epson11 17.05.08, 14:23 Dlaczego przestawili pojemniki do segregacji odpadów dalej...? Czy będą z tymi pojemnikami jeździć po całym Osidelu za dnai na dzień? Osobiści mi to się nie chce teraz tam iść. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
epson11 Re: segregacja 08.06.08, 22:57 A co to za różnica gdzie parkują samochody. Teraz pojemniki są prawie w połowie puste i prawie nikt z nich nie korzysta... A samochody to chyba nie problem jak nie mogły parkować na tych 4 metrach, które zajmowały pojemniki. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekdp Re: segregacja 10.06.08, 13:07 epson11 napisał: > A co to za różnica gdzie parkują samochody. Teraz pojemniki są > prawie w połowie puste i prawie nikt z nich nie korzysta... "Prawie" czyni wielka różnicę. Ja korzystam, wrzucam plastik do plastiku, papier do papieru itp. Jak już pojemniki stoją to mi akurat korona z głowy nie spadnie jak przejdę się 50 m dalej. Do czego zachęcam wszystkich 'promykowiczów'. PS. Inna rzecz, co potem się z tym dzieje - znajomy, który jest w branży "recyclingowej" opowiadał mi, że to potem i tak ląduje na wysypisku. No ale póki co, segregujmy... Odpowiedz Link Zgłoś