Dodaj do ulubionych

apartamentowce

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 11:15
jakies pol roku temu moi znajomi z usa,ktorzy maja swoja firme w stanach i sa
partnerem w Polsce chcieli kupic luksusowy apartament w Poznaniu i sie
okazalo,ze jako takie nie powstaja w Poznaniu sa we Wawie,Wrocku a u nas
brakuje czy ktos wie moze czy sa jakies plany budowy takich?a domu nie
chcieli kupic wola apartament...
Obserwuj wątek
    • Gość: Michal Re: apartamentowce IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.05, 18:01
      W faloecu nad Warta sa najdrozszeapartamenty w Poznaniu.
      • Gość: Michal Re: apartamentowce IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 14.04.05, 18:07
        Aha ,jeszczeprzy Garbarach z Solna ma byc budowany Budynek biurowo -
        apartamentowy ,Wechta przy 27 grudnia buduje luksusowa kamienice,na Ratajach
        przy wiezowcu Elipsa ma powstac budynek z apartamentami dwupoziomowymi na
        ostatnich pietrach ,no i w drugiej czesci Starego Browaru ale nie wiem czy na
        sprzedaz.
    • Gość: nomada Re: apartamentowce IP: *.icpnet.pl 14.04.05, 22:26
      No masz falowiec nad Warta.
      Jest tez inna opcja ostatnio dosc modna. Mozna kupic na przyklad cala ostatnia
      kondygnacje np. na ostatnim pietrze w Atanerze. Takie 3 mieszkania to ok. 150-
      180 m2, jak sie je polaczy to daje dosc fajny efekt, zwlaszcza ze wiekszosc
      projektow atanera przewiduje wiecej przeszklenia na ostatnich kondygnacjach i
      duze tarasy. No ale pomimo wysokiego atanerowskiego standardu, ochrony i
      monitoringu apartomentowcami ich budynki nie sa i moze sie trafic ze pod takim
      super apartamentem beda trzy mieszkania studenckie i urok luksusu i elitarności
      pryśnie
    • Gość: 98kissfm Re: apartamentowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.05, 23:59
      no bo Poznan to niestety wioska... :(
      • Gość: Inwestor Re: apartamentowce IP: 217.97.158.* 15.04.05, 12:53
        Jest palanowany apartamentowiec olimpijczyk na ul. Maratonskiej.
        A prawda jest taka beda apartamentowce jak bedzie na nie rynek......a rynku na
        razie nima. :)))
        • Gość: zenobiusz Re: apartamentowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.05, 15:08
          a gdzie mozna przejrzec oferte ,linki albo cos podobnego?
          • Gość: Inwestor Re: apartamentowce IP: 217.97.158.* 20.04.05, 16:05
            Projekt jest w fazie uzgodnien, wiec na link i stronke jeszcze jest za wczesnie
            • Gość: entuzjasta Re: apartamentowce IP: 213.17.200.* 20.04.05, 18:06
              No i na Prusa coś rzeźbią. www.apartamentyprusa.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka