Carrefour

28.03.12, 15:11
Niewiem czy ktoś zauważył ale prawdopodobnie przybył nam hipermarket.
Mianowicie kikla dni temu w CH Echo zdjęto szyldy Carrefour Market i zastąpiono je samymi Carrefour. Taka nazwa widnieje tylko w hipermarketach więc można przypuszczać że Carrefour z marketu przekształcił się w hipermarket.

imageshack.us/photo/my-images/842/dsc00065cn.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/703/dsc00064ug.jpg/
imageshack.us/photo/my-images/571/dsc00063fy.jpg/

A tak na marginesie - wg mnie ten sklep po modernizacji wnętrza jest teraz najlepiej wyglądającym (hiper)marketem w Płocku :)
    • stuntman Re: Carrefour 28.03.12, 18:23
      Wnętrze jest teraz bardzo w porządku, ale ta ślepa ściana przy wejściu to jakaś masakra.
    • konrad_wp Re: Carrefour 28.03.12, 19:39
      Ale mamy rozumieć że oni go powiększyli czy jak? Czy tylko zmiana szyldu?
      • wislak2401 Re: Carrefour 28.03.12, 20:53
        Juz niejednokrotnie słyszałem o tzn ze ten sklep ma sie powiekszyc kosztem części galerii ale jak narazie widać ze był to tylko kosmetyczny zabieg wewnątrz sklepu. Wejście od głównej strony to rzeczywiście kicha ale za to od rynku z tylu jest lepsze. Wygląda to obecnie tak ze w miejscu gdzie bylo wejście jest gola ściana a tam gdzie była ściana jest wejście. Byłbym w stu procentach za powiekszeniem tego sklepu ponieważ galeria jest tuż obok także sklepy które obecnie wynajmuja swoje lokale w CH Echo mogłyby sie przenieśc do nowo otwieranego poziomu w Mostach. A centrum miasta zyskałoby duży hipermarket w zasięgu ręki.
        • konrad_wp Re: Carrefour 28.03.12, 21:06
          No ale wtedy bezsensem byłoby budowanie tego hipotetycznego Auchana po Zakładach Mięsnych.Zresztą w ogóle jest to bezsensem żeby dwa sklepy większe niż osiedlowy SAM były tak blisko siebie i mam nadzieję że do tego nie dojdzie.
          • jakub3442 Re: Carrefour 28.03.12, 21:38
            Według mnie wszystkie sklepy z CH Echo powinny przenieść się do galerii obok, a z Echo zrobić prawdziwy Carrefour z prawdziwego zdarzenia. Po zakładach mięsnych na pewno nie powstanie Auchan.
Pełna wersja