Gość: mieszkaniec
IP: *.c149.petrotel.pl
17.06.04, 20:14
Podrzucanie śmieci przez mieszkańców domków jednorodzinnych jest nagminne.
Bardzo często obserwuję na Podolszycach Północ jak pod śmietniki spółdzielcze
podjeżdżają drogie samochody i kierowcy wyrzucają wory pełne śmieci. A jak
wyglądają lasy wokół Słupna czy Cekanowo?