01.08.05, 16:42
Oddam dwa persy w dobre ręce. Półroczne. Czysciutkie kocięta. Rasowe.
Obserwuj wątek
        • wieniawski1 Re: Koty są z Katowic 02.08.05, 12:25
          Jak napisałam kolejnemu adresatowi poniżej, są to rasowe persy.
          Rudy "garfield" - kocurek i szylkretowa koteczka.
          Mam dla nich za mało czasu obecnie. Wciąż przebywam poza domem i są często
          same. Potrzebuję znaleźć dla nich dobrego opiekuna, do którego częściej będą
          mogły się przytulić. Są mądre i czyste. Półroczne.
    • aamms Re: persy 01.08.05, 21:31
      zarejestruj się na Forum Planeta Persja i tam daj ogłoszenie..
      www.forum.e-wind.pl/ i jeszcze na forum miau..
      forum.miau.pl/index.php
      Na obu forach są osoby szukające persów do adopcji.. :)
      • wieniawski1 Re: persy 02.08.05, 12:22
        Jestem zmuszona znaleźć im dobre domy. Sporo za nie zapłaciłam, bo są rasowe,
        chociaż nie mam rodowodów - były jakieś przejścia z towarzystwem kynologicznym.
        Lecz nie mogłabym wziąć za nie kasy. Mam dla nich za mało czasu, często
        wyjeżdzam. One potrzebują opiekuna, do którego by się przytulały. Potrafią
        przyjść same i położyć się na Tobie i "burczeć". Nie mam serca zostawiać ich
        wciąż samych w domu. Widzę, jak tęsknią za człowiekiem. Przy okazji - jestem
        tak rzadko w domu (mój tryb pracy zmienił się bardzo odkąd je nabyłam), że
        przytulają się do każdego obcego w moim domu, który je głaska i się z nimi
        bawi - więc szybko się przyzwyczają. Szkoda mi ich.
        • titu_titu Re: persy 02.08.05, 14:06
          na pewno musiały być przejścia, bo "towarzystwo kynologiczne" zajmuje się psami
          a nie kotami.... Sporo zapłaciłaś bo najprawdopodobniej zostałaś zwyczajnie
          naciągnięta. Rasowy pers = rodowodowy, a takiego można kupić już nawet za
          400zł. wystarczy się postarać.
          • wieniawski1 Re: persy 02.08.05, 17:29
            No coż, pofatygowałam się więc - jako, że nie przykładam wagi do nazewnictw
            towarzystw i związków - to był PZF. Ale czy to ważne? Nie ważne też ile
            zapłaciłam. Szukam dla nich dobrego domu i kogoś, kto poświęciłby im więcej
            czasu niż ja teraz mogę.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka