Dodaj do ulubionych

gaz-problem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.07, 19:44
Na terenie działki nie mam gazu. W planach rozwoju gminy budowa gazociągu
jest juz od 2003 roku. Gmina twierdzi, iz to wykonawca (zakład gazowniczy) ma
wykonac inwestycje lecz od kilku lat tego nie robią nie wiadomo dlaczego.
Teren, na którym ma byc gaz to 2 wsie z 500 mieszkańcami. Wciąz nowi
inwestorzy kuuja działki. Co mozna zrobić, aby jednak ten gaz zrobiono?
Obserwuj wątek
    • andrzej.sawa Re: gaz-problem 29.03.07, 22:23
      Konkretnie z gminą.Niech pokażą papiery.Potem ewentualnie zakład gazowniczy za dupę.
      • Gość: tomasz Re: gaz-problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.07, 22:38
        W gminie byłem - oni są ok - wsystko dostarczyi do ZG.
        Jak dzwonię do ZG w tej sprawie to nikt nie chce rozmawiać. Czy my jako
        mieszkańcy możemy coś z tym zrobić?
        • andrzej.sawa Re: gaz-problem 30.03.07, 00:09
          Szanowny,u nas była komuna,u nas na jakiś telefon w urzędzie /a za taki uważa
          się ZG/ nic nie załatwisz.
          Za przeproszeniem dymaj do nich i nie daj się zbyć.
          • Gość: Tomasz Re: gaz-problem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.07, 07:00
            Ha! I byłem! jechałem 60 km bo to tak dalkeo jest i co? Niestety ale tej Pani
            nie ma, może będzie w poniedziałek..
            • andrzej.sawa Re: gaz-problem 30.03.07, 15:08
              Ja wiem,że korzystanie z mojej rady może być kłopotliwe,ale niestety
              doświadczenie za mną przemawia.
              Jest jeszcze internet.Miałem w ubiegłym roku problem z ZE i właściwie załatwiłem
              prawie w całości przez internet.
    • Gość: toma gaz... IP: *.krasnystaw.net 30.03.07, 17:58
      gazyfikacja wioski, to nie jest banalne indywidualne wybudowanie przyłącza gazowego, jest to inwestycja idąca w setki tysięcy, jak nie miliony (gazociąg, stacje). Moim zdaniem powinniście powołać np. komitet społeczny budowy sieci gazowej, i działać w porozumieniu z samorządem lokalnym oraz Operatorem Sieci Dystrybucyjnej.
      • andrzej.sawa Re: gaz... 30.03.07, 18:10
        Nie zawsze,bo niektóre magistralne gazociągi są w gestii ZG.
        A wogóle jest problem,że nie znamy dokładnie szczegółów.
        • Gość: toma gaz... IP: *.krasnystaw.net 30.03.07, 19:41
          wszystkie (za malutkimi wyjątkami) gazociągi dystrybucyjne są w gestii OSD (potocznie nazywany ZG)..., więc należy działać jak już pisałem w "kupie"...
          • andrzej.sawa Re: gaz... 30.03.07, 20:11
            Tak,ale ta kupa dotyczy głównie rozprowadzenia,natomiast ja pisałem o
            "magistrali".Nie jestem w tym precyzyjny,bo znam tylko trochę temat z tego jak
            wyglądało podłączenie u mnie w mieście.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka