Dodaj do ulubionych

Sławek Gajewski - członek PO

09.10.12, 20:06
Panie Sławku, czy to prawda ?
Czy jest Pan członkiem PO, jak to podaje "gazeta powiatowa" w najnowszym numerze? Jeżeli tak, to dlaczego Pan to ukrywał i wstydził się przyznać ( pytałem o to już jakiś czas temu i nie pzryznał się Pan ).
I jakie to dwie "wspaniałe odrzywolskie rodziny " zostały członkami PO ?

Chyba nie wstydzicie się tego ?
Obserwuj wątek
    • slawomir.gajewski Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuskiego 09.10.12, 20:34
      Drogi <koloxxx>

1.
      Poruszyłaś dwie kwestie.
      Jedna, czy jestem czlonkiem PO, druga w której zarzucasz mi kłamstwo;)
      Czyli, obecnie (pisałem o tym), jest oczywiste, że jestem nie tylko członkiem, ale i ..... przewodniczacym PO;) (czytaj ze zrozumieniem, chyba że chesz to ukryć);)
      2.
      W wymienionej przez Ciebie "gazetce powitowej" zapewne przez przypadek "zapomnieli" napisać, że w zebraniu w Przysusze zaproszonymi Gośćmi byli nie jacyś szeregowi "działacze z Radomia" (jak to "skromnie" napisano w "gazetce"), ale był to osobiście PREZES Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Pan Zbigniew Banaszkiewicz oraz zastępca Dyrektora Mazowieckiego Odziału ARMiR - Pan Włodzimierz Konecki.

Pozdrawiam - Sławomir Gajewski

• koloxxx Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 09.10.12, 21:19
        kłamstwa nie zarzucam, tylko jakoś nie rzuciło mi się w oczy na tym forum żebyś przyznawał się do członkostwa w PO. Co innego jest kandydować z listy PO a co innego być członkiem PO. Jeżeli pisałeś o tym na forum to daj mi linka do tego wątku.
        Jesteś pzrewodniczącym koła PO w Przysusze czy przewodniczącym powiatowym. Bo z gazetki wynika że tylko przew. w Przysusze. Od kiedy to PREZES i z-ca dyr. ARiMR są wysokimi stanowiskami partyjnymi ? To było zebranie członków PO czy członków ARiMR ? Kto był z władz mazowieckiego PO ?
        I co to za dwie rodziny odrzywolskie ? Boisz się napisać ?
        • slawomir.gajewski Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 09.10.12, 22:04
          Droga <koloxxx>
          Mam nadzieję, że przeczytalaś.
          Jak przeczytalaś, to ... pewnie wiesz. Ten tekst w gazecie będacej wlasnością starostwa i oplacana przez gminy (ma oczywiście złośliwości;) i nie był uzgadniany ze mną.

To co można bylo ujawnić publicznie zostało ujawnione (nawet, to co bylo nieistotne). Natomiast pozostałe rzeczy stanowią "własność" członków.
          (Przy okazji, informacie tam zamieszczone, zostały ujawnione bezprawnie, bez wiedzy i zgody przewodniczacego).
          Pozdrawiam - Sławek
          PS.
          Sama mi gratulowalaś, że rzekomo się nie pochwaliłem. Dlatego poszukaj tego wpisu sama. Tak samo jak i sprawy zaproszeń na "jajeczko" przed Siętami Wiekiejnocy.
          • ojciecdyrektor99 Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 09.10.12, 22:19
            koloxxx są informacie oficjalne i są poufne. I nawet taka jak ty powinna wiedzić. A ty pewnie imię, nawisko adres nr pesel itd. Mnie tam wisi do jakiej partii należy.
            Dla mnie gnida bedzie zawsze gnidą i bez wzgledu, czy chodzi do kościoła czy nie i nie ma znczenia czy należy do partii majacej w nazwie katolicka, patriotyczna, sprawiedliwa czy ludowa.
            I odwrotnie, jak ktoś jest czlonkiem SLD nie musi być gnidą, bo liczy się CZŁOWIEK.
            A ty się uczepiłas jak mucha do g..wna.
            • obserwer7 I bardzo dobrze, że Sławek awansuje. 09.10.12, 22:28
              I bardzo dobrze, ze Sławek awansuje. Tylko gratulować. A Mariany pewnie dostają szczękościsku i sraczki.;) Lepiej byc dowodcą niż zwyklym żołnierzem. A Slawek ma teraz coraz lepsze kontakty, co będzie na pewno mu pomocne po wyborach.
          • koloxxx Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 09.10.12, 22:28
            Slavko mylisz pojęcia, mylisz osoby - oj biedna będzie ta gmina jak wygrasz

Staram się regularnie czytać to forum i jakoś nie przypominam sobie żebyś się chwalił że należysz do PO.
            Skoro jesteś konkretny facet to nie mydl oczu tylko odpowiedz na konkretne pytania:
            1. Podaj link do tematu w którym przyznałeś się do członkostwa w PO.
            2. Jesteś pzrewodniczącym koła w Przysusze czy przewodniczącym powiatowym ?
            3. Jakie "rodziny odrzywolskie" należą do tego koła ?

Miej odwagę i odpowiedz na te pytania

Poza tym partie są dotowane z bużdżetu a więc dane ich członków są jawne ( imię i nazwisko ) a nie są "własnością" pzrewodniczącego czy innych członków. Zgoda przewodniczącego to była potrzebna w PRL-u, a nie teraz. czasy ci się pomyliły. To nie kółko różańcowe tylko partia polityczna, więc skoro bawisz się w polityke miej odwage odpowiedzieć na moje pytania.

Podpisano
            były sympatyk PO
            • slawomir.gajewski art. 27 ustawy o ochronie danych osobowych 09.10.12, 23:19
              Droga <koloxxx>
              1.
              Biedna ta Nasza Gmina jest, ale ..... OBECNIE. (chyba nie muszę uzasadniać).
              2.
              O wielu rzeczach się "nie chwalę", ale tacy jak Ty starają się mnie zdyskredytować za przynależność do PO (pamietasz sprawę z "jajeczkiem") tym niemniej, o tym zjeżdzie Kmieciak i Niemirski doskonale wiedzieli i (Niemirski) komentował to na spotakniu PiS (miał nawet protokół z zebrania).
              3.
              Nawet na tym forum, ktoś napisał o tym zebraniu i oczywiście to potwierdziłem. (wiesz, jak to jest. Ty nie zostałaś przewodniczącą, a mnie się udało);) (bez urazy). Link sama odszukaj, lub tez w wolnym czasie ja go odnajdę.
              4.
              Acha. Pochwaliłem się tym, wobec Pana Posła Dariusza Bąka z PiS, gdy sie spoktaliśmy w Myślakowicach. (Poseł Bąk to porządny Gość).
              5.
              Nie jestem upoważniony do podawania nazwisk. Zresztą nie interesuje mnie kto do jakiej partii należy. Chociaż, zauważylem pewna prawidlowość, że np. partia kdo ktorej aktualnie należy Niemirski, to podpisy zbierali pracownicy Opoki. Pewnie to przypadek. tak samo jak i na zjeździe partii Marka Jurka były wraz z Niemirskim osoby, ktore sa w zalezności od niego.
              6.
              Na mają osobę jako kandydata PO w samym Odrzywole (wybory do Sejmu) głosowało 148 osób. Ile z tych osób, jest czlonkami PiS lub innej partii nic mi nie wiadomo.
              7.
              Jeśli tak bardzo tego pragniesz, bardziej szczególowe informacje uzykasz, kierując stosowny wniosek. ZOBOWIĄZUJĘ się, że odpowiedź uzyskasz listem poleconym jeszcze tego samego dnia.
              8.
              Art. 27. Ustawy o ochronie danych osobowych
              1. Zabrania się przetwarzania danych ujawniających pochodzenie rasowe lub
              etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub filozoficzne, przynależność
              wyznaniową partyjną lub związkową, jak również danych o stanie
              zdrowia, kodzie genetycznym, nałogach lub życiu seksualnym.
              Pozdrawiam - Slawek

• slawomir.gajewski Zwykly wiejski facet 09.10.12, 23:36
                Kiedyś już pisałem, odnosząc sie do 'kampanii <koloxxx> doityczącej próby zdewaluowania za start w wyborach do Sejmu z listy PO.
                Dlatego poniżej mój wpis, który skopiowałem i jeszcze raz go zacytuję.
                ----------------------------------------------------------------------------------------------------
                Droga Koleżanko <koloxxx>

1. Jestem przekonany, że na mnie już się poznali, dlatego w samym Odrzywole uzyskałem najlepszy wynik, a w gminie trzeci (twojego kandydata w Gminie Odrzywół...pokonałem uzyskując kilkakrotnie większy wynik.
                2.
                Twoje "wrażenie", oznacza tylko, że chciałabyś zostać wójtem (czego Ci życzę) i jak ewentualnie wejdziesz do drugiej tury, masz moje poparcie.
                3.
                Nic nie zamierzam "umniejszać". Zobacz sobie moj profil na naszej klasie czy też facebooku, a zobaczysz tam moje zdjęcia z wyborów parlamentarnych, w których startowałem ze zwycięskiej partii PO.
                4.
                Start w wyborach z każdej liczącej sie partii, w których to wyborach nie kandydat, ale partia zabiega o jego udział - moim zdaniem to zaszczyt.
                5.
                Chyba najbardziej denerwuje Cię, że ..... i Mańki i Ty macie teraz .... za krótkie ręce

Pozdrawiam - Sławek
                PS.
                Ludzie swój rozum mają i wiedzą, że i przed i po i obecnie jestem takim samym zwykłym wiejskim facetem, jak byłem. (no, może tylko się zmieniło, że ....patrz punkt 5

• koloxxx Re: art. 27 ustawy o ochronie danych osobowych 10.10.12, 00:06
                Widzę że masz problemy z odpowiedzią na proste pytania
                Ad. 1 - nie znalazłem na forum żebyś się chwalił przynaleznością do PO, rozmawiam troszeczkę z ludźmi w Odrzywole i też nikt nc na ten temat nie mówił - z prostej przyczyny - chyba nie za bardzo chcesz się tym chwalić. Jakbyś zapytał się na ulicy kto należy do PO w Odrzywole to wszyscy wskazaliby na Rypoka - bo on tego nie ukrywa w przeciwieństwie do ciebie.
                ad.3 pomijam - niech będzie twoja ochrona danych osobowych.

ale na drugie pytanie chyba potrafisz odpowiedzieć: jesteś pzrewodniczącym PO w Przysusze czy przewodniczącym powiatowym ?
                Odnoszę wrażenie że agenci ARiMR z "Radumia" zrobiłi partyzancki wypad do Przysuchy i wpadi na pomysł że sobie założą koło ze Sławkiem na czele:)

Tak więc nie pisz tych swoich mądrości, nie rób analizy mojej psychiki tylko odpowiedz w prosty i zwięzły sposób na pytanie nr 2. To chyba nie jest trudne
                • ojciecdyrektor99 Sławek Gajewski - przewodniczący PO 10.10.12, 00:29
                  A mnie to wisi i powiewa, co sobie myślisz kolox. Tak samo jak się kogo by nie spytać każdy mysli, że przewodniczacym PiS jest Adam Sulecki i ja tez tak myslalem, a tu okazuje się, że Maryni i Tachu Gapys, bo Adama sie pozbyli. jak nie możesz zasnąć napisz normalnie listem i nie zaśmiecaj forum. A i naucz sie czytać ze zrozumieniem. Wszyscy widzieli plakaty i banery Sławka z PO i kolox nie wie, że jest z PO. A i cały czas ma banery z wyborów wklejone na facebooka i nk.
                  • ziutek1232 Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO 10.10.12, 08:35
                    Te ojciecdyrektor ogarnij tą makówkę, odróżniaj startowanie z list PO ze względu na załatwienie swojej prywatnej sprawy a bycie członkiem PO ze względu na poglądy.
                    Choć tu masz rację ciężko się połapać bo Sławek pierw mówił, że tylko dla załatwienia sprawy startuje z list PO a później cichaczem władował się do struktur. Oczywiście się nie chwalił na tym forum, niech nie ściemnia. Ktoś tam po pół roku się pokątnie dowiedział i na forum zamieścił. Te 2 rodziny tez były podawane, podajże : Ga...scy i Ga.....nscy czyli kto by inny.
                    Bycie w PO to nie grzech ale na pewno wielki wstyd!!!
                    • ziutek1232 Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO 10.10.12, 08:40
                      Druga sprawa to ci dyrektorzy ARiMR. To są państwowe stanowiska to chyba nie powinni być upolitycznieni. Może by się do roboty wzieli a nie PSLowska klika przy współpracy z Powską trwonią nasze pieniądze( gazety ładnie ich opisały) Zlikwidować tą ARiMR bo to tylko wielka patologia a pożytek znikomy.
                      PS> ekipe masz "po byku" takich dyrektorów mieć za sobą to w świecie polityki nie lada gradka:D hahahha
                      • ziutek1232 Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO 10.10.12, 08:44
                        Będę miał kilka, kilkadziesiąt pytań odnośnie PO i rządów PO-PSL do Sławka. Mam nadzieje, że nie będzie unikał odpowiedzi. Nie musisz wysyłac listów poleconych wystarczy jak na forum zabierzesz głos.
                        Mam nadzieje, że administrator nie będzie kasował tematu, który założę.
                        • rysio821 Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO 10.10.12, 14:03
                          A co was to obchodzi nawiedzone pieski kaczkowe.
                          Panie Sławku niech Pan sie nie daje wciagać w głupawe dyskusjie z tym niedorajdami którzy przegrali wybory.
                          Wiem że jako kulturalny człowiek stara sie Pan im odpowiadać ale niech spiźdźają na swoje kaczystowskie forum i tam uskuteczniają swoje gierki.
                          Paszoł won.. z tąd !! .. a Admin ich toleruje ciekawe..
          • koloxxx Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 11.10.12, 15:59
            Slavko, dlaczego ignorujesz moje pytanie ? Jesteś aktywny w innych postach a nie chcesz odpowiedzić na moje proste pytanie ?
            Jak to świadczy o tobie? Wybierasz sobie tylko te sprawy które są wygodne dla ciebie - w ten sposób upodabniasz się do maryjanów.
            Mam prawo pytać ponieważ w ostatnich wyborach głosowałem na ciebie, ale po tym co usłyszałem odnośnie twojej akcji w PO to gwarantuję ci że w najbliższych wyborach masz co najmniej kilka głosów mniej, ode mnie i od mojej rodziny. I myślę że takich jak ja jest więcej w Odrzywole, tak więc z tym PO wdepnąłeś w g...o i już przegrałeś wybory.

W dalszym ciągu czekam na odpowiedź: Jesteś przewodniczącym koła PO w Przysusze czy pzrewodniczącym powiatowym ?
            Jeżeli masz odwagę to odpowiedz.
            • slawomir.gajewski Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 11.10.12, 16:50
              Droga <koloxxx>
              1.
              Czytać umiesz?;) No to w artykule na który się powołałaś ... sobie przeczytaj;) Tam jest napisane;)
              2.
              Na tym forum, piszę jako radny, ewentualnie zwykły wiejski facet;) Ale jaśli sobie tego życzysz, dla Ciebie mogę być Przewodniczacycm PO;) (to nie to samo co zwykły członek;) (hahaha, bez skojarzeń) czy też byłym kandydatem w wyborach do Sejmu.

Jak zawsze pozdrawiam - Slawko vel Sławko;) bo to tyz piknie
              PS.
              Skoro twierdzisz, ze na mnie głosowałaś, (przy okazji) wielkie dzięki. Acha, i nie przyrównuj mnie do Marianow, bo to dla mnie obelga.
              • koloxxx Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 11.10.12, 18:01
                z tego co wiem to w Przysusze istnieje koło PO, robicie im konkurencję ?
                Interesujące jest również to co zostało opisane w gazecie, a mianowicie nieobecność władz powiatowych PO - czyżby to była nowa jakość w tej partii ?
                Dlaczego zakładałeś koło w Przysusze a nie w Odrzywole? Wsytdzisz się Odrzywołu czy może nie chciałeś żeby się odrzywolaki dowiedziały o tym ?
              • koloxxx Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 14.10.12, 10:14
                Sławek, olałeś mnie po raz kolejny. Nie wiem dlaczego, przecież nie ubliżam ci ani innym użytkownikom forum.
                Dla przypomnienia ponawiam pytanie:
                Dlaczego nie założyłeś tego koła w Odrzywole skoro wg gazety 8 osób jest z Odrzywołu ?
                Czyżbyś chciał ukryć fakt przynależności do PO ( NIGDZIE na forum nie chwaliłeś się tym - sprawdziłem to ) czy może chcesz ukryć nazwiska członków z Odrzywołu ( słyszałem że są tam "biało-czerwone" krawaty ) ?

• slawomir.gajewski <koloxxx> do dzieła;) Ustalaj;) 14.10.12, 11:01
                  Witam
                  Kiedyś już pisałem, odnosząc sie do 'kampanii <koloxxx> doityczącej próby zdezawuowania za start w wyborach do Sejmu z listy PO.
                  Dlatego poniżej mój wpis, który skopiowałem i jeszcze raz go zacytuję.
                  --------------------------------------------------------------------------------------------------
                • pojeszcze35 Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 12.12.12, 15:00
                  Ale jaja !!!sam jestem jeszcze członkiem PO i wiele już widziałem , ale człowieka który wstydzi się przewodniczenia kołu takiemu czy siakiemu w tej partii nie widziałem!!!!Wytłumaczcie mi proszę ,jak reprezentować ludzi którymi się kieruje wstydząc się tego faktu !!!!!!!!!Ale bryndza!!!!Panie sławku pod iloma lognami pan pisze bo trochę się pogubiłem / mieszkaniec338,karwas czy jak mu tam ?kto jeszcze?czy to nie jakieś rozdwojenie ups.przepraszam, rozczłonkowanie jażni?- to się leczy , trochę to trwa , ale da pan radę :)/
                  Ps.
                  Dziękuje bo właśnie przekonał mnie pan do rezygnacji z członkowstwa w PO , z takimi "działaczami " jednak mi nie po drodze / zapisałem się w 2005 !!!/
                  • ziutek1232 Uratowany od PO 12.12.12, 19:38
                    Dobrze, że się opamiętałeś, lepiej późno niż wcale. Sławek ma spóźniony zapłon jak trzeba uciekać z tego PO bo to runie lada moment z wieloma przykrościami i kosekwencjami prawnymi to on się dopiero w PO podkochuje. Niech do tego nie miesza gminy bo to byłaby najgorsza rzecz na naszym regionalnym świecie.
                  • slawomir.gajewski Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 12.12.12, 20:10
                    pojeszcze35 napisał(a):

> Ale jaja !!!sam jestem jeszcze członkiem PO i wiele już widziałem , ale człowie
                    > ka który wstydzi się przewodniczenia kołu takiemu czy siakiemu w tej partii nie
                    > widziałem!!!!Wytłumaczcie mi proszę ,jak reprezentować ludzi którymi się kieru
                    > je wstydząc się tego faktu !!!!!!!!!Ale bryndza!!!!Panie sławku pod iloma logna
                    > mi pan pisze bo trochę się pogubiłem / mieszkaniec338,karwas czy jak mu tam ?kt
                    > o jeszcze?czy to nie jakieś rozdwojenie ups.przepraszam, rozczłonkowanie jażni?
                    > - to się leczy , trochę to trwa , ale da pan radę :)/
                    > Ps.
                    > Dziękuje bo właśnie przekonał mnie pan do rezygnacji z członkowstwa w PO , z ta
                    > kimi "działaczami " jednak mi nie po drodze / zapisałem się w 2005 !!!/

Drogi <pojeszcze35>
                    1. ,,,, gdzie wyczytałeś, ze „wstydzę się przewodniczeniu koła”?;)
                    2. Jak długo mam tłumaczyć, że w pracy mamy zablokowany dostęp do forów itp.
                    3. Kurcze, bez urazy. Czy tu na forum piszą same „dochtory”. Co jeden to diagnoza lekarska;). Z tym, ze żaden tego nie napisał, a zamiast tego przechwalenie się „jaka to z niego szycha” czy też w sąsiedztwie jakich burmistrzów mieszka. ;) Czy tez jaki z niego kombatant i od kiedy ;)należy do partii politycznej.
                    4. Co do Twojej rezygnacji z członkostwa…. kurcze…. może przemyśl tę decyzję, bo chyba z tego powodu popełnię harakiri, ;)a tu niedługo Święta. Albo poczekaj trochę. Może zgłosi się drugi chętny do rezygnacji, to wtedy może hurtem popełnię i harakiri i .....jeszcze się potnę. ;)(Oczywiście żartuję).
                    Jak zawsze pozdrawiam – Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski

• slawomir.slawek.slaweczek Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 12.12.12, 20:34
                      A TAK swoją drogą dobrze że Pan Panie kochany jeszcze w pracy pisać nie możesz to by dopiero było same wpisy Szanownego Pana.
                      Pozdrowienia dla Małżonki Pan Panie Szanowny Radny Gminy przed komputerem a żona sama może jej trochę przykro Panie kochany praca a potem forum. a w obejściu nic .
                      Panie radny nie zaniedbuj Pan Panie żony bo to przykre może być no chyba że teraz sie umartwia żeby potem mieć lepiej.

pozdrawiam
                      zwykły prosty facet.
                      Członek partii rządzącej.
                      P.S
                      A PAN PANIE SZANOWNY
                      • slawomir.gajewski Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 12.12.12, 21:08
                        slawomir.slawek.slaweczek napisała:

> A TAK swoją drogą dobrze że Pan Panie kochany jeszcze w pracy pisać nie możesz
                        > to by dopiero było same wpisy Szanownego Pana.
                        > Pozdrowienia dla Małżonki Pan Panie Szanowny Radny Gminy przed komputerem a żon
                        > a sama może jej trochę przykro Panie kochany praca a potem forum. a w obejściu
                        > nic .
                        > Panie radny nie zaniedbuj Pan Panie żony bo to przykre może być no chyba że ter
                        > az sie umartwia żeby potem mieć lepiej.
                        >
                        > pozdrawiam
                        > zwykły prosty facet.
                        > Członek partii rządzącej.
                        > P.S
                        > A PAN PANIE SZANOWNY

Kurcze o tym nie pomyślałem. ;) Teraz wiem, dlaczego schudłem 5 kg. (cieszę się z tego).
                        Czyli tak samo, samiuśko uważam jak TY. Przecież, tu ludzie są ślepi i nic nie widzą,;) a jak widzą naszych Wybitnych Marianów to na ich cześć i chwałę wręcz wiwatują.
                        Mam nadzieję, że Ty także wiwatujesz i nie powiesz mi, że wierzysz o ....nieprawidlowościach w Gminie;)
                        Pozdrawiam - Sławek

• pojeszcze35 Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 12.12.12, 22:47
        Z kandydowaniem na posła z którego Pan Panie Radny jest taki dumny było tak :
        PO proponowało wszystkim którzy mieli jakieś szanse zebrać trochę głosów w swoim regionie , tak od 4 miejsca , wszyscy kandydaci to " wyborcze mięso armatnie " , mnie też proponowali/2 x/ ale mój poziom wstydu to jakieś 500 w moim miasteczku...gdybym dostał 148 nie pokazałbym się rodzinie na oczy :) , a już chodzić dumny jak paw , chwalić się na nk i fb to obciach do kwadratu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale polewka Panie Radny !!!!!!obciach , mój syn miał więcej w wyborach do samorządu szkoły !!!!!GRATULACJE !!!
        • slawomir.gajewski Re: Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuski 12.12.12, 23:14
          pojeszcze35 napisał(a):

> Z kandydowaniem na posła z którego Pan Panie Radny jest taki dumny było tak :
          > PO proponowało wszystkim którzy mieli jakieś szanse zebrać trochę głosów w swoi
          > m regionie , tak od 4 miejsca , wszyscy kandydaci to " wyborcze mięso armatnie
          > " , mnie też proponowali/2 x/ ale mój poziom wstydu to jakieś 500 w moim miaste
          > czku...gdybym dostał 148 nie pokazałbym się rodzinie na oczy :) , a już chodzić
          > dumny jak paw , chwalić się na nk i fb to obciach do kwadratu !!!!!!!!!!!!!!!!
          > !!!!! ale polewka Panie Radny !!!!!!obciach , mój syn miał więcej w wyborach do
          > samorządu szkoły !!!!!GRATULACJE !!!

A tak prezentuje się TOP lista najlepszych wynikow jakie uzyskali kandydaci w wyborach do Sejmu Anno Domini-2011.
          Z naszego powiatu na tej liście znależli się tylko dwaj kandydaci. Piotr Papis na 11 miejscu i Sławek Gajewski na 45 miejscu.

TOP 50 kandydatów z największym poparciem. ARTYKUŁ "Echo Dnia"
          1. Ewa Kopacz (lista PO) – 41554 głosów; 2. Zbigniew Kuźmiuk (PiS) - 29223; 3. Marek Suski (PiS) – 17251; 4. Marzena Wróbel (PiS) – 11738; 5. Dariusz Bąk (PiS) – 10217; 6. Mirosław Maliszewski (PSL) – 9815; 7. Krzysztof Sońta (PiS) – 9436; 8. Marek Wikiński (SLD) – 8312; 9. Armand Ryfiński (RP) – 7812; 10. Radosław Witkowski (PO) – 7285. Kolejni: 11. Piotr Papis (PSL) – 6551; 12. Martin Bożek (PiS) – 6532; 13. Czesław Czechyra (PO) – 4347; 14. Bożenna Pacholczak (PSL) – 4206; 15. Zbigniew Gołąbek (PSL) – 3658; 16. Jan Rejczak (PiS) – 3605; 17. Agnieszka Górska (PiS) – 3296; 18. Barbara Podgórska (RP) – 2682; 19. Anna Kwiecień (PiS) – 2648; 20. Dariusz Piwoński (PiS) - 2506; 21. Bogumił Ferensztajn (PSL) – 2355; 22. Bogusława Jaworska (PSL) – 2353; 23. Małgorzata Woźniak (PO) – 2017; 24. Romuald Kowaleczko (SLD) – 1959; 25. Zbigniew Belowski (PO) – 1801; 26. Dariusz Piątek (PSL) – 1714; 27. Wiesław Wędzonka (PO) – 1656; 28. Anna Maria Białkowska (PO) - 1645; 29. Tomasz Paprocki (PJN) – 1662; 30. Agnieszka Jarosz (RP) – 1611; 31. Waldemar Kaczmarski (SLD) – 1492; 32. Anna Wolszczak (PiS) – 1478; 33. Robert Pogorzelski (PO) – 1342; 34. Jolanta Sokołowska (SLD) – 1341; 35. Karolina Styczeń (RP) – 1246; 36. Mirosław Ślifirczyk (PSL) – 1146; 37. Katarzyna Pastuszka-Chrobotowicz (PO) – 1066; 38. Małgorzata Półbratek (PiS) – 1072; 39. Dariusz Pawlak (RP) – 1002; 40. Barbara Borowska (PiS) – 992; 41. Jan Pszczoła (SLD) – 983; 42. Maria Pierzchalska (PO) – 980; 43. Zofia Pawelec (RP) – 947; 44. Ewa Bartula (PiS) – 911; 45. Sławomir Gajewski (PO) – 885; 46. Maciej Mikitiuk (RP) – 852; 47. Iwona Pronobis (SLD) – 830; 48. Radosław Fogiel (PiS) – 826; 49. Marta Ratuszyńska (SLD) – 796; 50. Maria Agnieszka Węgrzycka (PSL) – 741.

Więcej na ten temat w artykule Echa Dnia :
          www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111015/WYBORYPARLAMENTARNERAD01/11822933
          Czy bylo można lepiej, zapewne. Czy gorzej ...także. ;) Tym bardziej. Dlatego wynik na miare mozliwości i to w takim Odrzywole i Powiecie Przysuskim.
          Jesli <pojeszcze35> czy też Panie uważasz, że uzyskasz wynik w granicach 500 głosów;), nic nie stoi na przeszkodzie abys wystartował w wyborach samorzadowych i pokonał mgr Kmieciaka;)
          Pozdrawiam - Sławek
    • slawomir.slawek.slaweczek Re: Sławek Gajewski - członek PO 12.12.12, 20:25
      Kłaniam się nisko
      Szanowny Panie Radny to jesteś Pan tym członkiem czy nie. A ja znowu to samo przepraszam najmocniej. To zle brzmi jesteś Pan w tej partii czy nie bo ludzie to różnie mówią członek nie członek radny cholera wie.No teraz to pan mnie jak nic z usunie z forum panie Radny i kim Pan tam jeszcze jesteś. A tak swoja drogą ludzie którzy tak bardzo się przejmują tytułami to mają niską samoocenę siebie.Popracował bym nad tym Szanowny Panie Radny.
      POZDRAWIAM GORĄCO
      ZWYKŁY WIEJSKI FACET.
      • slawomir.gajewski Re: Sławek Gajewski - członek PO 12.12.12, 20:42
        Równiez kłaniam sie nisko, a może i jeszcze bardziej nisko;)

Niby masz takie ładne imiona (hahaha) a nie umiesz czytac. Jestem nie tylko członkiem PO, ale też i PRZEWODNICZACYM. Czy teraz zrozumiał;) (i żeby nie było, ze się chwalę, czy tez ...nie chwalę);) dlatego pozostawilem tytuł "Sławek Gajewski - członek PO", bo ..wsio rawno jak mawiali starożytni Rosjanie.;)

A przy okazji, też tak uważam, że aby sie dowartoścoiowac niektórzy na forum (np. <kolo350> wypisują nie tylko o swoich tytułach, ;)ale i ...sąsiadach obok ktrórych mieszkają;)) , czy też o swoim kombtanctwie w partii jak <pojeszcze35>. Kurcze On powinien zapisac sie jeszcze do ZBoWiD-u;)
        Pozdrawiam - Sławek - zwykły wiejski facet.
        PS.
        <koloxxx> jesli czytasz. Opłatek będzie. (to żeby uprzedzić;). <koloxx> wie o co chodzi;)
        • slawomir.slawek.slaweczek Re: Sławek Gajewski - członek PO 12.12.12, 21:01
          Szanowny Panie
          primo brudzia nie piliśmy z całym szacunkiem dla Pana szanownego.
          primo drugie jeśli bym nie potrafił czytać to gdzie ja bym mógł pisać Szanowny Panie to wbrew logice . Myśleć i czytać ze zrozumieniem to istota konwersacji twórczej oczywiście bo pisać żeby pisać to można bez końca Panie Szanowny. A jak żona nie złości się że pan przed tym komputerem tak Pan siedzisz.Święta za pasem zgoda to rzecz ważna.
          pozdrawiam
          zwykły wiejski facet.
          • slawomir.gajewski Re: Sławek Gajewski - członek PO 12.12.12, 21:33

> Szanowny Panie
            > primo brudzia nie piliśmy z całym szacunkiem dla Pana szanownego.
            > primo drugie jeśli bym nie potrafił czytać to gdzie ja bym mógł pisać Szanowny
            > Panie to wbrew logice . Myśleć i czytać ze zrozumieniem to istota konwersacji t
            > wórczej oczywiście bo pisać żeby pisać to można bez końca Panie Szanowny. A jak
            > żona nie złości się że pan przed tym komputerem tak Pan siedzisz.Święta za pas
            > em zgoda to rzecz ważna.
            > pozdrawiam
            > zwykły wiejski facet.

No cóż. I …wyszła mania wielkości. ;) Wprawdzie akurat pod loginem <slawomir.gajewski> pisze konkretna osoba, ale od nikogo nie wymagam tytułowania się „Pan”. I nie chodzi tu o ewentualną różnicę wieku, ale …. uznaję, taką formę zwracania (nawet bez bruderszaftu) i to nie tylko przez moich sympatycznych adwersarzy (<ziutuś> no nie;) na forum, ale także w pracy i rodzinie.

Tymczasem, pod loginem z „moimi imionami”;) nie wiadomo kto się kryje. Kobieta, dziewczyna, starszy mężczyzna, czy może młodzik. Dodatkowo to Ty (przepraszam Pan czy tez Pani) twierdzi, że …nie piliśmy bruderszaftu.

