Dodaj do ulubionych

Pytanko-prośba do Radomian

06.09.04, 19:13
Witam serdecznie ! Moje pytanie dotyczy miejscowości Janiszew i Wacyn . Czy
są mocno zainwestowane ,czy można mówić że to sypialnie Radomia .
Bożena
Obserwuj wątek
    • Gość: pzpr Re: Pytanko-prośba do Radomian IP: *.udn.pl 06.09.04, 21:33
      To jest sypialnia tej lepszej części Radomian, tych których stać na własne
      wille.
      • Gość: Pello Re: Pytanko-prośba do Radomian IP: *.ats.pl / *.radom.pilickanet.pl 06.09.04, 23:51
        Chyba chciałeś powiedzieć - bogatszej. Znam paru mieszkańców Wacyna, dlatego
        się wtrąciłem ;)
        • bomasta Re: Pytanko-prośba do Radomian 07.09.04, 21:30
          Dziekuje troszke to wyjaśnilo . Bożena

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka