16.03.06, 18:15
Zostawilam mieszkanie pod opieka czlowieka ktory je zdewastowal i posprzedawal z niego wszystko.Zosatly tylko sciany, On jest tam zameldowany.Jakie sa mozliwosci pozbycia sie intruza?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka