agatka_s
31.07.09, 20:33
dać ?
Dom będący wspólnotą majątkową małżonków (oboje starsi i bardzo
schorowani), niestety zaginął gdzieś akt notarialny, a właściciele
nie pamiętają gdzie był podpisywany (było to około 20 lat temu),
mają nawet numer repetytorium ale nie wiedzą u którego notariusza
podpisywali ten akt. Jest wpis w księdze wieczystej, gdzie oboje
figurują jako właściciele działki zabudowanej pod danym adresem. Co
zrobić aby taką nieruchomość sprzedać, bez tego aktu. Czy w Sądzie
taki akt może być ? Czy trzeba go było składać przy wpisie do
Księgi wieczystej ? A jeśli akt przepadł na dobre, to co wtedy ?