Dodaj do ulubionych

Szkolne problemy

25.09.04, 18:45
Lodz znana juz jest z dzieci w beczkach, lekarzy
dobijajacych pacjentow i policji strzelajacej do studentow.
Proponuje kolejny temat teatru absurdu. Otoz w niektórych
łódzkich szkołach do świetlic szkolnych przyjmowane są
tylko te dzieci, których oboje rodzice pracują. Uważam to
za dyskryminację i przejaw glupoty. Zapraszam Państwa
do zapoznania się z materiałami na ten temat na stronie
republika.pl/swietlica_lodz i dyskusje. Pozdrawiam. Pawel
Obserwuj wątek
    • Gość: Obserwator Re: Szkolne problemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.04, 18:46
      A jak rzecz się ma w Radomiu?
      • Gość: fifi Re: Szkolne problemy IP: *.udn.pl 16.10.04, 19:54
        W Radomiu jest pomysł aby zlikwidować stołówki szkolne bo dziura budżetowa
        coraz większa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka