow moge je nosic heheh:)
          • angella456 Re: rajstopy 40 den 27.03.08, 15:01
            Ja mam 40 den m.in białe i jasnoróżowe, i nie prześwitują. Kupowałam na Allegro,
            ale nie u zalinkowanego sprzedawcy.
      • hermina5 Re: rajstopy 40 den 27.03.08, 15:16
        Będzie prześwitywała, niestety. Całkowicie nie prześwitują jedynie
        100 i 80, oraz niektóre 60. 40-stki są dość cienkie.
      • wusia77 Re: rajstopy 40 den 27.03.08, 17:15
        mam dokładnie te rajsopy z tej aukcji. Jestem z nich bardzo zadowolona. śweitna jakośc, kolory.
        uważam, że nie prześwitują.
        • patkag Re: rajstopy 40 den 28.03.08, 00:16
          dziekuje bardzo za odpowiedzi:) mam 166 wzrostu mam zamiar kupic 3 - nie wiem
          czy wy tez tak macie - ale co kupie rajstopy to mi sie brzydko wbijaja i bulki
          takie sie robia...przewaznie sa jakby tak za bardzo scisniete w pasie....a ja
          talii nie mam i niestety to co mi sie odklada to wlasnie tak gdzie gumka
          sciska:( mam nadzieje ze te beda ok:)
      • ni_mha Re: rajstopy 40 den 28.03.08, 16:05
        40 DEN może lekko prześwitywać, przeważnie te rajtki w ciemniejszych kolorach.
        Te w jasnych kolorach jest szansa, że nie będą.
        Całkiem kryją 60-100 DEN.
      • mmkl Re: rajstopy 40 den 28.03.08, 19:04
        zależy na ile masz szczupłe nogi - na moich masywnych 40tki trochę prześwitują,
        ale moim zdaniem to wygląda fajnie. w kostkach np. kryją- bo nie są rozciągnięte.

        3 na 166cm powinno być dobre.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka