bomasta 06.09.04, 19:13 Witam serdecznie ! Moje pytanie dotyczy miejscowości Janiszew i Wacyn . Czy są mocno zainwestowane ,czy można mówić że to sypialnie Radomia . Bożena Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pzpr Re: Pytanko-prośba do Radomian IP: *.udn.pl 06.09.04, 21:33 To jest sypialnia tej lepszej części Radomian, tych których stać na własne wille. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pello Re: Pytanko-prośba do Radomian IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 06.09.04, 23:51 Chyba chciałeś powiedzieć - bogatszej. Znam paru mieszkańców Wacyna, dlatego się wtrąciłem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
bomasta Re: Pytanko-prośba do Radomian 07.09.04, 21:30 Dziekuje troszke to wyjaśnilo . Bożena Odpowiedz Link Zgłoś