Ale…. żeby nie przedłużać. Jeśli ….taka wola składam szczere ubolewanie. I obiecuję, że to się więcej nie powtórzy. Po łacinie brzmi to tak (jak byłem młodzik, w Kosciele obowiązywała jeszcze liturgia łacińska i jako ministrant pamiętam to do dziś ) mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

Czyli:
            Nasz klient, nasz per Pan (tak mi się przypomniało z filmu Vabank II) ;)

Pozdrawiam – Sławek (nie musi być „pan”;)
            PS.
            A tak per Panu nikt nie powiedział, że jest niegrzecznie tak sobie … wycierać gębę…. moją żoną;)

• slawomir.gajewski Nasz klient, nasz... per Pan;) 12.12.12, 21:41
              Vabank II, czyli riposta
              Wypowiedzi postaci:

Kramer: Alpy! Ach! Tu się oddycha! W końcu czuję, że jestem wolny!
              Sztyc: Niebo gwiaździste nade mną, a wszystkie banki przede mną.
              Reżyser: I tu jesce klumby, i tutaj, i pięęękny będzie widok.
              Kwinto: Czyli zdąży pan na czas?
              Reżyser: Wszystko będzie, panie Kwinto. Według życenia. Kruca bomba, mało casu.
              Nuta: Kobieta poza domem, w domu nieład. (Pochlipuje). Janeczka mnie opuściła, zabrała Ludwisia i uciekła z konsulem do Niemiec. Oto jego zdjęcie, proszę.
              Moks: Z jakim konsulem, ty łachudro, trzeba było nie grać o nią w karty.

Kramer: Skoro jestem już na wolności, wolałbym, żebyśmy mówili sobie per pan.
              Sztyc: Nasz klient – nasz per pan.

• slawomir.slawek.slaweczek Re: Sławek Gajewski - członek PO 12.12.12, 21:53
              Kochany panie ja pana żoną gębę wycierać gdzież bym śmiał troszczę się o pana pożycie małżeńskie. Poza tym luzik Panie Radny ja po prostu mam twarz. Ale jak pan już o tym wycieraniu to pan też sobie co nieco wytarł stryjkiem czyż nie tak.
              pozdrawiam zwykły wiejski facet.

p.s.

Panie radny pisałem już wcześniej czytać ze zrozumieniem.
              ZWYKŁY WIEJSKI FACET
              • slawomir.gajewski Re: Sławek Gajewski - członek PO 12.12.12, 22:33

> Kochany panie ja pana żoną gębę wycierać gdzież bym śmiał troszczę się o pana p
                > ożycie małżeńskie. Poza tym luzik Panie Radny ja po prostu mam twarz. Ale jak p
                > an już o tym wycieraniu to pan też sobie co nieco wytarł stryjkiem czyż nie tak
                > .
                > pozdrawiam zwykły wiejski facet.
                >
                > p.s.
                >
                > Panie radny pisałem już wcześniej czytać ze zrozumieniem.
                > ZWYKŁY WIEJSKI FACET
                >

Szanowny per Panie/Pani
                1.
                Nie wiedziałem, że moja żona współuczestniczyła w morderstwie wraz z bandytą.
                2.
                Nie tak dawno Pan Kmieciak organizował w UG zebranie poświęcone:
                "Wystawa zawiera też dokumenty i zdjęcia ich oprawców z Urzędu Bezpieczeństwa, który przy pomocy oddziałów sowieckiego NKWD i MO zajmował się niszczeniem środowisk niepodległościowych oraz konspiracji zbrojnej wywodzącej się z Armii Krajowej, Narodowych Sił Zbrojnych i Batalionów Chłopskich".
                /link do tematu/ "Wystawa historyczna o „żołnierzach wyklętych” otwarta w Odrzywole"
                www.odrzywol.eu/index.php/news/view/98
                Dla mnie bandyta jest bandytą. Tak samo jak w/w oprawcy z UB, jak i stryjo, ktory wyprowadził czlowieka do lasu i go zamordował. (Chyba chluby on nie przynosi mgr Kmieciakowi).
                3.
                Rzeczywiście czytać ze zrozumieniem per Panie/Pani. Dlatego PO CO pytanie dotyczace (z dnia dzisejszego):
                Re: Sławek Gajewski - członek PO
                slawomir.slawek.slaweczek 12.12.12, 20:25 Odpowiedz
                Kłaniam się nisko
                Szanowny Panie Radny to jesteś Pan tym członkiem czy nie

Podczas, gdy JUŻ w dniu 09.10.2012 napisałem:
                Sławek Gajewski - przewodniczący PO przysuskiego
                slawomir.gajewski 09.10.12, 20:34 Odpowiedz
                Drogi <koloxxx>

Poruszyłaś dwie kwestie.
                Jedna, czy jestem czlonkiem PO, druga w której zarzucasz mi kłamstwo
                Czyli, obecnie (pisałem o tym), jest oczywiste, że jestem nie tylko członkiem, ale i ..... przewodniczacym PO (czytaj ze zrozumieniem, chyba że chesz to ukryć)

Dlatego, Szanowny/a per ...Pani/Pan .... moj komentarz, chyba ...zbędny.
                Pozdrawiam - Slawek
            • slawomir.slawek.slaweczek Re: Sławek Gajewski - członek PO 12.12.12, 22:04
              Tymczasem, pod loginem z „moimi imionami”wink
              SZANOWNY PANIE już kiedyś pisałem nie jednemu psu burek na imię.
              Tak więc niech Pan Panie Kochany nie przesadza z tym .
              DZIĘKUJĘ ZA DZIŚ BYŁO BARDZO MIŁO NO ZA WYJĄTKIEM TEJ GĘBY ALE ŻONKA Z WANNY WYSZŁA I WZYWA A PAN CHYBA WIE ŻE NIECH SIĘ NA FORUM ZABIJAJĄ ALE OBOWIĄZEK WZYWA.
              POZDROWIENIA DLA MAŁŻONKI.
              KŁANIAM SIE
              ZWYKŁY WIEJSKI FACET.

• slawomir.gajewski Nasz klient, nasz... per Pan;) 12.12.12, 22:55

slawomir.slawek.slaweczek 12.12.12, 22:04 napisał
                    Tymczasem, pod loginem z „moimi imionami”wink
                    SZANOWNY PANIE już kiedyś pisałem nie jednemu psu burek na imię.
                    Tak więc niech Pan Panie Kochany nie przesadza z tym .

No tak;). Rzeczywiście. Niby bystrzacha,;) a per Pan/Pani nie wie kto pisze jako ...<slawomir.gajewski> ;)
                    Kurcze, moze jako <slawomir.gajewski> pisze dla podpuchy ...sam... mgr Kmieciak;), albo i sam .....Mariano Niemirski. Tylko jakim prawem twierdzą, że są przewodniczacymi PO przysuskiego;).

Zresztą takich pytań jest wiele,;) i może to nie stryjo mgr Kmieciaka zamordował bezbronnego człowieka, ale to może osobiście Gajewski?! A tu przede mna tez sie wpisywal jakiś (bez urazy) <bestjap> (jesli takie zyczenie to Pan/Pani <bestjapa>) i to pewnie ... sam osobiście Gajewski, albo jego żona;).

Dobra.
                    Wiecie, że żartuję. śmiech to zdrowie. Fajnie było. I jesli ktoś jeszcze chce, aby być tytułowany per Pan czy per Pani proszę o zyczenia.
                    Oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie, aby życzyć sobie tytulowania profesor, prezydent czy też .... a zresztą jak kto chce. Np. <kolo350> mogę go tytulować jako sąsiad kilku burmistrzów, w tym obecnego - tak jak sam o sobie pisał
                    Pozdrawiam - Slawek
                          • ziutek1232 Re: Nasz klient, nasz... per Pan;) 13.12.12, 08:56
                            Konfident za bezrobocie podziękuj Zieolnej Wyspie Donkowi i w regionie temu powyżej.
                            Chyba po tatusiu zostały zapasy lewego spirolu bo bełkocze przed świętami niemiłosiernie. A niby post jest, widocznie nie dla wszystkich.
                              • ziutek1232 Re: Nasz klient, nasz... per Pan;) 13.12.12, 10:19
                                Tak jest handlarz.
                                Stadiony budują za miliardy zł, igrzyska organizują, milionowe premie sobie przyznają- Toć to nasze PO! Platformo Obywtelska gdzie ta wasza obywatelska postawa- zróbcie coś z tym bezrobociem!!! Darmozjady
                                          • ziutek1232 Re: Nasz klient, nasz... per Pan;) 13.12.12, 12:23
                                            Tak jak ci radziłem, nie brnij w ten temat bo sam przyznajesz, że nie masz pojęcia. Tusk obiecał 2 milionom Polskich emigrantów: " wracajcie do kraju, praca na was czeka, mamy zieloną wyspę". Niech weźmie odpowiedzialność za te słowa i nie tylko te.
                                            • handlarz_7 Re: Nasz klient, nasz... per Pan;) 13.12.12, 12:36
                                              nie znum sie na polityce tak jak ty moze... ale na jarmoku godajum że to Psis rzundzi w powiecie..a nie Peło..to do koga ludzie majum mić pretynsje cheba do tych co tu rzundzum..
                                              w zachodnich powiatach gdzie rzundzi peło tam nima takiego bezrobocia.. i tam głosujum na PO.. a u nos na psis i wychodzum jak zabłocki na mydle..padoł desc i mu sie rozpuścieło wszytko..:)

dobra słuchoj pogodumy innym razym bo nimum czasu jade do Nowego do Biedrunki po zakupy.. trzymoj sie zdrowo.. i nie pij tyle..:)
                                              • ziutek1232 Re: Nasz klient, nasz... per Pan;) 13.12.12, 13:03
                                                Jak ty będziesz światopogląd czerpał z jarmaku to ty wyjdziesz właśnie jak ten zabłocki na mydle.
                                                Polską rządzi PO od ponad 5 lat i co mamy: bezrobocie ok. 4-5 mln Polaków ( wraz z emigrantami) ceny wszystkiego wysokie, zapaść gospodarcza, rozmontowany system emerytur i rent, praca do 67 roku życia, katastrofalną służbę zdrowia, brak pieniędzy na leczenie dzieci chorych na raka, bankrutujące szpitale, łapownictwo, afery, nie do końca niezawisłe i niezależne prokuratury i sądy, wysokie premie -milionowe dla pupili z PO, nepotyzm, zbezczeszczenie ciał poległych pod Smoleńskiej, brak wyjaśnień katastrofy, brak wraku i czarnych skrzynek, trotyl na pokładzie, brak niezależnych mediów, ACTA, GMO, afery, przekręty na przetargach, brak możliwości uzyskania kredytu na mieszkanie, dom, niskie zarobki itd itd. Niech ktoś zaprzeczy że tak nie jest!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka