Dodaj do ulubionych

Wisla.Kolding

IP: *.aster.pl 07.10.06, 22:33
Piłkarze ręczni Wisły Płock przegrali z KIF Kolding 18:35 w meczu drugiej
kolejki Ligi Mistrzów, rozegranym w duńskim Kolding.
KIF Kolding - Wisła Płock 35:18 (19:4)
i coz Piotrkowem to bylsyndrom Koldingu. Zajac i Czlonek powinniscie podac sie
do dymisji... 4 bramki w 30 min.
Obserwuj wątek
    • Gość: feeeeeeeee Re: Wisla.Kolding IP: *.plock.sdi.tpnet.pl 10.10.06, 16:40
      wolinski nie pojechal bo targowski pojechal, ale jaja. dmo go tak traktuje
      • Gość: fan chuligan Re: Wisla.Kolding IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 12:05
        a kto sie oslabia przed liga mistrzow ? co zes obiecal dmoszynski po meczu
        finalowym z chrobrym ? ze beda wzmocnienia a odeszedl wowa,matysik i przyszedl
        zoran ktory przyszedl po to zeby tylko przyjsc. zmienic ten smieszny zarzad
        caly ktory tylko pieniadze pobiera i pajacuje ze ciagle malo. taki kieliba ze
        slaska wroclaw ile on moze kosztowac ? ciekawe czy go sprowadzicie czy znowu
        vive was wyprzedzi wy profesjonalisci od siedmiu bolesci. do zawodnikow nie mam
        pretensji bo graja i walcza jak to reczni, w kolding nie wyszlo ale z takim
        skladem to raczej ciezko cos zdzialac, ale moze jeszcze nas zaskocza jak nie
        jeden raz. a zarzad do dymisji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka