krzysztof.1962 24.09.10, 20:30 Zawidzki wykluczony, Szpakowicz wykluczony, widać PSL robi porządek ze sprzedawczykami co dla kariery zmieniają upodobania polityczne Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mieszkaniec Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.10, 20:43 Na kartkach tych, oprócz sformułowania, że Mirosław Milewski "jest pozbawiony arogancji władzy", Wilk wymienił także inne cechy, które jego zdaniem cechują obecnego prezydenta, m.in.: uczciwość, rzetelność, szacunek podwładnych i mieszkańców. Jeśli chodzi o arogancję władzy to właśnie kompletna bzdura. Milewski kompletnie odizolował się od mieszkańców - proszę, niech ktokolwiek spróbuje się umówić na spotkanie z prezydentem - jest to niemożliwe. Zastępcy owszem, ale sam Milewski nie przyjmuje mieszkańców. Czy to nie jest przejaw arogancji władzy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: esteban Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.plock.mm.pl 24.09.10, 20:57 Ani PIS ani PSL. Chciałbym by Ci ludzie zajęli się czymś innym tylko nie polityką. Sorry, zawiedli i w mieście jak i w powiecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tadek Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.bb.sky.com 25.09.10, 14:12 masz racje dosyc juz tych nieudacznikow itowarzystwa wzajemnej adoracji i trzymania sie za wszelko cene stolkow wzioc sie do konkretnej pracy a nie slizgac sie na plecach spoleczenstwa jak powiedzial w sejmie M Belka wzisc sie do konkretnej roboty a nie paszczowac i robic z siebie gwiazdorow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sindel Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 20:58 PSL miało najlepszego polityka jakiego miało to miasto. Zawidzki został wice a dopiero potem pomógł PSL wizerunkowo. Teraz kiedy okazało się że jest tak mocny że mógłby zjeść w wyborach struzika to spanikowali i go wkurzyli odbierając mu taką możliwość. Nawet nie sądziłem że Struzik to taki panikarz i mały człowiek. Wykluczyli go i co ? I nie mają nic. Nawet nie mogą pisać że są ponad podziałami a jedynie pokazali swoją arogancje. Co dalej ? Oplują mu furtkę ? Bo jak widze to takie dzieciaczki. Żałuje że Zawidzki nie kandyduje. Zagłosuje jednak na tego kogo wskaże. Pozdrawiam Wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ak Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.10, 21:17 Struzik został za cos odznaczony przez komorowskiego Orderem Odrodzenia Polski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z płocka Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 21:28 ale miał frekwencję hahahahahaha, coś sie ludzie nie kwapią na ten honorowy komitet poparcia PESEL NA WYBORACH !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: A Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.bb.sky.com 25.09.10, 10:24 Struzik zostal odznaczony przez Komorowskiego za to ze jako marszalek senatu robil wycieczki z zono do miedzy innymi krajow Ameryki Poludniowej za pieniodze z naszych podatkow To byl najwiekszy turysta i wycieczkowicz tylko nie za swoje pieniodze mozna by jeszcze duzo wiecej na ten temat napisac Jest osobo bardzo przecietno pod kazdym wzgledem a zachowuje sie jak gwiazdor i czlowiek niezastopiony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uau Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.warszawa.mm.pl 24.09.10, 22:55 Zawidzki z tą gębą był tylko kamieniem ciągnącym psl na dno. Teraz krok na następnego sprzedawczyka Zgorzelskiego, dziwię się, że partia z najstarszym rodowodem posiada takiego osobnika w swoich szeregach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec płock Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.10, 08:37 ten zgorzelski to zawsze spada na cztery łapy jak on to robi kto go popiera nie mam już sił o nim słyszeć wszędzie go pełno .Teraz syarostą został . A młodzi zdolni bez skazy kumoterstwa nie mogą się przebić przez ten gąszcz brzuszatych cwaniaków . Dosyć Zgorzelskich i jemu podobnych Odpowiedz Link Zgłoś
roman_j Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL 24.09.10, 21:27 Najzabawniejszy w tym całym towarzystwie adoratorów pana Milewskiego jest pan Wilk. Jeszcze do niedawna pomstował na władze, że mają go w nosie i bardzo daleki był od zachwytu czy nawet sympatii do pana Milewskiego. A teraz, kiedy chory pomysł postawienia pomysłu Bolka nabrał rozpędu tylko przez grzeczność i obrzydzenie nie napiszę, co pan Wilk gotów jest panu Milewskiemu zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
premium62 Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL 24.09.10, 21:33 I słusznie.Byle do żłoba. Jak nazywmy kogoś kto sprzedaje się? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolek Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.076.c79.petrotel.pl 24.09.10, 21:56 Zgorzel z nadania PiS-u rozpracowuje struktury PSL skutecznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kisielewski Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.adsl.inetia.pl 24.09.10, 21:58 ale ze Szpakowicza wyciepnęli, hahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.c152.petrotel.pl 24.09.10, 22:10 to Zawidzki dawał marke PSlowi a nie odwrotnie...był juz wice prezydentem jak wstapił do psl, ale tam nie szanuj jak ktos ma inne zdanie, idzie sie na posiedzenie zarządu i struzik mówi i tak ma być, tam nie podejmują decyzji wszyscy członkowie tylko jeden pan i władca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariusz Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.c152.petrotel.pl 24.09.10, 22:14 a niby komu się sprzedali,,,,,to kwiatkowski dyskiewicz i inni są wiernymi sługami za posady...czy sa kompetentni zapytajcie ich pracowników, dyś ma w warszawie opinie lenia z płocka, a kwiatek buca z farbowanymi włosami - szpital zadłuzony a nagroda dla dyrektora 30tys zł! Odpowiedz Link Zgłoś
czarnyprotoplast Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL 24.09.10, 23:01 I bardzo dobrze, Zawidzki zdradził samoobronę, teraz PSL, później zdradzi Milewskiego. Podobno jego decyzja o poparciu obecnego prezydenta jest na rękę PSL, bo mówi się na mieście o różnych brzydkich sprawach. PSL już dawno chciało się go pozbyć, bo bało się tych dziwnych spraw, zanim zajmą się tym odpowiednie służby... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tubylec Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.030.c73.petrotel.pl 24.09.10, 23:15 Widać, że Ratuszu będą generalne zmiany. No cóż. Zawiedli. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: figa Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.076.c79.petrotel.pl 24.09.10, 23:58 PSL za chwilę pozbędzie sie wszystkich swoich członków {tj.hu...w], bo to sprzedawczyki oraz karierowicze szukające awansów zza płóga. Zgorzel. prowadź Wodzu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xXx Zgorzel... IP: *.196.c77.petrotel.pl 25.09.10, 09:34 Pytanie za 100 punktów: gdzie znalazla pracę i szybki awans ostatnio żona Zgorzelskiego?? Kto wie, resztę dośpiewa sobie sam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: psss...bo się wyda Re: Zgorzel... IP: *.182.c77.petrotel.pl 26.09.10, 10:39 To może pytanie za 1000 punktow. Gdzie zatrudniony jest syn "wiceprezydenta" :) Kolczyńskiego, ten wysokich lotów "prawnik" z "wielkim" doświadczeniem? Odpowiedz Link Zgłoś
adrianna880 Zawidzki wwalony z PSL 25.09.10, 07:28 Wykluczony z Samoobrony, wywalony z PSL, twórce NAszego Raju i kolesi na stołkach w ratuszu. Szeroko rozpytują się o niego różnego rodzaju służby, człowiek chorągiewka bez harakteru, byleby u koryta. To jego motto. Brawo ludowcy, chyba że to tak dla ludu na pokaz. Zawidzki mówi o dyktaturze jednej osoy w PSL a ktogo on będzie promowałmw tychwyborach, największego "jednoosobowego" płocczanina, bo sam chce być przy nim nr 2. W ratuszu jest też afera w sprawie przyjmowania korzyści majątkowych i prowadzi ją warszawki oddział CBŚ (dlatego, żenie ufają płockiemu oddziałowi tej służby). Mowi się o wysokich urządnikach w tym i zastępcy prezydent, ciekawe którego z zastępców prezydenta nają na myśli? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyidiota Re: Zawidzki wwalony z PSL IP: *.centertel.pl 25.09.10, 07:35 będzie pełne zaskoczenie - chodzi o Tomcia Sufmiarkę !!!! Zawias dopiero jest na "tape Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xXx Dziadek Zawidzki wywalony z PSL IP: *.196.c77.petrotel.pl 25.09.10, 09:32 Młody człowiek i już z takim bagażem doswiadczeń: milion partii, dwa miliony biznesów za sobą no i .... jest już dziadkiem mimo młodego wieku;-) nic dodać, nic ująć Odpowiedz Link Zgłoś
firstkaktus Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL 25.09.10, 07:33 Że się brzydko wyrażę - to oczywista oczywistość . Po takiej reakcji na akcję Struzika ? No cóż jak iść na dno to z Mirkiem . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter Oleum [...] IP: *.078.c76.petrotel.pl 26.09.10, 00:50 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyidiota Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.centertel.pl 25.09.10, 08:39 jeżeli są to plotki z magla to niech pan prezydent Milewski zaprzeczy że masowo pracownicy działu inwestycji i zamówień publicznych są wzywani na przesłuchania do prokuratury w Warszawie. Zgadnij którzy z nich będą lub już mają zarzuty i który vice-prezydent Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z powiśla Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.adsl.inetia.pl 25.09.10, 08:44 już od rana dyżurujesz i rzygasz ? wszystko na nic, wygra w I turze Milewski Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyidiota Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.centertel.pl 25.09.10, 08:54 a ty pisuarowska szmato też już dyżur zaczełaś Odpowiedz Link Zgłoś
marekjank Zadna strata dla D.Zawidzkiego... 25.09.10, 09:17 Zadna strata dla D.Zawidzkiego, ogromna strata dla PSL-u w Płocku. Juz do tej pory partia ta w mieście nie istniała, gdyby nie osoba Zawidzkiego, a teraz odejdzie w zasłużony niebyt.Bo któż miałby ją tu reprezentować, i po co, wszak jest to partyjka reprezentująca interes rolników i pilnujaca status quo na wsi (patrz Krus itd.). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: enzo Re: Zadna strata dla D.Zawidzkiego... IP: *.044.c92.petrotel.pl 25.09.10, 09:38 > Zadna strata dla D.Zawidzkiego, ogromna strata dla PSL-u w Płocku. > Juz do tej pory partia ta w mieście nie istniała, gdyby nie osoba Zawidzkiego, Dokładnie tak. Różnie było przez te 8 lat. Niektórzy dawali ciała, chlapneli coś jęzorem że szkoda gadać o tyle do Zawidzkiego uwag zero. Za co się nie wziął to zrobił to w moment - zwłaszcza to czego inni nie umieli. A jak czytam o CBŚ i aferach to aż się śmiać chce ;) Wczoraj dostałem jakąś wredną gazetkę do skrzynki a tam wywiady z ludźmi wyrzuconymi z UM za przekręty ;P No po prostu litości. A jak zauważyłem czyja to gazetka to po prostu pusty śmiech. Jakby się nie spinali i nie pisali donosów to niestety. Siebie nie oczyszczą a innych nie ochlapią. PSL straciło w moich oczach. Struzik może mieć problem w wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: towwieslaw Re: Zadna strata dla D.Zawidzkiego... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.10, 09:50 Panie Marszalku, Panie Starosto niskie uklony dla Panow! Pokazaliscie ze dla pewnego gatunku ludzi nie ma u was miejsca . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariusz Re: Zadna strata dla D.Zawidzkiego... IP: *.c152.petrotel.pl 25.09.10, 10:13 Psl nigdy nie szanowoało swoich członków................. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Zadna strata dla D.Zawidzkiego... IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.09.10, 10:52 Nie wyobrażam sobie aby Milewski nawiązał jakąkolwiek walkę z pozostałymi kandydatami. Człowiek ,który zamiast sprowadzać do miasta inwestycje aby dać ludziom pracę i w przyszłosci wpływy do kasy budżetu, buduje molo, halę, które w tej chwili mogą być obciążeniem dla targanego olbrzymimi długami budżetu! Całkowite beztalencie menadzerskie. Jak to możliwe że ktoś taki rządzi miastem od 8lat???!!! Płock stanął w miejscu, ceny mieszkan mają się nijak do zarobków w Płocku!!! Za kilka lat poziom zatrudnienia w Orlenie spadnie o kilkanaście procent a przyjęć praktycznie nie bedzie, gdzie ludzie mają tu pracować i za ile? Przecież to jasne że im więcej firm tym rynek pracy robi się lepszy i tym wieksza konkurencja wsród pracodawców i tym większe pieniądze dla pracowników. Proste prawo popytu i podaży. Zamiast ściągać firmy i dać im ulgi w podatkach to buduje molo i halę. Ok hala może powstać ale nie teraz. Najpierw zjada się obiad a potem deser tak samo jak najpierw praca a potem przyjemność. Kolejność musi być zachowana. Albo molo, jesli ta budowa spłynie albo zostanie zamknięta przy spływającym lodzie pod koniec zimy, należałoby osoby zlecające taką budowę podnieść do odpowiedzialności karnej! Oby kibice się zjednoczyli i te kilka tysięcy dodatkowych głosów oddali na innego kandytata!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktos Re: Zadna strata dla D.Zawidzkiego... IP: *.c152.petrotel.pl 25.09.10, 11:22 hala nie teraz...płock czekał na hale 20 lat...to była jednogłosna decyzja płocczan, co do mola mozna mieć watpliwości czy akurat teraz w takiej sytuacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Zadna strata dla D.Zawidzkiego... IP: *.bb.sky.com 25.09.10, 13:21 masz racje tylko niestety Plock nigdy nie byl profesjonalnie zarzodzanym miastem zawsze liczyly sie tylko uklady ty mnie to ja tobie tamto towarzystwo wzajemnej adoracji zero profesjonalizmu pamietanie o mieszkancach miasta gdy blisko wybory a potem hulaj dusza piekla nie ma jakos to bedzie stale te same osoby kture delikatnie muwioc nie sprawdzily sie obywatele tego miasta muszo sie dobrze zastanowic na kogo oddac glos choc wybor wsrod kandydatow mizerny powtarzam mizerny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Zadna strata dla D.Zawidzkiego... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.10, 08:25 bzdura, jestem w PSL i szanuję swojego członka;) Odpowiedz Link Zgłoś
madsheep Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL 25.09.10, 11:37 uwazam, ze posuniecie Zawidzkiego bylo bardzo przemyslane oraz cwane. Wiadomo jest, ze Milewski wygra jesli nie w 1 turze w 2giej na pewno. Nie jestem za nim i nie bede na niego glosowal, jednak brak konkurencji sprawia, iz Plocczanie nie beda mieli duzego wyboru. Na Hetkowskiego komucha malo ludzi sie zdecyduje. Na nauczyciela oraz nedznego posla tez nie bedzie za duzo chetnych. Milewski nie wygra dlatego, ze bedzie dobrym prezydentem tylko dlatego, ze w Plocku nie ma innego kandydata. Mirek wygra i da ciepla posadke dla Dareczka takie sa moje przemyslenia Odpowiedz Link Zgłoś
rezyser.hoffander Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL 25.09.10, 12:17 >>Na Hetkowskiego komucha malo ludzi sie zdecyduje. To się chyba jeszcze zdziwisz. Ci którzy myślą i merytorycznie rozpatrują kandydatury nie mają innego wyjścia. A jak komuś jest ważniejsze od faktów to z jakiej kto jest partii i co kiedyś robił to sorry. Ja w każdym razie jak nie-daj-Boże wygra Miruś mameja ponownie ,to spadam z tego miasta razem ze swoimi podatkami. Niech wam dalej mireczek buduje chodniki na imielnicy i mini ronda w centrum , oraz obiecuje gruszki na wierzbie. [b]Nikt płoczczanom tyle nie wybuduje co Miruś kandydyat obieca. Proste >>Druga kadencja prezydenta to sławne już z jego billboardów 298 inwestycji. Wśród nich za >>najważniejszą uznał budowę hali widowiskowo-sportowej. Za nią znalazły się m.in. >>iluminacja starego mostu oraz molo. Normalnie rewelacja - w całej polsce aż miło popatrzeć ile się buduje i jak z dnia na dzień wyglądają inne miasta. Wystarczy trochę pojeździć. A u nas - iluminacja i molo - największy sukces.Jestem pod wrażeniem sukcesów, aż mam zajady od śmiechu. A co do hali to ile lat ją budują ? I na razie jeszcze nie zbudowali , więc co to za sukces skoro jeszcze nie oddana do uzytku ? Mozna powiedzieć wreszcie będzie hala , ale czy to jest sukces na miarę ponownego wyboru ? żenujące. >>Milewski zdradził też, co będzie dla niego najistotniejsze w latach 2010-14. I tu w >>czołówce są obwodnice: północna i północno-zachodnia. Są też aquapark, dokończenie >>rozbudowy nabrzeża wiślanego, linia tramwajowa, droga ekspresowa Warszawa - >>Bydgoszcz przebiegająca przez Płock, kolej dużych prędkości na tej samej trasie jeszcze trochę i te jego bajki będą czytać dzieciom w przedszkolach zamiast braci Grimm. Na funkcjonowanie Podolanki ledwo są pieniądze a on już o aqaparku myśli. 2010 się już kończy - żadna z powyżej wymienionych inwestycji nie jest nawet rozpoczęta - więc 2011 raczej też odpada. To przez ile będa budować żeby do 2014 chociaż coś było widać ? Graniczna w środku miasta wygląda jak tor przeszkód. na otolińskiej korki nawet jak nie jedzie pociąg. Wyjazd na warszawę jak za głębokiej komuny - jednopasmówka ledwo połatana. Wszędzie światła i zero parkingów w centrum - chociaż obok siebie by zrobił na zduńskiej bo można koło urwać. Czy ten człowiek chodzi po mieście czy zna je tylko ze zdjęć skarpy w internecie ? Miero - oszczędź wstydu i daj spokój Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tubylec Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.230.c74.petrotel.pl 25.09.10, 13:06 Taka prawda - płocka prawda. Strzał w 10. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paweł Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.c152.petrotel.pl 25.09.10, 13:37 Odważna lae przemyslana decyzja, brawo Panie Darku, nie przypuszczałem że ma Pan tyle jaj...tak trzymać, życzę powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
roman_j Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL 25.09.10, 20:16 Gość portalu: paweł napisał(a): > brawo Panie Darku, nie przypuszczałem że ma Pan tyle jaj... To znaczy sugerujesz, że ma więcej niż standardowe dwa? A skąd o tym wiesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miro Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.bb.sky.com 26.09.10, 13:47 a co za znowu wielki autorytet moralny i specjalista z Hetkowskiego tez lepszy bajerant i plywak obiecuje gruszki na wierzbie czym sie specjalnie wyroznil i zasluzyl dla miasta Plocka i jego mieszkancow zrobil cokolwiek w tym kierunku zeby mieszkancom zylo sie w tym miescie lepiej stworzyl nowe miejsca pracy w plocku stworzy ale dla swoich kolesiow i bliskich znajomych gdyby co nie daj Boze wygral wybory prezydenckie a o innych mieszkancach tego miasta bardo szybko zapomni jak juz osignie swoj cel Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kp Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.10, 08:42 pierwsze cztery lata Mirek Milewski kończył to co Hetkowski rozpoczął... teraz przypisuje to sobie. pracowałem w tym bałaganie rok z Hetkowskim i pięć z Milewskim... i powim tak - Mirek to amator. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: menel Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.adsl.inetia.pl 25.09.10, 13:42 madsheep napisał: > takie sa moje przemyslenia jestem w kłopocie jak to rozumieć: bo jeśłi piszesz o sobie madsheep to dalej wszystko jasne, ale jśli madsheep nic nie znaczy to daj sobie spokój z myśleniem - ta salenie trudne i męczące zajecie dla niewprawnych. > Wiadomo jest, ze Milewski wygra jesli nie w 1 turze w 2giej na pewno. to zdanie będzie absolutnie prawdziwe, jeśli przed >wygra< postwisz NIE , czyli gdy NIE WYGRA, co jest pewne jak amen w pacierzu. Wtedy zdanie > uwazam, ze posuniecie Zawidzkiego bylo bardzo przemyslane oraz cwane. zdanie jest absolutnie bankowo fałszywe i ale bedzie wręcz proroczo prawdziwe po uzupełnieniu go o NIE przed słowem >było< Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.09.10, 14:33 Hoffander bardzo dobrze przedstawił osiągnięcia milewskiego. Przez 8 lat rządzenia zrobił molo halę i iluminację mostu oraz kilka innych mało znaczących rzeczy a w następnych 4 latach chcialby nagle obwodnicę, kolej i drogę na Warszawę heheheheheheh Milewski nie rób z siebie idio...ty. Nic z tego planu nie jest realne z takim rządzeniem w przeciągu 10 lat!!!niech w ogóle przedstawi na czym to opiera. To jest chore że taki ktoś tyle lat rządził Płockiem, zmarnowane wiele lat. Już za kilka lat Gostynin będzie bardziej atrakcyjny niż Płock. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OQ= Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.184.c86.petrotel.pl 25.09.10, 16:58 Tu też o tym: www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/pomagal-kandydatowi-pis-wykluczyli-go-z-psl,8482.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: puma Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.plock.mm.pl 25.09.10, 19:55 nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ada Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.10, 21:38 Główny rynsztokowy towarzysz "r-j" to chyba jakiś bezrobotny, bo ma tyle czasu grzebać się w tym rynsztoku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zużka Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 08:19 Mordziasty lata po mieście i zbiera kasę na kampanię mil and zaw. Wie, że jak wygra ktoś inny wyjazd z miejskich inwestycji. Szemrane towarzycho musi odejść. Odpowiedz Link Zgłoś
o_biektywny1 Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL 26.09.10, 13:52 czytam i czytam no i jeden komentarz się ciśnie na usta zawidzki to moim zdaniem człowiek cwany, ale chyba kończy się już i taki podryg ma, w końcu milewski chciał pewnie mieć wkręta w konkurencji politycznej, no i niestety po odkryciu prawdziwych intencji darka przypadka zawidzkiego spotkało go to co każdego w takiej sytuacji spotkać musiało, szkoda, że taka gromada zeruje na stołkach w urzędzie miasta, nie robiąc nic, zupełnie nic poza przejadaniem dochodó mieszkańców płocka. jak by miał honor zawidz. to by zrezygnował z działalności publicznej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konik Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 14:11 Masz rację. Człowiek z miasta nigdy nic nie mający wspólnego ze wsią nagle wstępuje do PSL . Paranoja. Czego się nie robi dla kasy i kariery. zawidzki wstydż się. Dobrze że ciebie puknęli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: towwieslaw Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 15:40 Zrob to sam! Jak zostac wykluczonym z psl ( patrz: Zrob to sam!-Jak zostac szefem kampanii) Uwaga : nalezy wsiasc do niewlasciwego tramwaju Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do towwieslawa Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.10, 19:29 towwieslawie chyba dużo czasu wolnego masz, nudzisz się, szukasz robutki fajnie było leżeć ty tysiace brać ale mam dla ciebie zajęcie jak chcesz chyba że czekasz na zmianę władzy, ale i tak nie zatrunią sprzedawczyka jaruś nie pamiętasz jak wchodziłeś w d..ę zawiasowi mogę ci przypomnieć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wp.do krzysztof Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.072.c90.petrotel.pl 26.09.10, 20:53 Czyżby Ci Panowie zostali bezpartyjni /czy też wstąpią do PIS/nie chcę ich w szeregach bezpartyjnych. Kto wie co się dalej dzieje z tymi Panami?. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vidok Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.adsl.inetia.pl 27.09.10, 11:20 na sesji zabrał głos nieproszony jakis senator ale nie z PO, jego hipokryzja , zakłamanie wskazywala ze z PO ale widać ze i poza PO sa tacy ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyidiota [...] IP: *.centertel.pl 27.09.10, 11:42 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j23 Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.070.c86.petrotel.pl 30.09.10, 13:03 Zawidzki najwięcej się tym zmartwił - PSL w Płocku nie istnieje prawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grrr Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.193.c94.petrotel.pl 02.10.10, 17:37 Poradzi sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: 83.1.41.* 19.12.10, 23:00 i stało się ....... został wiceburmistrzem w Sochaczewie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kira Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.10, 12:22 Pytanie za 100 pkt? Gdzie pracuje syn D. Zawidzkiego (pseudonim artystyczny "Syn Prezydenta") i na jakim stanowisku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: śmiało Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.adsl.inetia.pl 20.12.10, 12:28 moze wyliczysz kto pracuje w Orlenie, PERNIE i itd i jakim cudem sie tam dostał ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Re: Dariusz Zawidzki wykluczony z PSL IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.12.10, 23:01 Orlen i PERN to nie spółki z udziałem miasta Odpowiedz Link Zgłoś