Dodaj do ulubionych

koszty hipoteki

22.08.05, 10:08
Witam
złożyłam w sądzie wniosek o założenie księgi i wpis do niej. Z tego co tutaj
przeczytałam wyliczylam sobie że koszt to będzie około 2000 zł. Tymczasem
okazało się że mam zapłacić 2800 zł!!!
Czy możecie mi wyjaśnić skąd taka różnica (może coś źle policzyłam ale
prosiłabym o wyjaśnienie). Wartość mieszkania 184 tys. zł, hipoteka zwykła
147.200 zł, hipoteka kaucyjna 30 tys. zł
Dziękuje za pomoc
Obserwuj wątek
    • al9 Re: koszty hipoteki 22.08.05, 18:03
      2160 zł wpis sądowy nowego właściciela
      700 zł hipoteki
      razem 2800

      wszystko się zgadza.
      Pozdrawiam
      al

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka