Dodaj do ulubionych

29.07.2007

30.07.07, 07:31
Czy ktoś wie może czemu na plakatach było ogłoszenie, ze 29.07 wystąpi Bad
Boys Blue, a nic takiego nie było? Ktoś zrobił sobie żart???
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka