Dodaj do ulubionych

Po co komu logowanie??????

10.07.05, 10:55
Nowość:zaloguj się, aby pisać. - co za idiota to wprowadził na to forum,
czemu ma to służyć? Kiedyś było prosto, szybko i dobrze, teraz za każdym
razem jak chce się odpisać trzeba się logować. Po co? Kto jest za a kto
przeciw, aby forum znowu było tak jak kiedyś (brak obowiązku logowania).
Obserwuj wątek
    • are.1 Re: Po co komu logowanie?????? 10.07.05, 11:02
      Bo gazeta moze Ci wtedy wysylac spam i zbierac pewne statystyki.
      • llukiz Re: Po co komu logowanie?????? 10.07.05, 19:26
        nigdy nie dostałem żadnego spamu
        a logowanie nie jest problemem
        • kraxa llukiz lizus Pascala 13.07.05, 14:32
          " I nieprawda jest, ze na zgrupowaniu dach przeciekal, szczególnie, ze oprawie
          nie padalo";-P
          • jaszynek Re: llukiz lizus Pascala 13.07.05, 17:56
            kraxa napisała:

            > " I nieprawda jest, ze na zgrupowaniu dach przeciekal, szczególnie, ze
            oprawie
            > nie padalo";-P

            o ile zwiekszyla sie ilosc spamu, ktory zaczelas dostawac od czasu obowiazku
            logowania? czy tez moze jednak podobalo ci sie chamskie podszywanie sie pod
            innych?
            • kraxa poszukaj w wyszukiwarce 14.07.05, 10:49
              Ja w przeciwienstwie nie mam edukacyjnych kompleksów, i nigdy nie musialam
              ukrywac swojej netowej tozsamosci. No i czyzbys byl llukizem nieprzelogowanym
              wiesniaku;-P?
              • jaszynek Re: poszukaj w wyszukiwarce 15.07.05, 11:29
                kraxa napisała:

                > Ja w przeciwienstwie nie mam edukacyjnych kompleksów,

                w przeciwienstwie? do kogo?

                > i nigdy nie musialam
                > ukrywac swojej netowej tozsamosci.

                to czemu sie podpisujesz Kraxa, a nie pelnym imieniem i nazwiskiem? ;-) za malo
                konsekwentna jestes.

                > No i czyzbys byl llukizem nieprzelogowanym

                nie, nie jestem. Tez nie mam potrzeby skrywania swojego nicka od poczatku
                _loguje_ sie jako Jaszynek, wczesniej _tutaj_ mialem nick Motylanoga
                (specjalnie na forum gazwyba, bo Jaszyn to w ogole moje pseudo, nie tylko w
                usenecie i na forach). nie mam potrzeby logowac sie podszywajac pod kogos, jak
                na przyklad te pacany, co sie pod misia podszywaly.

                > wiesniaku;-P?

                A ty jestes chamka, ktora stara sie byc zlosliwa, lecz wychodzi jej to jak
                blokersowi, ktory dla kawalu rzuca kamieniami w ludzi.

                mam nadzieje, ze zdarzysz przeczytac to przed zmoderowaniem, chamie.
                • kraxa jaszynek- szkola sie klania, znowu 15.07.05, 11:43
                  ukrywac swojej netowej tozsamosci

                  wiesz co to znaczy netowy?
                  • jaszynek Re: jaszynek- szkola sie klania, znowu 17.07.05, 00:44
                    kraxa napisała:

                    > ukrywac swojej netowej tozsamosci
                    >
                    > wiesz co to znaczy netowy?
                • kraxa alez ja jestem blokersem Jaszyn 15.07.05, 11:45
                  Chamem ( cholera, jakies zaburzenia tozsamosci seksualnej u mnie wyczuwasz???)a
                  mimo to mam w stosunku do ciebie uprawnione poczucie wyzszosci, wiesniaku :-DDD
                  • jaszynek [...] 17.07.05, 00:40
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • are.1 Re: llukiz 17.07.05, 00:39
              Co Ty gadasz? Nie masz loginu = nie dostajesz spamu w ogole. Wiec zwiekszyla sie
              od zera do poziomu obecnego.
              • jaszynek Re: llukiz 17.07.05, 00:41
                are.1 napisał:

                > Co Ty gadasz? Nie masz loginu = nie dostajesz spamu w ogole. Wiec zwiekszyla
                sie od zera do poziomu obecnego.

                ROTFL! A to musisz uzywac swojej skrzynki do logowania sie na forum? tak ciezko
                bylo zalozyc nastepna, np. z dodatkowa cyfra? :-)))
                • are.1 Re: llukiz 17.07.05, 00:46
                  ciekaqwew gdzie4 jeszcze dostajesz spam oprocz skrzynki? rotfl
              • llukiz Re: llukiz 17.07.05, 21:59
                A co ma logowanie wspólnego z dostawaniem spamu? Bo ja kompletnie nie mam
                pojęcia. Ani nie dostają spamu na konto w gazecie, ani nie dostaję na inne
                konta których nie podałem przy zakładaniu konta na gazecie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka