Forum   samoobrona

samoobrona

(4452 wyniki)
 • Dziennik Bałtycki w Samoobronie Leppera i Hojarskiej! Czego sie nie robi dla popularności i poprawy wyników sprzedaży. W tej gazecie nie ma kółka parafialnego ani porządnej Solidarnosci, więc może być Samoobrona. Dziennikarze chcą widocznie bronić się przed niemieckim właścicielem. Czy Niemiec pozwoli na dyrektorowi i redaktorowi naczelnemu na założenie koła partyjnego w redakcji? Hojarska chyba dostała niedawno od Dziennika jakiś tytuł honorowy. Dopieszczają już przyszłą władze i...
 • Ogladam sobie dzis w nocy film pt.Hitler, a tam taka scena: Obrady Reichstagu i w pewnym momencie posłowie w zielonych mundurach (NSDAP) opuszczają salę obrad! T tak mnie stanęła przed oczami sala naszego sejmu z czasów tzw IVRP kiedy to posłowie samoobrony...i z obecnej kadencji kiedy to połowie PiS też opuszczali salę... A jak jescze dodac te marsze z pochodniami po Krakowskim Przedmieściu i krzyczącego wodza... Widać I Lepper i Kaczyński dobrze znają historie i sposoby zdobywania władzy!
 • ...eksponuje biel i czerwień. Samoobrona - krawaty,a PiS plakietki w klapach marynarek parlamentarzystów lub na sukienkach posłanek. To strasznie śmieszy...Podobnie jak wiele samych wypowiedzi...Patriotyzm na pokaz,a w głowach ...lepiej nie mówić. "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (JULIAN TUWIM)
 • Ja mam osobisty alarm przypięty do zewnętrznego paska torebki. Wystarczy pociągnąć za sznurek i piszczy tak niemiłosiernie, że aż mózg świdruje (coś jakby styropianem po szybie lub widelcem po talerzu tyle że o wiele głośniej). W razie czego zwróci uwagę kogoś znajdującego się w pobliżu (mam nadzieję). W torebce noszę gaz pieprzowy, gdy wychodzę po zmroku lub jestem np. na marketowym parkingu, wkładam go do kieszeni i trzymam palec na spuście. Ewentualną alternatywą jest ciężki pęk kluczy (...
 • Były poseł Samoobrony - Filipek wystartuje z listy PiS. Świetnych fachowców pisi wciskają na swoje listy. PO bierze wszystkich jak leci, ale to są Rosati, Kluzik, Arłukowicz. PiS też bierze wszystko - Samoobronę i Bendera. Brawo!
 • Nie, nie chodzi o partię, ale o zajęcia samoobrony dla kobiet. Czy któraś z Was uczestniczyła w takich zajęciach? Jak one wyglądały? Poleciłybyście?
 • Bo mnie właśnie Samoobronę przypomina sam Palikot i jego ferajna :D
 • Czekam na trupy ! Bez tego nie wyobrazam sobie istnienia pis i roznych pis bis-ow. Od czasu Smolenska inaczej sie nie da.
 • Zobaczycie, ze tak jak Jarosław Kaczyński po śmierci brata omal nie został prezydentem(o mały włos), tak Samoobrona pod nowym przywództwem gloryfikującym Leppera wejdzie do Sejmu. I znów będziemy mieli powtórkę z rozrywki! Niestety my Polacy jesteśmy takim właśnie narodem.
 • 600 członków ??? BZDURA !!!! proponuje sprawdzić dokumentqcję PiSu na opolszczyźnie !!! co ja piszę, przecież żeby cos sprawdzic tonajpierw musi to być...
 • [i]Trzecie piętro XIX-wiecznej kamienicy w Alejach Jerozolimskich 30 w Warszawie. [/i] Przestałem czytać po tym zdaniu.
 • Pamiętacie biało czerwone krawaty partii Leppera? Dziś posłowie PiS pozazdrościli posłom Samoobrony tej manifestacji "polskości" i przypięli sobie do marynarek biało-czerwone plakietki. Chyba dlatego, zeby Polacy oglądający w telewizji ich antypolskie przemówienia wiedzieli , że to są jedyni "prawdziwi" Polacy!
 • Tak mi się nasunęło po przeczytaniu kilku wątków nt. gazów pieprzowych i paralizatorów. Macie jakieś narzędzia do samoobrony, które możecie użyć w razie ataku? Koleżanka rok temu została napadnięta, i od tego czasu ma kilka takich ,,rzeczy''. A jak u Was? Nosicie coś z takich artykułów czy nie?
 • Te tzw. "kursy samoobrony dla kobiet" to pomyłka i szukanie... nieszczęścia. Wiara w to, że paniusia, bo kursie będzie w stanie się obronić przed bandziorem, (albo chociaż przed pijakiem) jest naiwna i szkodliwa. Takie kursy powinny się nazywać: "jak rozsierdzić bandytę" (że nie wyrażę się inaczej). Z dobrego serca udzielę porady: jeśli nie chodzi o życie Twoje lub kogoś bliskiego, oddaj czego chce przestępca i uciekaj, wrzeszcząc z całych sił. Jeśli chcesz to trenuj biegi a nie jakąś sam...
 • Słyszałem, że był szefem struktur miejskich.
 • ANO PAN MISZTAL BYŁ JEDNYM Z BOGATSZYCH POSŁÓW SAMOOBRONY..CZY PROKURATOR PRZYJŻAŁ SIĘ JEGO MACHLOJOM SKĄD TAKI MŁODY MA TAKI FULL WYPAS KASY????TYLKO ŻYŁ CAŁE ŻYCIE Z PRZEKRĘTÓW PODATKOWYCH,COŚ NA WZÓR RYDZYKA.................
 • A czegóż to symbolem, Droga Paniusiu, jest ciastko, jakoś nic nie przychodzi mi na myśl. A do ludzi, a i owszem, nie odzywać się ni słowem, no, najwyżej na propozycję pomocy odpowiedzieć grzecznie: szpyrdalaj dziadu! Tak właśnie rodzi się społeczeństwo nowoczesne.
 • Właśnie przewodniczący Samoobrony w radiu szczecin na żywo a więc nie było to zmanipulowane oświadczył że ich kandydatem na prezydenta Szczecina będzie Arłukowicz. Myślę, że to słuszna decyzja bo Arłukowicz jako naczelny popoulista zaraz po Lepperze jest wręcz kandydatem Samoobrony doskonałym.
 • Zarząd Husejki otrzymał absolutorium. Samoobrona jednak dogadała się z panem Karpiniukiem. Środowiska wiejskie triumfują.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się