Dodaj do ulubionych

Pętla Polska

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.05, 09:38
....czy ktoś słyszał o przyszłorocznej inwestycji z udziałem środków UE na
budowę pęlti na Polskiej i tym samym przeniesieniem pętli z Ogrodów i budową
dworca autobusowego na Ogrodach ?? Coś ostanio znajomi mówili że Poznaniowi
pozytywnie zaaprobowano ten projekt z funduszy UE?!. Może jakieś linki,
projekty lub ewentualne usytuowanie??
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka