Gość: z mlyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 22:22 jutro bedzie blaszak arena do potegi. oj bedzie sie dzialo. oj beda kolejki. wszyscy wstaja i spiewaja !!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jurek kibic Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 23:18 Jutro i w następnym meczu tylko wygrywa Wisła a potem rewanż ale to dopiero w następnym sezonie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.07, 23:30 mecz super! biedny Seba... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotrek Bileciki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.07, 00:32 Mam pytanko, od której jutro bilety sprzedają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Bileciki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 08:05 3 godz przed meczem czyli od 15.50 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.plock.mm.pl 13.05.07, 11:39 oto zdjecia, jak orzel nawalal sebe foto 1 foto 2 foto 3 foto 4 foto 5 foto 6 foto 6 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wislak Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.gprspla.plusgsm.pl 13.05.07, 23:18 tą kurwe orła trzeba urządzić jak on powalił sebe matka orła to stara ku.. którą kibice wisły będa dymać w dupsko takie duze jak jej syna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.plock.mm.pl 13.05.07, 11:47 no i to najgorsze zdjecie jak seba ląduje na parkiecie, a ten drwal nawet nie patrzy w co wali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiek Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 12:56 Seba ma bardzo poważne złamanie ręki, otwarte, z przemieszczeniem, ma pocharataną rękę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.plock.msk.pl 13.05.07, 13:42 uwalić dzisiaj tego sku,,,,a orzłowskiego ,tego ulanego tłuka.gwizdać i buczeć na prezentacji i podczas meczu niech wie co zrobił.RUMNIACZEK trzymaj się jesteśmy z tobą.Panowie i doping dzisiaj od początku do końca na maksa. Poczują dzisaj znowu zapach BLASZAK ARENY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 23:03 nie robcie tylko z Marszalka bohatera. Zobaczymy czy w Lubinie mu sie bedzie chcialo grac czy bedzie firanka i bedzie na obroncow tylko krzyczal Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiślak Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.gprspla.plusgsm.pl 13.05.07, 23:05 jedżmy do lublina tak jak pojechaliśmy do kielc w 120osób wtedy bedziemy grać jak u siebie bo MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zks Re: Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 23:07 Gość portalu: wiślak napisał(a): > jedżmy do lublina tak jak pojechaliśmy do kielc w 120osób wtedy bedziemy grać > jak u siebie bo MISTRZEM POLSKI JEST WISŁA to jakas prowokacja ? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ar Re: Wisła wygrywa mecze z Zagłębiem IP: 193.59.95.* 14.05.07, 08:57 Obiektywnie patrząc, w sobotnim meczu nasi byli w transie ! Koncentracja i walka na maxa. W niedzielę, Za-głąbie postawiło na twardą walkę i nasi się męczyli. Widać, że nie ma rzutów na bramkę z środka... zkoda, bo z trybun widać było, że tak jak zagłąby wieżdzali w środek to i My też mogliśmy, a próbowaliśmy skrzydłami, ale nie mnie to oceniać, nie jestem trenerem. Wniosek ze spotkań: pierwszy mecz wygrali zawodnicy skoncentrowai i poukładani. drugi a drugi mecz wygrali, bo bardzpo wspierała ich publika, która nie dała poukładać myśli zawodnikom Zagłebia. Zespół bardzo liczył na dobry i silny dopinig, który ich mobilizował do walki dali temu znać Wichary, Niedzielski, Zoran, którzy parę razy podnosili ręce w stronę publiki, aby było doping. Abyśmy wygrali w Lubinie musi być walka i koncentracja jak w sobotnim meczu, i publika, która jest dodatkowym zawodnikiem na hali ! Kto i kiedy organizuje wyjazd do LUBINA???? Podawajcie namiary ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic13 Orzeł - kiler IP: *.c240.petrotel.pl 14.05.07, 14:14 Witam Brawo Wisełka brawo panowie za wygrane dwa mecze i kibicom za super doping. Para sędziowska do gazu ( to tak delikatnie mówiąc ) zakończenie kariery żałosne, rozbieżności w podejmowaniu decyzji tragedia co szczególnie było widać w niedzielnym spotkaniu, a już brak decyzji w sprawie faulu „Orła” na „Sebie” to żałosne, a swoją drogą na zdjęciach widać dokładnie że „Orła” nie interesowała piłka tylko „Seba” gdyby „Orzeł” miał choć troszkę kultury osobistej i klasy jako zawodnik to przeprosiłby by oficjalnie w niedzielę przed meczem „Sebę” przecież wiedział że jest transmisja na live w radiu, kiler i boiskowy łobuz, a swoją drogą to nie pierwszy jego „taki” faul w lidze, przy tym zagraniu „faul” „Kaczego” na Wasiaku z przed dwu lat to muśnięcie skrzydła motyla i chłopak dostał wykluczenie a tu co ? Nic !!!!!!!! Pokażcie w sobotę kto jest najlepszy w kraju trzeba to zrobić dla „Seby” Pozdrawiam P.S. Do „Orła” chłopaku wysil się na jakieś oficjalne przeprosiny gdybyś tak załatwiła chłopaka na ulicy miałbyś sprawę w sądzie z powództwa cywilnego o pobicie i zacznij grać w piłkę a nie w zapasy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiślak Re: Orzeł - kiler IP: 212.2.100.* 14.05.07, 19:47 orzeł to stara ku... on niw potrafi grać w piłkę reczną jest to ham który powinien wskoczyć do WISŁY (rzeki) i utonąć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Wisła wygrywa pierwszy mecz z Zagłębiem IP: *.lubin.dialog.net.pl 15.05.07, 16:44 wy tam w płocku to chyba nawąchaliście sie oparów z tej waszej rafinerii i piszecie takie bzdury proponuje wypad za miasto i troszeczke ruchu a nie tylko siedziec i pisac w necie takie glupoty. Odpowiedz Link Zgłoś