Dodaj do ulubionych

Prorosyjska moderacja?

19.04.22, 17:33
Od jakiegoś czasu widzę, że usuwane są popierające Ukrainę wpisy, zostawiane zaś wpisy prorosyjskie.
Komentowałem ten artykuł
www.edziecko.pl/rodzice/7,183390,28350147,rosyjski-zolnierz-zabral-10-latce-telefon-teraz-smartfon-wrocil.html#s=BoxMMtCzol4
Nijak mlehc opublikował antyukraińską wypowiedź nawiązującą do rzezi wołyńskiej. Odpisałem temu Rosjaninowi , że nie czuję nienawiści do Ukraińców, bo dzisiejsi Ukraińcy nie mają nic wspólnego z rzezią wołyńską i w przeciwieństwie do nich ucywilizowali się i że Polacy i Ukraińcy kwestię Wołynia rozwiążą po wojnie, w pokojowy sposób. Nie używałem wyzwisk, jedynie wypromowanego przez GW słowa onuca i dzicz.
Efekt? Mój komentarz przepadł (nawet dwa komentarze), promoskiewski został.
To nie jest pierwszy taki przypadek - widzę coraz więcej wpisów, gdzie komentujący skarżą się na to samo.
Możecie to wyjaśnić? Po czyjej stronie jesteście w tym konflikcie? A może zweryfikujcie co to za moderatora zatrudniliście i skąd on jest, bo dziwnie to śmierdzi.
Obserwuj wątek
   • fafik.laciaty Re: Prorosyjska moderacja? 21.04.22, 13:24
    Tylko jeden z dwóch usuniętych. A sprawę chcę prowadzić publicznie a nie mailowo, bo nie podoba mi się to, w jaki sposób cenzurujecie wypowiedzi. Zadziwiająco dużo zostaje tych prorosyjskich, zadziwiająco często znikają dobre repliki celnie bijące w promoskiewską propagandę.
    Pytanie jest bardzo istotne - dlaczego tak jest?
    • kasi.aa Re: Prorosyjska moderacja? 21.04.22, 14:20
     Komentarze moderowane są na bieżąco, głównie na podstawie zgłoszeń innych użytkowników, jest ich setki. Podejrzewam, że jeśli dyskusja przeradza się w ataki personalne, jest usuwana. Ale nie tylko, zgłoszenia rozpatrywane są indywidualnie. Zdarzają się błędy, dyżurni to nie automaty, a repliki 'bijące w prorosyjską propagandę' mogą być np. wulgarne i wymagać usunięcia.
     Jeśli Twój wpis został wg Ciebie usunięty błędnie - pomoc@agora.pl
     Jeśli wpis nieregulaminowy nie został usunięty - link na pomoc@agora.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka