Gość: rondo.radom
IP: *.udn.pl
11.08.04, 19:06
Nie trzeba być jasnowidzem aby przewidzieć olbrzymie korki na Czarnieckiego.
Kilkaset samochodów stoją od ronda NSZ aż do wjazdu Selgrosa. Niech ktoś z
mądzrch "inżynierów "ruchu z MZDIK pojedzie na miejsce i zobaczy co tam się
dzieje. Po prostu samochody jadące z warszawy i Lublina wjeżdżając na rondo
mają pierwszeństwo i blokują wjazd na rondo pojazdom z kierunku Krakowa i
Kielc. Byłem dzisiaj po południu , mam serię zdjęć .Wkrótce umieszcze je na
stronie. Słyszałem jak kierowcy klną na Radom. Na pewno przez takich
organizatorów ruchu miasto będzie miało wątpliwą opinię. Czy nie można było
puścić ruch obecną nitką. A po wybudowaniu nowej puścić nią ruch. Nie
potrzebne byłyby objazdy, nie niszczyłyny ciężarówki innych ulic . Drogowcy
przemyślcie jeszcze raz , czy objazd jest rzeczywiście niezbędny.
htpp://www.rondo.abc.pl