jonasz.dubeltowicz
27.10.04, 17:59
Rozumiem że można wycinać posty które pan Zawadzki bezpośrednio kieruje do
Pan(i), bo Pan(i) ma widoczną awersję do jego osoby. ALE CIĄĆ MERYTORYCZNE
WĄTKI I DO TEGO TE SPRZED PARU DOBRYCH TYGODNI TO JUŻ SKANDAL. LICZĘ, ŻE PAN
(I) MA COŚ NA USPRAWIEDLIWIENIE SWOJEGO ZACHOWANIA.
A Wy Drodzy Forumowicze pomyślcie, dziś Pan Józef a jutro Wy.