Dodaj do ulubionych

AVALON Study Centre?

20.09.07, 08:29
Czy ktoś uczył sie tam angielskiego,Czy możecie wyrazic swoje
opinie.Czy warto wogóle.
Obserwuj wątek
    • Gość: Aga222 Re: AVALON Study Centre? IP: *.centertel.pl 20.10.07, 21:46
      Witaj,
      W tej szkole jestem od tygodnia, ale muszę przyznac, że mi sie
      bardzo podoba. Pozdrawiam
      • Gość: Gutek Re: AVALON Study Centre? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 13:29
        Połowę roku pracuje za granica polowe w jestem w kraju. Takie czasu:(
        Będąc w Polsce zawsze wraca na parę miesięcy nauki do Avalonu.
        Raz: że widzę efekty Dwa: nie naciągają mnie finansowo na cały kurs

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka