Dodaj do ulubionych

segregacja

17.05.08, 14:23
Dlaczego przestawili pojemniki do segregacji odpadów dalej...? Czy
będą z tymi pojemnikami jeździć po całym Osidelu za dnai na dzień?
Osobiści mi to się nie chce teraz tam iść.
Obserwuj wątek
    • atomerx Re: segregacja 01.06.08, 00:32
      żeby samochody mogły zaparkować
      • epson11 Re: segregacja 08.06.08, 22:57
        A co to za różnica gdzie parkują samochody. Teraz pojemniki są prawie w połowie
        puste i prawie nikt z nich nie korzysta... A samochody to chyba nie problem jak
        nie mogły parkować na tych 4 metrach, które zajmowały pojemniki.
        • tomekdp Re: segregacja 10.06.08, 13:07
          epson11 napisał:

          > A co to za różnica gdzie parkują samochody. Teraz pojemniki są
          > prawie w połowie puste i prawie nikt z nich nie korzysta...

          "Prawie" czyni wielka różnicę. Ja korzystam, wrzucam plastik do
          plastiku, papier do papieru itp. Jak już pojemniki stoją to mi
          akurat korona z głowy nie spadnie jak przejdę się 50 m dalej. Do
          czego zachęcam wszystkich 'promykowiczów'.

          PS. Inna rzecz, co potem się z tym dzieje - znajomy, który jest w
          branży "recyclingowej" opowiadał mi, że to potem i tak ląduje na
          wysypisku. No ale póki co, segregujmy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka