kwisniewski 07.12.10, 22:20 jak wcześniej pisałem - szpadle i łopaty strajkują!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
weelq Re: Z chorym ojcem na rękach przez zaspy do lekar 08.12.10, 07:40 Dokładnie. Ludzie ciągle narzekają zamiast ruszyć d... i pomachać trochę łopatą. Niedługo zaczną się narzekania, że pług komuś podwórka nie odśnieżył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Z chorym ojcem na rękach przez zaspy do lekar IP: 95.175.2.* 08.12.10, 19:44 weelq chyba nie potrafisz czytać. Ten Pan nie mówi o odsnieżaniu podwórka ale drogi, żeby móc normalnie funkcjonować. Proponuje następnym razem zastapic tego Pana może trochę rozumu wejdzie do głowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z [...] IP: 213.76.179.* 08.12.10, 08:36 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
b2rt0sz Re: ja 08.12.10, 10:53 Rozumiem, że można sobie odśnieżyć parking, podwórko, no ale nie wymagajcie od gościa, że drogę 500 metrową będzie sobie odśnieżał. Taka praca należy do urzędników gminy [podwykonawców]. Z resztą bohater artykułu sam zadeklarował wójtowi, że jeśli dostanie ten żwir czy coś na podobieństwo to SAM go ułoży, więc nie ma postawy ŻĄDANIOWEJ jak to większość społeczeństwa RP. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: userr Re: ja IP: *.034.c83.petrotel.pl 08.12.10, 12:31 w zeszlym tyg z poniedzialku na wtorek po nocnej zmianie gdy wracalem do domu czekalem w samochodzie ok 3 godz zanim odsniezyli drogi kolo starozreb bo oczywiscie najperw trzeba bylo kolo wojta odsiniezyc i piaskiem posypac zeby wielmozny pan mogl do pracy dojecha macie ludzi tych na kogo glosowaliscie jak zawsze przed jest wszystko a po nic, tu prosba do gazety jesli macie to podajcie mi nr tel do tego pana jesli nikt z urzednikow nie wezmie sie do roboty i nie zrobi nic zeby doprowadzic droge do porzadku to pojade i pomoge temu panu odsniezyc i pomacham lopata bo ludziom tzeba pomagac a nie tak jak niektorzy co sie tu wypowiadaja co mieszkaja w swoich simsowych domkach berety poje...by zrobili byscie cos dobrego dla spoleczenstwa a nie pie...rdolicie glupoty pewnie chodzicie do kosciola co niedziela i pokazujecie jakimi jestecie dobrymi ludzmi a to nie w tym rzecz szma...ciarze pisze to do wszystkich tych co pisza takie glupoty ze czytac sie tego nie chce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Z chorym ojcem na rękach przez zaspy do lekar IP: 95.175.2.* 08.12.10, 19:45 kwisniewski a ty nastepny madry. razem z qweel proponuje zastapic choc raz tego Pana. Mądrzy jesteście bo pewnie w mieście mieszkacie odśnieżaja za was i wszystko macie w....... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szufla Re: Z chorym ojcem na rękach przez zaspy do lekar IP: *.plock.mm.pl 08.12.10, 21:17 Wiśniaku, a ty odsnieżasz chociaz na swoim parkingu lub koło budyku? Odpowiedz Link Zgłoś