homo-mendax
20.06.11, 21:37
...skoro kazdy powinien znależć swoje szlachetne miejsce w grodzie Hermana i Orlenu-to apeluje o ODTWORZENIE CERKWII na placy przed "kamerą pruską" obecny budynek delegatury wojewody mazowieckiego.
Chyba braciom SŁOWIANOM-ten gest sie nalezy? a moze nie???
Choć jak to zwykle w Polsce -za niecenzuralne słowo o synach Izraela-od razu aj waj,,,,,,,,,,,,,,,sie rozlega,ale nazwanie Rosjanina,czy Białorusina KACAPEM-jest oczywiście very-nawet bardzo very-prawda?
A to przeciez ludek któremu Yahwe musiał dac kodeks postepowania na górze Synaj i który to pod wodza Mojzesza i Aarona dotarł do ziemii obiecanej-juz w pierwszym pokoleniu ma rece zbrukane krwia...................Bo kiedy na swiecie było luda tyle,ze na palcach jednej reki dało sie ich policzyc-to juz wówczas Kain utłukł Abla..........................
No tak- ze wszech miar obiektem godnym Płocka jest Muzeum ŻYDÓW............SHALOM.