assur
17.04.08, 10:37
Jeśli nie wyrzuci się z magistratu aktualnej RM prowadzonej na smyczy przez
gang Grobelnego.
Na koniec kadencji kasiarza Poznaniacy doplacą do uslug komunalnych,
ktorymi kierują jego kolesie .
Poznań mial byc drugim Frankfurtem nad Menem , a stal się drugorzednym
dodatkiem do rodziny Kulczykow.
Poznański samorzad poniósł kleskę.