Dodaj do ulubionych

Air show 2004

IP: *.sorkwity.sdi.tpnet.pl 19.08.04, 22:41
Czemu informacji o tej największej imprezie lotniczej nie można nigdzie
znaleźć??????? Przecież szukają jej ludzie z całej Polski
Dla mieszkańca Ustronia czy Halinowa taka informacja może ukazać się w
przeddzień. Ale dla mieszkających na drugim koncu Polski musi być
zamieszczona wcześniej. Wstyd władze miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Tak nie można lekceważyć ludzi. Tylu wybiera się do waszego Radomia. Były
Radomianin
Obserwuj wątek
    • Gość: ///// Re: Air show 2004 IP: *.udn.pl 19.08.04, 23:40
      Po co?
      • Gość: tomus Re: Air show 2004 IP: 193.111.144.* 20.08.04, 00:19
        dobre! :))) az sie usmialem:)
    • jdk Re: Air show 2004 20.08.04, 09:12
      Air Show w tym roku nie bedzie :(

      Ale masz pelna racje, ze jakas - oficjalna - informacja w tej sprawie (np. na
      stronie www.radom.pl) bylaby b. wskazana...

      Sek w tym, ze nawet gdy w zeszlym roku odbywalo sie Air Show, to tak naprawde
      promocje imprezie zaczal robic dopiero wlasnymi silami isoxazolidine.

      Zreszta: zapraszam na jego strone - link ponizej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka