Dodaj do ulubionych

Herbaciarnia

IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 15.09.04, 11:34
Czy jest w Radomiu herbaciarnia lub kawiarenka gdzie można pójść na herbatkę
ewentualnie kawkę ze znajomymi?
Obserwuj wątek
    • Gość: mans world Re: Herbaciarnia IP: *.udn.pl 15.09.04, 18:04
      obawiam sie ze NIE:(((
      a jesli sie myle prosze o korekte.
      • dorociontko38 Re: Herbaciarnia 15.09.04, 19:53
        jest sklep z herbata na ulicy (nazwy nie pamietam ale jej przedluzeniem jest kusocinskiego) ale prawde mowiac to nie wiem czy tam serwuja hernate. nazywa sie on "herbaty swiata". a chyba najwiekszy wybor kaw to maja w marcusie na zeromskiego. ale polecam nalesniki w cykadzie na rogu slowackiego i 25 czerwca - duzy wybor, calkiem niezle tylko dlugo sie czeka
        • Gość: hey Re: Herbaciarnia IP: *.udn.pl 15.09.04, 21:11
          Naleśnik to jednak nie herbata.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka