IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.06, 13:00
zagospodarować wreszcie stary budynek (halę produkcyjną ) Cotexu
Obserwuj wątek
    • Gość: pchełka Re: Cotex IP: *.plock.msk.pl 11.11.06, 18:15
      Tak, też jestem za.
      Przyznam szczerze że widziałabym tutaj centrum handlowo-rozrywkowe.

      Byle tylko miasto nie zrobiło z niego kolejnego pałacu cudów.
    • Gość: kis Re: Cotex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.06, 00:09
      a co tobie do prywatnej własności, właściciel zrobi co będzie chciał nawet
      market.
      • Gość: mieszkanka Re: Cotex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.06, 11:02
        a czyje to jest ? Tłuką szyby , dewastacja następuje szybko , szkoda takiego
        wielkiego budynku .
        • Gość: pumcia69 Re: Cotex IP: *.ipartners.pl 07.12.06, 12:38
          Wydaję mi się ze to jest dobry pomysł na centrum handlowe ale nie wykluczam
          również prywatnych mieszkan..moze nawet tanich mieszkan!!
          • ivi84 Re: Cotex 28.02.07, 17:28
            Cotex łatwo był rozwalić, ludzi pozwalniać, ale żeby cokolwiek nowego powstało
            w tym mieście, jakieś miejsca pracy, czy wogóle zmienić jego wygląd, to
            kochani, my (czyt.rządzący) raczej się cofamy!

            p.s. nie traćmy nadziei jednak zawsze można uciec przez nowy most!
            ;-P
            • Gość: k.w. Re: Cotex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.07, 09:49
              rozgoryczenie zasłania Ci oczy, przyjdź na ul. Piłsudzkiego, to zobaczysz, ile
              się tu dzieje. Tak dużo inwestycji nie było dawno. Za komuny nic nie zrobili,
              bo prawdopodobnie bali się takich opinii jak Twoja. Przetrzyj oczy, to
              zobaczysz, ile powstaje nowych obiektów.
    • Gość: mieszkanka osiedla Re: Cotex IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.07, 09:31
      zaczynają coś robić , długo wywozili gruz a teraz coś robią w środku , ale co
      to mabyć robotnicy milczą .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka