Gość: beznazwy IP: 195.117.4.* 15.05.02, 08:18 w sobote 25 ma byc w Plocku podobno jakis turnniej kung-fu....nie wiecie gdzie>????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj