Dodaj do ulubionych

Kieszonkowcy

IP: *.task.gda.pl / *.task.gda.pl 19.02.04, 17:15
Coraz czesciej w Radomiu zdarzaja sie po okresie przerwy kradzieze kieszonkowe
podawajcienajbardzej niebezpieczne miejsca,moim zdaniem dworzec pkp-znowu
pojawili sie na nim zlodzieje kieszonkowi okradaja oni przy wsiadaniu i
wysiadaniu z pociagów.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka