Dodaj do ulubionych

Poznań podrożeje

17.04.08, 10:37
Jeśli nie wyrzuci się z magistratu aktualnej RM prowadzonej na smyczy przez
gang Grobelnego.
Na koniec kadencji kasiarza Poznaniacy doplacą do uslug komunalnych,
ktorymi kierują jego kolesie .
Poznań mial byc drugim Frankfurtem nad Menem , a stal się drugorzednym
dodatkiem do rodziny Kulczykow.
Poznański samorzad poniósł kleskę.

Obserwuj wątek
    • Gość: Wlkp Re: Poznań podrożeje IP: *.dedyki.pl 17.04.08, 11:08
      Mam pytanie do redakcji? Czy w poznańskim oddziale GW pracują jacyś dziennikarze
      czy same pampersy typu syn Tuska czy innych polityków, urzędników...

      Przecież Poznań z chluby Polski i centrum kreatywności, przedsiębiorczości a co
      ważniejsze ładu i porządku stał się jakimś zaściankiem. Miasto powoli zbliża się
      do Szamotuł, Pniew czy Nowy Tomyśla zamiast podążać w stronę stolicy.

      Czy winą jest tzw. śmietanka poznańska skupiona wokół Grobelnego i rodziny K.
      Przecież każdy rozsądny człowiek a wierze ,że w tym mieście ich niemało potrafi
      wyciągać wnioski z sytuacji jaka panuje w Poznaniu. Pasmo nieróbstwa niedawno
      zamieniono nieudolnością której się nawet nie wstydzą - chodzi o wyrzuconą kasę
      na promocję miasta która nic kompletnie nie dała.

      Można odnieść czasem wrażenie ,że Grobelny i jego ekipa to swego rodzaju straż
      która ma nie dopuścić inwestorów z poza "układu" do inwestowania w mieście
      ponieważ zakłóci to symbiozę jaka panuje. Oczywiście poza garstką "biznesmenów"
      tracą wszyscy bo podstawowe prawo rynku mówi ,że na zdrowej konkurencji zyskuje
      konsument.

      Dlaczego dziennikarze GW tylko słodzą i jak się nie da wprost to w mało
      wysublimowany sposób bronią urzędników z ratusza i ich decyzji. Dowiedziałem się
      niedawno ,że jedna z ogromnych korporacji wysłała do Poznania swoich audytorów w
      celu zbadania gruntu pod przyszłe inwestycje (chodzi o kompleks basenów koło
      malty). Wysłannicy opuścili Poznań przed końcem czasu wyznaczonego na badanie -
      informację posiadam od tłumacza który zajmował się współpracą z przybyłymi
      gośćmi. Orzekli ,że Poznań jest miastem nie przyjaznym a relacje panujące na
      styku ratusz - lokalny biznes jest nie do przyjęcia. Znajoma zapytała dlaczego
      nie powiedzą o tym głośno "na świecie" otrzymała odpowiedź ,że wielkie koncerny
      cenią spokój i "nie chcą się pobrudzić" angażując się w takie akcje - wolą
      zainwestować w zdrowym społeczeństwie np. Wrocławiu czy Gdańsku, Sopocie...
      • Gość: Poznaniak Re: Poznań podrożeje IP: *.icpnet.pl 17.04.08, 22:48
        Zweacam się po raz kolejny do wszystkich którym leży na sercu dobro
        naszego ukochanego Poznania. Wstańmy z klęczek, dosyć
        degrengolady.Prosimy Prokuratury i Sądy o pzyspieszenie działań .
        Przecież dokumenty które posiadacie świadczą jednoznacznie, że
        naszym miastem kieruje kompletnie zdeprawowana i nieudolna
        ekipa.Ile jeszcze mamy patrzeć na wszystkie przekrety. Pomyślmy,
        jeżeli ,już nie o sobie to ,chociaż o naszych dzieciach i wnukach.
        Niech mają szansę życia w uczciwym mieście. Niech wrócą nasze
        dzieci z obcych krajów i uwierzą ,że w Poznaniu można też żyć
        GODNIE. Dosyc rządów KLIKI!!!
        • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.08, 10:10
          W magistracie pracują przybledy z obcych gmin.
          Taki Kruszynski,Pomin, czy Tamm...to skompromitowana klika Grobelnego.
          Trzeba przywrocic poznań dla uczciwych mieszkancow.
          Jedyne co robila ta klika to windowala ceny uslug komunalnych do
          rozmiarow jakie nie spotykamy w duzych miast Polski.
    • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 13:19
      Poznań schodzi na psy a mieszkancy otepiali spią w samozadowoleniu.
      • jedyny-podejrzliwy Re: Poznań podrożeje 18.04.08, 12:35
        jako poznaniak z bólem serca muszę się z tym zgodzić, sam spałem w
        samozadowoleniu dopóki do Wrocławia nie pojechałem dwa tygodnie temu. Ostatni
        raz byłem tam z wycieczką szkolna w podstawówce, wtedy Poznań to był Zachód, ale
        teraz to zostaliśmy głęboko w tyle... Aż się wierzyć nie chce
    • ecicha-3 Re: Poznań podrożeje 20.04.08, 16:27
      Tez chcialabym juz miec tego "fryzjera" z glowy.Ale najgorsze jest
      to,ze Poznan nie ma zadnych elit politycznych,i az skora mi
      cierpnie,jak pomysle kto bedzie kandydowal do nastepnych wyborow
      prezydenckich,moze nastepny karierowicz np.Kreglewski,albo nie
      rozliczony Dzikowski?
      • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 12:56
        Obecny samorzad to sekcja deta.
        Poznań ma swietnego kandydata na prezydenta w osobie prof. Jurgi.
        • Gość: prof. Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 20:36
          Gość portalu: assur napisał(a):

          > Poznań ma swietnego kandydata na prezydenta w osobie prof. Jurgi.

          Taa:P Mądrość swoją udowodnił stojąc murem za cw..em Peatzem. A ty proponując takie kandydatury biegnij czym prędzej na badania psychiatryczne.
          • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 08:53
            Wole zacnego profesora w magistracie od prezydenta nieudacznika i przestepcy
            Ryszarda G.
            • ecicha-3 Re: Poznań podrożeje 23.04.08, 10:00
              No rzeczywiscie,niefortunna ta kandydatura,broniacy Paetza,i bedacy
              zdaje sie autor niewybrednych atakow na bylego juz
              ks.Weclawskiego.Nie wiem jaka wizje Poznania mialby Ganowicz.Ale
              prezydent to nie wszystko,to nieudaczne biuro promocji,b.wazne,bo
              powaznych,przynoszacych wymierne zyski inwestycji w Poznaniu nie
              widac.
              • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 11:23
                Jaka hipokryzja.
                Paetz nie jest przestepcą, natomiast G. został skazany w sprawie
                kryminalnej na szkodę miasta.
                Poznań nie razi kryminalista, lecz zbłakany duchowny.
                • Gość: cep z ciebie Re: Poznań podrożeje IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.08, 15:26
                  Gość portalu: assur napisał(a):

                  > Poznań nie razi kryminalista, lecz zbłakany duchowny.

                  Stopień zbłąkania tzw. duchownego jest wprost proporcjonalny do wielkości FI jego otworu:P
              • Gość: Dyzio Tylko nie Ganowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 08:29
                nie wiesz co mówisz. Ganowicz też ma wiele ciemnych sprawek na koncie. Gra w
                układzie z Grobelnym. (Fakty w swoim czasie!)
                • Gość: siostrzyczka Re: Tylko nie Ganowicz IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.08, 15:37
                  Gość portalu: Dyzio napisał(a):

                  > nie wiesz co mówisz. Ganowicz też ma wiele ciemnych sprawek na koncie. Gra w
                  > układzie z Grobelnym. (Fakty w swoim czasie!)

                  Taaa? A dlaczego nie teraz? Czyżby ich nie było?:P
        • Gość: marek Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 16:08
          Spieprzaj dziadu :-)) Koleś poszukuje dobrej fuchy do emerytury.
          Były rektor UAM nie potrafi zacząc działalności gospodarczej na
          własny rachunek? Olbrzymia wiedza, tylko ją trzeba sprzedać.Nie
          umie? To skąd profesura? Taki z niego autorytet na nasz koszt?
          • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.08, 18:02
            Tak , lepszy jest skazany kundel kulczyka pracujacy na koszt miasta
    • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.04.08, 11:09
      Wielu miły tu jest bardziej przestepca niż dobry gospodarz.
      Standard moralny Poznaia.
      • ecicha-3 Re: Poznań podrożeje 25.04.08, 00:50
        Co ma piernik do wiatraka.Kto kogo woli.JURGA,powinien w sprawie
        Paetza wykazac sie obiektywizmem,albo wstrzymac sie od publicznych
        komentarzy.Grobelny powinien niezwolocznie odejsc,ale to nie
        znaczy,ze najlepszym jego nastepca bylby prof.Jurga.Zreszta,nie
        wiadomo czy wogole mialby chec kandydowac,a my tu juz kruszymy kopie.
        • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 08:28
          Sprawa Paetza to drobny epizod w porownaniu do kryminalnych osiagnięc G..
          Czy ktos skazał Paetza?
          Czy arcb. wyrzadził komuś krzywdę?
          Jesli nawet pobladził to czy nalezy go napietować publicznie przez
          media?
          Mozna było szybciej zalatwic sprawe gdyby Dziwisz nie mieszał w decyzjach JPII.

          Poznań jakoś ma kiepskich kandydatów do samorzadu.
          Caly ten czas poswiecony klice Kaczmarka-Grobelnego został zmarnowany
          dla miasta.
          Pamietam jak wyglądał UAM na pocz. lat 90-tych powiazany sznurkami
          z PRL.
          Rektor Jurga bardzo znacznie zmodernizował uniwersytet, ktory
          zajmuje czolowe miejsce w kraju.
          Może lepiej zaufac takiej personie niż jakiemus fagasowi
          przyniesionemu w partyjnej teczce albo z polecenia Kulczyka?

          • Gość: siostrzyczka Oczywiście, że masz rację;) IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.08, 15:35
            Gość portalu: assur napisał(a):

            > Sprawa Paetza to drobny epizod w porownaniu do kryminalnych osiagnięc G..
            > Czy ktos skazał Paetza?
            > Czy arcb. wyrzadził komuś krzywdę?

            Przecież to oczywiste, że bzykając kleryka napewno im krzywdy nie wyrządził:P Tylko czy oni tego chcieli?


            > Jesli nawet pobladził to czy nalezy go napietować publicznie przez
            > media?

            Ojej jakie to straszne. Jednych można a innych nie. Tak? Czyżbyś też się nadstawiał księdzu arcybiskupowi?
    • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.08, 16:58
      Jak smie skazany reprezentować publicznie miasto lumpenliberalow.
      • Gość: siostrzyczka Re: Poznań podrożeje IP: *.adsl.inetia.pl 25.04.08, 17:02
        He. To się wypisz z tego miasta:P
        • Gość: assur Re: Poznań podrożeje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.04.08, 09:55
          Znam lepszy sposób - przez usuniecie skazanych z wladz miasta.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka