Dodaj do ulubionych

Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 22:22
jutro bedzie blaszak arena do potegi. oj bedzie sie dzialo. oj beda kolejki.
wszyscy wstaja i spiewaja !!!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Jurek kibic Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 23:18
      Jutro i w następnym meczu tylko wygrywa Wisła a potem rewanż ale to dopiero w
      następnym sezonie
      • Gość: o Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.07, 23:30
        mecz super! biedny Seba...
    • Gość: Piotrek Bileciki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.07, 00:32
      Mam pytanko, od której jutro bilety sprzedają?
      • Gość: kibic Re: Bileciki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 08:05
        3 godz przed meczem czyli od 15.50
    • Gość: kibic Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.plock.mm.pl 13.05.07, 11:39
      oto zdjecia, jak orzel nawalal sebe
      foto 1
      foto 2
      foto 3
      foto 4
      foto 5
      foto 6
      foto 6
      • Gość: wislak Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.gprspla.plusgsm.pl 13.05.07, 23:18
        tą kurwe orła trzeba urządzić jak on powalił sebe matka orła to stara ku..
        którą kibice wisły będa dymać w dupsko takie duze jak jej syna
    • Gość: kibic Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.plock.mm.pl 13.05.07, 11:47
      no i to najgorsze
      zdjecie jak seba
      ląduje na parkiecie, a ten drwal nawet nie patrzy w co wali
      • Gość: misiek Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 12:56
        Seba ma bardzo poważne złamanie ręki, otwarte, z przemieszczeniem, ma
        pocharataną rękę
    • Gość: kibic Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.plock.msk.pl 13.05.07, 13:42
      uwalić dzisiaj tego sku,,,,a orzłowskiego ,tego ulanego tłuka.gwizdać i buczeć
      na prezentacji i podczas meczu niech wie co zrobił.RUMNIACZEK trzymaj się
      jesteśmy z tobą.Panowie i doping dzisiaj od początku do końca na maksa. Poczują
      dzisaj znowu zapach BLASZAK ARENY
      • Gość: xxx Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 23:03
        nie robcie tylko z Marszalka bohatera. Zobaczymy czy w Lubinie mu sie bedzie
        chcialo grac czy bedzie firanka i bedzie na obroncow tylko krzyczal
    • Gość: wiślak Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.gprspla.plusgsm.pl 13.05.07, 23:05
      jedżmy do lublina tak jak pojechaliśmy do kielc w 120osób wtedy bedziemy grać
      jak u siebie bo MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA
      • Gość: zks Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 23:07
        Gość portalu: wiślak napisał(a):

        > jedżmy do lublina tak jak pojechaliśmy do kielc w 120osób wtedy bedziemy grać
        > jak u siebie bo MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA

        to jakas prowokacja ? :D
    • Gość: ar Re: Wisła wygrywa mecze z Zagłębiem IP: 193.59.95.* 14.05.07, 08:57
      Obiektywnie patrząc, w sobotnim meczu nasi byli w transie ! Koncentracja i
      walka na maxa. W niedzielę, Za-głąbie postawiło na twardą walkę i nasi się
      męczyli. Widać, że nie ma rzutów na bramkę z środka... zkoda, bo z trybun widać
      było, że tak jak zagłąby wieżdzali w środek to i My też mogliśmy, a
      próbowaliśmy skrzydłami, ale nie mnie to oceniać, nie jestem trenerem.
      Wniosek ze spotkań: pierwszy mecz wygrali zawodnicy skoncentrowai i poukładani.
      drugi a drugi mecz wygrali, bo bardzpo wspierała ich publika, która nie dała
      poukładać myśli zawodnikom Zagłebia. Zespół bardzo liczył na dobry i silny
      dopinig, który ich mobilizował do walki dali temu znać Wichary, Niedzielski,
      Zoran, którzy parę razy podnosili ręce w stronę publiki, aby było doping.
      Abyśmy wygrali w Lubinie musi być walka i koncentracja jak w sobotnim meczu, i
      publika, która jest dodatkowym zawodnikiem na hali !
      Kto i kiedy organizuje wyjazd do LUBINA???? Podawajcie namiary ...
    • Gość: kibic13 Orzeł - kiler IP: *.c240.petrotel.pl 14.05.07, 14:14
      Witam
      Brawo Wisełka brawo panowie za wygrane dwa mecze i kibicom za super doping.
      Para sędziowska do gazu ( to tak delikatnie mówiąc ) zakończenie kariery
      żałosne, rozbieżności w podejmowaniu decyzji tragedia co szczególnie było widać
      w niedzielnym spotkaniu, a już brak decyzji w sprawie faulu „Orła” na „Sebie”
      to żałosne, a swoją drogą na zdjęciach widać dokładnie że „Orła” nie
      interesowała piłka tylko „Seba” gdyby „Orzeł” miał choć troszkę kultury
      osobistej i klasy jako zawodnik to przeprosiłby by oficjalnie w niedzielę przed
      meczem „Sebę” przecież wiedział że jest transmisja na live w radiu, kiler i
      boiskowy łobuz, a swoją drogą to nie pierwszy jego „taki” faul w lidze, przy
      tym zagraniu „faul” „Kaczego” na Wasiaku z przed dwu lat to muśnięcie skrzydła
      motyla i chłopak dostał wykluczenie a tu co ? Nic !!!!!!!!
      Pokażcie w sobotę kto jest najlepszy w kraju trzeba to zrobić dla „Seby”
      Pozdrawiam
      P.S. Do „Orła” chłopaku wysil się na jakieś oficjalne przeprosiny gdybyś tak
      załatwiła chłopaka na ulicy miałbyś sprawę w sądzie z powództwa cywilnego o
      pobicie i zacznij grać w piłkę a nie w zapasy.


      • Gość: wiślak Re: Orzeł - kiler IP: 212.2.100.* 14.05.07, 19:47
        orzeł to stara ku... on niw potrafi grać w piłkę reczną jest to ham który
        powinien wskoczyć do WISŁY (rzeki) i utonąć
    • Gość: obserwator Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.lubin.dialog.net.pl 15.05.07, 16:44
      wy tam w płocku to chyba nawąchaliście sie oparów z tej waszej rafinerii i
      piszecie takie bzdury proponuje wypad za miasto i troszeczke ruchu a nie tylko
      siedziec i pisac w necie takie glupoty.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka