kowalczenko
02.08.09, 18:06
Pani redaktor trochę rzetelności dziennikarskiej i wiedzy o czym się
pisze by się przydało. Jaki zasiłek, skoro najpierw mamy wynagrodzenie
za czas choroby (w zależności od wieku jest to 33 dni lub 14 w, a za to
płaci pracodawca, potem dopiero ten biedny ZUS płaci zasiłek
chorobowy).Jaka renta po upływie 182 dni skoro można się starać o
zasiłek rehabilitacyjny. Nie rób Gazeto ludziom wody z mózgu, w końcu
podobno jesteście jednym z najlepszych mediów w Polsce. Pozdrawiam.