Gość: XXL
IP: *.aster.pl
07.10.06, 22:33
Piłkarze ręczni Wisły Płock przegrali z KIF Kolding 18:35 w meczu drugiej
kolejki Ligi Mistrzów, rozegranym w duńskim Kolding.
KIF Kolding - Wisła Płock 35:18 (19:4)
i coz Piotrkowem to bylsyndrom Koldingu. Zajac i Czlonek powinniscie podac sie
do dymisji... 4 bramki w 30 min.