Dodaj do ulubionych

polisa pzu

16.11.05, 18:57
moze mi sie tylko udalo. polisa zawarta w 1987 roku, na kwote 100.000 zl. pzu
oferowalo 600 zl - wygrana 10.000 zlotych.zachecam innych do walki o swoje!!!
jakby jakies pytania, prosze na priv'a
Obserwuj wątek
    • Gość: Anna Re: polisa pzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 19:20
      A ile zapłaciłeś adwokatowi?
      • graal01 Re: polisa pzu 16.11.05, 19:29
        > A ile zapłaciłeś adwokatowi?

        zero zlotych. a czy ja mowie, ze udzielam info za kase?
        • Gość: Anna Re: polisa pzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 21:07
          TZn ze sam zalatwiles bez adwokata?
          • Gość: Bukoszczak Re: polisa pzu -wyroki w Rzepie! IP: *.c148.petrotel.pl 16.11.05, 21:27
            Czytajcie w dzisiejszej Rzeczposp0litej z dnia 16 listopada pt.Prawo na codzień
            na str.3 (na żółtych stronach) o wyrokach Sądu Najwyższego w sprawie polis
            posagowych PZU korzystnych dla ubezpieczonych dzieci.Warto znać swoje prawa!!!
          • graal01 Re: polisa pzu 17.11.05, 05:09
            > TZn ze sam zalatwiles bez adwokata?

            tak.dokladnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka