maciek257
17.01.11, 22:13
O to to brakuje nam jeszcze Skody na przesiąkniętych wałach - no po prostu lodzio-miodzio. Jednak na polaków trzeba nałożyć solidne kary za pewne głupie zachowania bo sami nie pomyślą, nie mają czym. Proponuje wznowienie wysokich mandatów za poruszanie się po wałach samochodami...