Dodaj do ulubionych

Samoobrona zablokowała wjazd na most

IP: 80.48.4.* 24.02.05, 21:03
a ja widziałem sylwka w teleexpresie, panoramie i kurierach....... no i pewno
będzie posłem!!!! a zaraz się zacznie nawalanka na wiśnię...z Bogiem bracia i
siostry, ulżyjcie sobie, tylko to wam zostało
Obserwuj wątek
    • Gość: lex Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: 80.48.4.* 24.02.05, 21:08
      chyba ci się marzy, wiśnia to BÓG....przekrętów
    • Gość: mieszkaniec Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 21:19
      Mylisz się, nie tylko to nam zostało. To my płocczanie bedziemy głosować na
      ludzi do parlamentu. A na kogo zagłosujemy ? Na pewno większość nie na
      SAMOOBRONĘ , a juz na pewno nie na Pana Wiśniewskiego. Dlaczego ? - To
      proste :My tego pana juz znamy , pokazał nam co potrafi, pokazał jak łamie
      prawo . Chyba wszyscy mamy już dość afer, więc nikt kto zdrowy na umyśle nie
      zagłosuje na niego . Czy starczy mu ta mniejszość, która go nie zna -
      zobaczymy !! Oj, jak bardzo się mylisz Obi. Dzisiaj, choć pewnie jest to
      najmniejsze jego przewinienie po raz kolejny złamał prawo - urzadził blokadę
      bez zgody . Roman J napisał, że bardzo się cieszy, że płockie pielęgniarki
      okazały się bardzo mądre i nie dały sie wciągnąc w grę polityczna
      ( przedwyborczą )Też tak uważam .
      • Gość: SPAT Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 21:43
        Pieleganiarki maja racje w tym, ze nie braly w tym czymś udzialu. Jest takie
        przysłowie, ze tonacy brzytwy sie chwyta, a panie pięlęgniarki nie chciały sie
        do tego dotykac, żeby sie nie pokaleczyć...
        to, ze nie wziely w tym udzialu pokazuje ile je obchodzi kampania wyborcza
        samoobrony. one nie potrzebuja blokad dróg, ale działan w SEJMIE - choćby przez
        blokady ale USTAW
    • Gość: bolo Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.crowley.pl 24.02.05, 21:24
      pajace kulwa mac
    • Gość: 3xNIE Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 21:45
      Na chodzenie po pasach nie musiał mieć zgody, a że było zimno chodził z prawej
      strony na lewą .
    • Gość: miś Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 22:06
      To teraz ten osławiony pan od tych cystern zakopanych na działce idzie do
      samobrony no to bardzo ciekawe.Ludzie gdzie my żyjemy.A zreszto moze i dobrze
      szybciej rozpadnie sie ta samoooobbbbbbrrrroooooonnnnnnnaaaaaaaa!!!!!
    • Gość: Gabi Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 22:07
      No pielegniarkom by załatwił chyba zwolnienia:)
    • Gość: Peter Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 22:22
      Panie Sylwku ale obciach) Na pasy wychodzić ruch blokować oj w głowach sie
      poprzewracało
    • Gość: ziom Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.05, 22:24
      QRWA CO WIEŚ!!!!!!!!!
      • Gość: obywatel yo Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.68.66.12.kutno66.tnp.pl 25.02.05, 00:55
        dobrze ze inne osoby i partie nie dały sie wciągnąc w to bo wstyd ze lepiej nie
        gadac
    • Gość: Płoczczanin Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.c152.petrotel.pl 25.02.05, 07:23
      Sylwek, byłes komuinistą, czerwonym, a teraz się sprzedałeś tym czereśniakom.
      Kasa, kasa - no nie ? Wstyd !!!
    • Gość: Gość Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.wirba.net / 80.51.246.* 25.02.05, 07:25
      Oglądałem w mediach blokadę Samoobrony. Zauważyłem w grupie protestujących paru
      lumpów spod mojego osiedlowego sklepu. Zastanawiam się czy chętnych do blokady
      nie werbowano spośród takich ludzi? Skoro płockich pielęgniarek tam nie było,
      to skąd były pielęgniarki które widziałem w telewizji?
      • Gość: Gość Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.wirba.net / 80.51.246.* 25.02.05, 07:32
        Brawo dla lokalnych polityków że poinformowali Pana Przewodniczącego który most
        w Płocku ma blokować.
        • Gość: egon Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: 193.59.95.* 25.02.05, 07:54
          A moze zablokujmy wjazd do posesji Pana Wiśniewskiego.
          • Gość: xyz Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.class146.petrotel.pl 25.02.05, 08:07
            ale której . tej koło szpitala
            czy tej w Bronowie Kmiecim z cysternami od pewnie "Biopaliw"
            Becheeeeeeeeeee
            Sylwuś tak trzymaj, ten kurs odpowiada twojemu poziomowi IQ
            nawet Krajeś z tobą nie poszedł
          • Gość: Płoczczanin Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.c152.petrotel.pl 25.02.05, 08:08
            noooo :-)) i jajami śmierdzącymi obrzucimy.
            (a gdzie jest jego posesja ? ujawnijmy to na formu :-) )
            • Gość: Babunia Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 09:01
              Mieszacz w d...ie mu sie poprzewracało żeby do miasta taką wieś
              ściągać,cysternami niech sie zajmie a nie most blokować ludzie do domów nie
              mogli dojechać a twu z takimi politykami gdzie ta jego posesja to mu tam
              smiesc wywale bo gnojem juz i tak tam jedzie
    • Gość: płodczanin II Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 09:39
      Precz z samoobbbrrrrroooooonnnnnnnnnn!!!!!!! Wieśniaki do domu!!!!!!!!!!!
    • Gość: RUFUS LEPER DUPEK!!! IP: 80.50.35.* 25.02.05, 10:47
      Ja bym te bydło rozgonił za pomocą pał!!!
      Niby państwo prawa, a tu dupek Leper poraz kolejny pokazuje że mu wszystko
      wolno.
      Protest w obronie pielęgniarek bez pielęgniarek.Śmiechu warte!!!
      • caro333 Re: LEPER DUPEK!!! 25.02.05, 11:45
        Ktoś tu przecież obiecywał,że tym kolesiom od Leppera ręcznie wybije z głowy
        pomysł blokowania naszego mostu...Eeeee...zawiedziony jestem!
    • Gość: Mona Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 25.02.05, 12:20
      WYSTARCZY, ŻE SYLWEK POJAWI SIĘ W TVP I JUŻ JEST GWIAZDĄ. OTO SIŁA MEDIÓW !
      • Gość: Zenek Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.05, 12:33
        Sylwek to mądry facet i wie co robi.
        A Wy Romki mozecie tylko krzyczeć.
        Tylko tyle potraficie
        • amph Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most 25.02.05, 12:45
          Pewien ssak z ssakiem
          po pasach łazili wkoło,
          ktoś krzyknął z przechodniów
          wracajcie do zoo

          Też wierszem.
    • Gość: Jurek Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: 193.109.244.* 25.02.05, 12:46
      znoof naczelny mulat rp robi to co umie robic najlepiej
    • Gość: Bolek Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 15:14
      Słoma zaczyna z butów wystawać
    • Gość: Bilon Re: Samoobrona - bo sama się broni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.05, 19:24
      i łupie kasę dla siebie
    • Gość: Ale jaja Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: 80.51.224.* 25.02.05, 22:04
      Strasznie dużo było tych protestujących. Chyba ze dwudziestu. W tym połowa
      przyjechała z Warszawki. Widzę że poparcie mają zaje....te. Na pewno Sylwek
      będzie posłem hehehe
      • Gość: ... Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.gabin.sdi.tpnet.pl 25.02.05, 22:26
        Nie posłem, ale osł.m !! Niech mu ziemia lekką będzie.
    • Gość: VIPER Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 09:18
      To już nawet do Płocka trafił ten Mapett Show !!! Idą WYBORY !!!! I te Wybory
      będą chodzić aż do końca 2006 r. po pasach , blokować mosty , aż strach pomyśleć
      co będzie za miesiąc za dwa , za pół roku - Teraz do końca roku sejmowe
      chodzenie po pasach , a od końca tego roku samorządowe chodzenie po pasach.
      Nikogo tu nie obchodzą ani pielęgniarki , ani bezrobotni, ani bezdomni - to
      tylko dobry pretekst do chodzenia żeby sobie wychodzić mandat - obojętnie jaki
      - do sejmu , województwa , powiatu , do rady miasta -Ludzie to miasto było
      jeszcze przed wojną pokazywane jako wzór tolerancji i dobrego smaku - małe ale z
      klasą !! Teraz każdy Mapet robi sobie z niego żarty naciągając nas na chodzenie
      z nim " po pasach " - Nie dajmy sie zwariować - zamknijmy bramy Miasta dla
      takiego stylu tumanienia ludzi !!!!
    • Gość: Rekrut Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 09:46
      Sylwester - gdzie masz krawat???? Ci co z Tobą idą po tych pasach mają krawaty i
      to takie same !!! A Ty gdzie masz krawat ? Nie ładnie - pewnie boisz się nosić
      taki krawat bo teraz to już nikt by się nie połapał jaka Ty partia - a w szafie
      - krawat czerwony , krawat zielony , krawat w paski , mucha Korwina itd. Na
      każdy dzień tygodnia i porę dnia. Elegancik z Ciebie i światowiec. Pewnie już
      kompletujesz arabski turban, żydowską mycke, czapkę leninówkę , beret spawacza,
      berecik ormowca, rogatywkę z pawim oczkiem, indiańskie nakrycie głowy , hełm z
      bitwu grunwaldzkiej, kaptur micha i czapkę eskimosa - tak na wszelki wypadek
      może trzeba będzie zmienić partię lub przyjaciół. Pamiętaj poza krawatami i
      nakryciami głowy są jeszcze : apaszki , marynarki w kratkę lub klubowe , swetry
      z opozycji itd. Jak będziesz miał już cała szafę takich gadżetów to dopiero
      możesz spać spokojnie wtedy nikt i NIK Cibie nie ruszy.
      • Gość: Jarek Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.05, 14:13
        ...A do kompletu jeszcse uniform w pionowe pasy ! Przecież prokurator ciągle
        nad nim "pracuje" ! Na zdjęciu doborowe towarzystwo ! Mogą sobie powymieniać
        doświadczenia z różnych afer i rozpraw ! Ciekawe kto od kogo się uczy!?
        • Gość: rec Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.gabin.sdi.tpnet.pl 26.02.05, 18:53

          Gość portalu: Jarek napisał(a):

          > ...A do kompletu jeszcse uniform w pionowe pasy ! Przecież prokurator ciągle
          > nad nim "pracuje" ! Na zdjęciu doborowe towarzystwo ! Mogą sobie powymieniać
          > doświadczenia z różnych afer i rozpraw ! Ciekawe kto od kogo się uczy!?


          Spokojnie.Sylwek poszedł na współpracę. Póki co śpi spokojnie.Niech się boją
          inni o których... ma stosowną wiedzę. Czy coś innego można byłoby się po nim
          spodziewać?!
    • Gość: rolnik z płocka Re: Samoobrona zablokowała wjazd na most IP: *.plock.mm.pl 27.02.05, 16:59
      nie bedzie tu nam pan balcerowicz(ktury musi odejść!!!)plół w twasz i żucał
      kłody pod nasze chłopskie nogy muwiąc że to za wysoke progi bo samołobrona się
      somo obbrotni i wszestkie te skur..... przegoni W nazwie naszej partyji jest
      samo i brona i nie na darmo nasz ukochany wódz andżej leppiej LEPPER zjeżdził
      cały kraj i nie tylko nawet był w i chinach i korejji i w europejji i za
      oceanem w usa bywał i na każdego nagadywał na karzdego ktury nie lubi jego .
      Amy go lubimmy i znim zwyciężymy Endriu tak trzymaj i na solarium dalej choć
      bedziem na ciebie głosowali . Ja i moja żona Bronka
    • Gość: ja ch.. w duupę temu kto odda głos wiśniewskiemu! IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 27.02.05, 17:51
      ...
      • Gość: zz Re:A może most imienienia Leppera ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.05, 21:41
        Może w ten sposób zrobimy przody Wiśniewskiemu i będziemy mieli przody jak jego
        idol zostanie PREZYDENTEM

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka