ksiezyc.wemgle 30.07.07, 07:31 Czy ktoś wie może czemu na plakatach było ogłoszenie, ze 29.07 wystąpi Bad Boys Blue, a nic takiego nie było? Ktoś zrobił sobie żart??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj