Gość: dżemojad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.09, 14:30 Nazywa się wildwestjerky i nudzi wołowiną. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zbyfauch Re: Spamer do utłuczenia 19.03.09, 14:57 Ależ dlaczego? To tak głupie, że aż śmieszne. :) Poza tym dostrzegam jakąś prywatę. Osobiście na przykład nie jadam dżemów. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dżemojad no to w promocji jeszcze jeden IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.09, 08:18 shift3 nudzi grafiką. Odpowiedz Link Zgłoś
dzieneusz Re: no to w promocji jeszcze jeden 20.03.09, 12:45 Dzięki raz jeszcze :) Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: nudzi wołowiną 24.07.25, 12:25 Rany, to prawie jak obrzydzanie cynaderką ;) A spamer do utłuczenia ? Proszę bardzo, afrykański Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Spamer do utłuczenia 13.08.25, 17:53 حبوب سايتوتك بسعر معقول في الرياض Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Tym razem krajowy - wielobranżowy i wieloforumowy 21.10.25, 02:28 kasjuszek Odpowiedz Link Zgłoś