Gość: obi IP: 80.48.4.* 24.02.05, 21:03 a ja widziałem sylwka w teleexpresie, panoramie i kurierach....... no i pewno będzie posłem!!!! a zaraz się zacznie nawalanka na wiśnię...z Bogiem bracia i siostry, ulżyjcie sobie, tylko to wam zostało Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: lex Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: 80.48.4.* 24.02.05, 21:08 chyba ci się marzy, wiśnia to BÓG....przekrętów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 21:19 Mylisz się, nie tylko to nam zostało. To my płocczanie bedziemy głosować na ludzi do parlamentu. A na kogo zagłosujemy ? Na pewno większość nie na SAMOOBRONĘ , a juz na pewno nie na Pana Wiśniewskiego. Dlaczego ? - To proste :My tego pana juz znamy , pokazał nam co potrafi, pokazał jak łamie prawo . Chyba wszyscy mamy już dość afer, więc nikt kto zdrowy na umyśle nie zagłosuje na niego . Czy starczy mu ta mniejszość, która go nie zna - zobaczymy !! Oj, jak bardzo się mylisz Obi. Dzisiaj, choć pewnie jest to najmniejsze jego przewinienie po raz kolejny złamał prawo - urzadził blokadę bez zgody . Roman J napisał, że bardzo się cieszy, że płockie pielęgniarki okazały się bardzo mądre i nie dały sie wciągnąc w grę polityczna ( przedwyborczą )Też tak uważam . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPAT Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 21:43 Pieleganiarki maja racje w tym, ze nie braly w tym czymś udzialu. Jest takie przysłowie, ze tonacy brzytwy sie chwyta, a panie pięlęgniarki nie chciały sie do tego dotykac, żeby sie nie pokaleczyć... to, ze nie wziely w tym udzialu pokazuje ile je obchodzi kampania wyborcza samoobrony. one nie potrzebuja blokad dróg, ale działan w SEJMIE - choćby przez blokady ale USTAW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.crowley.pl 24.02.05, 21:24 pajace kulwa mac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3xNIE Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 21:45 Na chodzenie po pasach nie musiał mieć zgody, a że było zimno chodził z prawej strony na lewą . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miś Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 22:06 To teraz ten osławiony pan od tych cystern zakopanych na działce idzie do samobrony no to bardzo ciekawe.Ludzie gdzie my żyjemy.A zreszto moze i dobrze szybciej rozpadnie sie ta samoooobbbbbbrrrroooooonnnnnnnaaaaaaaa!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gabi Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 22:07 No pielegniarkom by załatwił chyba zwolnienia:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 22:22 Panie Sylwku ale obciach) Na pasy wychodzić ruch blokować oj w głowach sie poprzewracało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziom Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 22:24 QRWA CO WIEŚ!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obywatel yo Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.68.66.12.kutno66.tnp.pl 25.02.05, 00:55 dobrze ze inne osoby i partie nie dały sie wciągnąc w to bo wstyd ze lepiej nie gadac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Płoczczanin Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.c152.petrotel.pl 25.02.05, 07:23 Sylwek, byłes komuinistą, czerwonym, a teraz się sprzedałeś tym czereśniakom. Kasa, kasa - no nie ? Wstyd !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.wirba.net / 80.51.246.* 25.02.05, 07:25 Oglądałem w mediach blokadę Samoobrony. Zauważyłem w grupie protestujących paru lumpów spod mojego osiedlowego sklepu. Zastanawiam się czy chętnych do blokady nie werbowano spośród takich ludzi? Skoro płockich pielęgniarek tam nie było, to skąd były pielęgniarki które widziałem w telewizji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.wirba.net / 80.51.246.* 25.02.05, 07:32 Brawo dla lokalnych polityków że poinformowali Pana Przewodniczącego który most w Płocku ma blokować. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: egon Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: 193.59.95.* 25.02.05, 07:54 A moze zablokujmy wjazd do posesji Pana Wiśniewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.class146.petrotel.pl 25.02.05, 08:07 ale której . tej koło szpitala czy tej w Bronowie Kmiecim z cysternami od pewnie "Biopaliw" Becheeeeeeeeeee Sylwuś tak trzymaj, ten kurs odpowiada twojemu poziomowi IQ nawet Krajeś z tobą nie poszedł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Płoczczanin Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.c152.petrotel.pl 25.02.05, 08:08 noooo :-)) i jajami śmierdzącymi obrzucimy. (a gdzie jest jego posesja ? ujawnijmy to na formu :-) ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Babunia Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 09:01 Mieszacz w d...ie mu sie poprzewracało żeby do miasta taką wieś ściągać,cysternami niech sie zajmie a nie most blokować ludzie do domów nie mogli dojechać a twu z takimi politykami gdzie ta jego posesja to mu tam smiesc wywale bo gnojem juz i tak tam jedzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: płodczanin II Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 09:39 Precz z samoobbbrrrrroooooonnnnnnnnnn!!!!!!! Wieśniaki do domu!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RUFUS LEPER DUPEK!!! IP: 80.50.35.* 25.02.05, 10:47 Ja bym te bydło rozgonił za pomocą pał!!! Niby państwo prawa, a tu dupek Leper poraz kolejny pokazuje że mu wszystko wolno. Protest w obronie pielęgniarek bez pielęgniarek.Śmiechu warte!!! Odpowiedz Link Zgłoś
caro333 Re: LEPER DUPEK!!! 25.02.05, 11:45 Ktoś tu przecież obiecywał,że tym kolesiom od Leppera ręcznie wybije z głowy pomysł blokowania naszego mostu...Eeeee...zawiedziony jestem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mona Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.05, 12:20 WYSTARCZY, ŻE SYLWEK POJAWI SIĘ W TVP I JUŻ JEST GWIAZDĄ. OTO SIŁA MEDIÓW ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zenek Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 12:33 Sylwek to mądry facet i wie co robi. A Wy Romki mozecie tylko krzyczeć. Tylko tyle potraficie Odpowiedz Link Zgłoś
amph Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most 25.02.05, 12:45 Pewien ssak z ssakiem po pasach łazili wkoło, ktoś krzyknął z przechodniów wracajcie do zoo Też wierszem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: 193.109.244.* 25.02.05, 12:46 znoof naczelny mulat rp robi to co umie robic najlepiej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bolek Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 15:14 Słoma zaczyna z butów wystawać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bilon Re: Samoobrona - bo sama się broni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 19:24 i łupie kasę dla siebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ale jaja Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: 80.51.224.* 25.02.05, 22:04 Strasznie dużo było tych protestujących. Chyba ze dwudziestu. W tym połowa przyjechała z Warszawki. Widzę że poparcie mają zaje....te. Na pewno Sylwek będzie posłem hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.gabin.sdi.tpnet.pl 25.02.05, 22:26 Nie posłem, ale osł.m !! Niech mu ziemia lekką będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VIPER Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 09:18 To już nawet do Płocka trafił ten Mapett Show !!! Idą WYBORY !!!! I te Wybory będą chodzić aż do końca 2006 r. po pasach , blokować mosty , aż strach pomyśleć co będzie za miesiąc za dwa , za pół roku - Teraz do końca roku sejmowe chodzenie po pasach , a od końca tego roku samorządowe chodzenie po pasach. Nikogo tu nie obchodzą ani pielęgniarki , ani bezrobotni, ani bezdomni - to tylko dobry pretekst do chodzenia żeby sobie wychodzić mandat - obojętnie jaki - do sejmu , województwa , powiatu , do rady miasta -Ludzie to miasto było jeszcze przed wojną pokazywane jako wzór tolerancji i dobrego smaku - małe ale z klasą !! Teraz każdy Mapet robi sobie z niego żarty naciągając nas na chodzenie z nim " po pasach " - Nie dajmy sie zwariować - zamknijmy bramy Miasta dla takiego stylu tumanienia ludzi !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rekrut Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 09:46 Sylwester - gdzie masz krawat???? Ci co z Tobą idą po tych pasach mają krawaty i to takie same !!! A Ty gdzie masz krawat ? Nie ładnie - pewnie boisz się nosić taki krawat bo teraz to już nikt by się nie połapał jaka Ty partia - a w szafie - krawat czerwony , krawat zielony , krawat w paski , mucha Korwina itd. Na każdy dzień tygodnia i porę dnia. Elegancik z Ciebie i światowiec. Pewnie już kompletujesz arabski turban, żydowską mycke, czapkę leninówkę , beret spawacza, berecik ormowca, rogatywkę z pawim oczkiem, indiańskie nakrycie głowy , hełm z bitwu grunwaldzkiej, kaptur micha i czapkę eskimosa - tak na wszelki wypadek może trzeba będzie zmienić partię lub przyjaciół. Pamiętaj poza krawatami i nakryciami głowy są jeszcze : apaszki , marynarki w kratkę lub klubowe , swetry z opozycji itd. Jak będziesz miał już cała szafę takich gadżetów to dopiero możesz spać spokojnie wtedy nikt i NIK Cibie nie ruszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 14:13 ...A do kompletu jeszcse uniform w pionowe pasy ! Przecież prokurator ciągle nad nim "pracuje" ! Na zdjęciu doborowe towarzystwo ! Mogą sobie powymieniać doświadczenia z różnych afer i rozpraw ! Ciekawe kto od kogo się uczy!? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rec Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.gabin.sdi.tpnet.pl 26.02.05, 18:53 Gość portalu: Jarek napisał(a): > ...A do kompletu jeszcse uniform w pionowe pasy ! Przecież prokurator ciągle > nad nim "pracuje" ! Na zdjęciu doborowe towarzystwo ! Mogą sobie powymieniać > doświadczenia z różnych afer i rozpraw ! Ciekawe kto od kogo się uczy!? Spokojnie.Sylwek poszedł na współpracę. Póki co śpi spokojnie.Niech się boją inni o których... ma stosowną wiedzę. Czy coś innego można byłoby się po nim spodziewać?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rolnik z płocka Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.plock.mm.pl 27.02.05, 16:59 nie bedzie tu nam pan balcerowicz(ktury musi odejść!!!)plół w twasz i żucał kłody pod nasze chłopskie nogy muwiąc że to za wysoke progi bo samołobrona się somo obbrotni i wszestkie te skur..... przegoni W nazwie naszej partyji jest samo i brona i nie na darmo nasz ukochany wódz andżej leppiej LEPPER zjeżdził cały kraj i nie tylko nawet był w i chinach i korejji i w europejji i za oceanem w usa bywał i na każdego nagadywał na karzdego ktury nie lubi jego . Amy go lubimmy i znim zwyciężymy Endriu tak trzymaj i na solarium dalej choć bedziem na ciebie głosowali . Ja i moja żona Bronka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja ch.. w duupę temu kto odda głos wiśniewskiemu! IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 27.02.05, 17:51 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zz Re:A może most imienienia Leppera ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.05, 21:41 Może w ten sposób zrobimy przody Wiśniewskiemu i będziemy mieli przody jak jego idol zostanie PREZYDENTEM Odpowiedz Link Zgłoś