sifenty
03.06.09, 13:11
ostatnio głosowałem na PO i tak się zastanawiam na tle dzisiejszych rewelacji..., tzn.:
"Rząd planuje podnieść podstawowe stawki VAT oraz składkę rentową o 1 proc., aby poprawić sytuację budżetu
gospodarka.gazeta.pl/podatki/1,25044,6680526,_Polska___Rzad_podniesie_podatki_by_ratowac_budzet.html"
i patrząc wstecz to PiS:
- obniżył składkę rentową;
- zniósł drugi próg podatkowy, obniżając równocześnie ten pierwszy do 18
- wprowdził ulgę na dziecko - (!) pierwsza ulga dla pracujących i płacących podatki;
a co zrobiło PO - flagowy polski liberał? pamiętacie hasło 3 x 15% :) (15% VAT, 15% PIT, 15% CIT) ????
podpowiedźcie mi, bo jakoś nic mi do głowy nie przychodzi -
rozliczając czyny i fakty, a nie puste obietnice o tym, by żyło się lepiej w kraju pełnym miłości, już chyba wiem na kogo oddam swój głos w niedzielę :) (a jeszcze pół roku temu sam bym w to nie uwierzył)
zawiedziony PełOwiec