asia2511 20.09.07, 08:29 Czy ktoś uczył sie tam angielskiego,Czy możecie wyrazic swoje opinie.Czy warto wogóle. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Aga222 Re: AVALON Study Centre? IP: *.centertel.pl 20.10.07, 21:46 Witaj, W tej szkole jestem od tygodnia, ale muszę przyznac, że mi sie bardzo podoba. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gutek Re: AVALON Study Centre? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.07, 13:29 Połowę roku pracuje za granica polowe w jestem w kraju. Takie czasu:( Będąc w Polsce zawsze wraca na parę miesięcy nauki do Avalonu. Raz: że widzę efekty Dwa: nie naciągają mnie finansowo na cały kurs Odpowiedz Link Zgłoś