Gość: mik
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
14.03.06, 22:44
Ok - wiadomo że rusza budowa dawno zapowiadana - to dobrze.
Źle - że są problemy z kolumnadą oraz ze sławetnym Hortexem. Ciekawe - czy to
miasto blokuje przebudowę Hortexu? Będzie ciekawe - ruiny Hortexu koło nowego
Przedwiośnia. A na obrazku miało być ładnie. Płocka specyfika :-(