graal01 16.11.05, 18:57 moze mi sie tylko udalo. polisa zawarta w 1987 roku, na kwote 100.000 zl. pzu oferowalo 600 zl - wygrana 10.000 zlotych.zachecam innych do walki o swoje!!! jakby jakies pytania, prosze na priv'a Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Anna Re: polisa pzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 19:20 A ile zapłaciłeś adwokatowi? Odpowiedz Link Zgłoś
graal01 Re: polisa pzu 16.11.05, 19:29 > A ile zapłaciłeś adwokatowi? zero zlotych. a czy ja mowie, ze udzielam info za kase? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anna Re: polisa pzu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.05, 21:07 TZn ze sam zalatwiles bez adwokata? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bukoszczak Re: polisa pzu -wyroki w Rzepie! IP: *.c148.petrotel.pl 16.11.05, 21:27 Czytajcie w dzisiejszej Rzeczposp0litej z dnia 16 listopada pt.Prawo na codzień na str.3 (na żółtych stronach) o wyrokach Sądu Najwyższego w sprawie polis posagowych PZU korzystnych dla ubezpieczonych dzieci.Warto znać swoje prawa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
graal01 Re: polisa pzu 17.11.05, 05:09 > TZn ze sam zalatwiles bez adwokata? tak.dokladnie Odpowiedz Link Zgłoś