Gość: ob. IP: *.class146.petrotel.pl 22.06.04, 09:34 Trzeba było pokoleń, by wymyślić studzienkę w najniższym miejscu kałuży.EPOKOWE ODKRYCIE !. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Przechodzień Re: Sucho w alejach IP: *.c151.petrotel.pl 22.06.04, 19:14 Nic się nie udało!!! Propaganda sukcesu, czy co??? Przechodząc po deszczu przez Jachowicza od Bielskiej do "Petropolu" MOŻNA SIĘ UTOPIĆ. Tak trzymać! Jest dobrze ... bardzo dobrze tylko ulice - jak dawniej - woda do kapcia zagląda. Odpowiedz Link Zgłoś