Gość: Magda
IP: *.c29.msk.pl
04.03.07, 16:53
Chcę kupić dom, który ma 5 współwłaścicieli. Pół domu jest babci z synem, a
druga połowa jej trzech bratanków. Babcia od 1968roku sama opłaca podatki i
wszelkie koszta związane z prowadzeniem domu. Teraz chce sprzedac dom, tylko
nie wie czy bratankowie sie zgodzą na jego sprzedaż a jeśli tak to na jakich
zasadach. W związku z tym moje pytanie czy nie lepiej by było, by sie starała
o zasiedzenie i pieniędzmi ze sprzedaży podzieliła sie tylko z synem. Jak
ugryżć tę sprawę, żebym mogła jak najszybciej kupić ten dom. Dziękuje za
każdą rzeczową odpowiedź.