Gość: Astrid IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.09.04, 11:34 Czy jest w Radomiu herbaciarnia lub kawiarenka gdzie można pójść na herbatkę ewentualnie kawkę ze znajomymi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mans world Re: Herbaciarnia IP: *.udn.pl 15.09.04, 18:04 obawiam sie ze NIE:((( a jesli sie myle prosze o korekte. Odpowiedz Link Zgłoś
dorociontko38 Re: Herbaciarnia 15.09.04, 19:53 jest sklep z herbata na ulicy (nazwy nie pamietam ale jej przedluzeniem jest kusocinskiego) ale prawde mowiac to nie wiem czy tam serwuja hernate. nazywa sie on "herbaty swiata". a chyba najwiekszy wybor kaw to maja w marcusie na zeromskiego. ale polecam nalesniki w cykadzie na rogu slowackiego i 25 czerwca - duzy wybor, calkiem niezle tylko dlugo sie czeka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hey Re: Herbaciarnia IP: *.udn.pl 15.09.04, 21:11 Naleśnik to jednak nie herbata. Odpowiedz Link Zgłoś