Dodaj do ulubionych

Sucho w alejach

IP: *.class146.petrotel.pl 22.06.04, 09:34
Trzeba było pokoleń, by wymyślić studzienkę w najniższym miejscu
kałuży.EPOKOWE ODKRYCIE !.
Obserwuj wątek
    • Gość: Przechodzień Re: Sucho w alejach IP: *.c151.petrotel.pl 22.06.04, 19:14
      Nic się nie udało!!!
      Propaganda sukcesu, czy co???
      Przechodząc po deszczu przez Jachowicza od Bielskiej do "Petropolu"
      MOŻNA SIĘ UTOPIĆ.
      Tak trzymać! Jest dobrze ... bardzo dobrze tylko ulice - jak dawniej - woda do
      kapcia zagląda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka