Gość: Leszek Aleksander
IP: *.sorkwity.sdi.tpnet.pl
19.08.04, 22:41
Czemu informacji o tej największej imprezie lotniczej nie można nigdzie
znaleźć??????? Przecież szukają jej ludzie z całej Polski
Dla mieszkańca Ustronia czy Halinowa taka informacja może ukazać się w
przeddzień. Ale dla mieszkających na drugim koncu Polski musi być
zamieszczona wcześniej. Wstyd władze miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Tak nie można lekceważyć ludzi. Tylu wybiera się do waszego Radomia. Były
Radomianin