Dodaj do ulubionych

dokumenty do US

03.10.06, 13:46
witam,
wlasnie sprzedalem mieszkanie, ktore otrzymalem w darowiznie?
czy ten fakt musze zglosic do US? (wiem ze nie obowiazuje mnie podatek
dochodowy)

druga rzecz to ze u notariusza zobowiazalem sie mieszkac w tym mieszkaniu
przez 5 lat (by skorzystac z ulgi darowizny).
Mieszkalem krocej ale otrzymane srodki chce przekazac w ciagu 6 mcy na inna
inwestycje i moge uzasadnic koniecznosc zmiany warunkow mieszkaniowych.
Czy dobrze rozumiem ze teraz jak zlamamlem 5letnia deklaracje to musze cos
zglosic do US? Jesli tak to co? Jakies PIT czy oswiadczenie?

WM
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka